• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pinnaviimistlus - masinad

Otsingu tulemused

Pinnaviimistlus - masinad - Import eksport

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  IMM is synonymous with belt grinding machines, polishing machines, bridge saws and expertise proudly Made in Germany. IMM has been leading the field of professional surface processing for more than 60 years. Our products range from manual machines for grinding and polishing right through to automatic systems. We offer comprehensive solutions for customers in the aerospace, automotive, energy and medical technology sectors. At our location in Riederich, we develop and build our systems and drive innovation for the benefit of our customers worldwide. Our machines are made for continuous industrial operation. The heavy and robust design guarantees low-vibration processing. Sales in Germany are predominantly processed in-house. Our customers across the world are supported by more than 25 distributors. IMM Maschinenbau - the solution for your success!

 2. TIGRES GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TIGRES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Pinnavaatlusmasinad, Corona surface treatment equipment, Medium-frequency generators, Surface treatment with corona systems, Surface pretreatment systems, Plasma, atmospheric, Plasma treatment systems, Plasma coating, JA Plasma generators tööstustes. See asub Marschacht, Saksamaa.

 3. LRTT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LRTT GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Weißenborn, Saksamaa.

 4. ZEGA MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ZEGA MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Pinnaviimistlus - masinad, Blasting balls, systems and machines for metal surface treating and finishing, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA Pinnaviimistlus - masinad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. STEROS GPA INNOVATIVE, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte STEROS GPA INNOVATIVE, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka systems and machinery for metal grinding, JA systems and machinery for polishing metals tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FINISHTECH

  Prantsusmaa

  Ettevõte FINISHTECH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Reims, Prantsusmaa.

 2. GEORG KESEL GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte GEORG KESEL GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaasaskantavad elektrilised lihvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnaviimistlus - masinad, Liikuvad esipukid, Tööpingid - metalli töötlemine, vices, Pinnaviimistlus - masinad, JA Liikuvad esipukid tööstustes. See asub Kempten, Saksamaa.

 3. ZIERSCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZIERSCH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Ilmenau, Saksamaa.

 4. GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL

  Itaalia

  Ettevõte GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Lumezzane, Itaalia.

 5. OVERBECK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OVERBECK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Lihvimispingid, Tööpingid - metalli töötlemine, sanding machines, metalworking lathes, Lihvimispingid, JA Tööpingid - metalli töötlemine tööstustes. See asub Herborn, Saksamaa.

 1. ELT ELECTRO TECNOLOGY

  Itaalia

  Ettevõte ELT ELECTRO TECNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Imola, Itaalia.

 2. BEL - TECHNOLOGIES

  Belgia

  Ettevõte BEL - TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Pinnaviimistlus - masinad, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, surface treatment of metals, Pinnaviimistlus - masinad, JA supplies for systems and machinery for treating and finishing metal surfaces tööstustes. See asub Lochristi, Belgia.

 1. FINI METAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte FINI METAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnaviimistlus - masinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Pinnaviimistlus - masinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, JA Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstustes. See asub Limoges, Prantsusmaa.

 2. BCB SL

  Hispaania

  Ettevõte BCB SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka ultraviolet lights tööstustes. See asub Cerdanyola Del Vallés, Hispaania.

 3. DME NORMALIEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DME NORMALIEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, brioche moulds, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, pressure moulding, JA injection compound tööstustes. See asub Fulda, Saksamaa.

 4. GODFREY & WING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GODFREY & WING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Reken, Saksamaa.

 5. ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL

  Saksamaa

  Ettevõte ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Finnentrop, Saksamaa.

 6. ULTRASUONI IE

  Itaalia

  Ettevõte ULTRASUONI IE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka ultrasound washers, ultrasound washing, JA industrial washing tööstustes. See asub Opera, Itaalia.

 7. EUROCOLD S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EUROCOLD S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See asub Tezze Sul Brenta, Itaalia.

 8. PUT PRODUKCJA- USŁUGI- TECHNOLOGIA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte PUT PRODUKCJA- USŁUGI- TECHNOLOGIA SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka galvanic treatment of metals, cnc cut, JA Metals - machining tööstustes. See asub Łódź, Poola.

 1. PADA SRL

  Itaalia

  Ettevõte PADA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka ultrasound washers, industrial washing facilities, JA industrial washing machines tööstustes. See asub Santo Stefano Ticino, Itaalia.

 2. STS OBERFLÄCHENTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte STS OBERFLÄCHENTECHNIK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka trimming tööstustes. See asub Naila, Saksamaa.

 3. KEMET INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KEMET INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka industrial lapping machines, precision lapping machines for metalworking, metallography, JA Ultrasonic cleaning tööstustes. See asub Kent, Ühendkuningriik.

 4. HEYLENS

  Belgia

  Ettevõte HEYLENS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pinnaviimistlus - masinad, Pinnaviimistlus - masinad, mowing machines for gardening, JA Street sweeping equipment for institutions tööstustes. See asub Ternat, Belgia.

 5. Göktug Group

  Türgi

  Ettevõte Göktug Group, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka toilet paper rolls, sugar, Packing machines, JA packing tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 6. VAPORMATT

  Ühendkuningriik

  Ettevõte VAPORMATT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnaviimistlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka metal surface finishes and treatments tööstustes. See asub Taunton, Ühendkuningriik.

 7. EVAPCO EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EVAPCO EUROPE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Pinnaviimistlus - masinad, Tornjahutid, Soojusvahetid, Metallist kergkonstruktsioonid, Pinnaviimistlus - masinad, Tornjahutid, JA Soojusvahetid tööstustes. See asub Meerbusch, Saksamaa.

 8. INGENIEURBÜRO KRÄMER GMBH

  Šveits

  Ettevõte INGENIEURBÜRO KRÄMER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Pinnaviimistlus - masinad, Tornjahutid, Soojusvahetid, Metallist kergkonstruktsioonid, Pinnaviimistlus - masinad, Tornjahutid, JA Soojusvahetid tööstustes. See asub Steinmaur, Šveits.

 9. DIPL.ING. ERDMANN NENNINGER NACHFOLGER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DIPL.ING. ERDMANN NENNINGER NACHFOLGER GMBH & CO. KG, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kütteseadmed tööstuses. See tegeleb ka Pinnaviimistlus - masinad, Kunstnahast rõivad, Meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnaviimistlus - masinad, Kunstnahast rõivad, Meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, JA Tööpingid - metalli töötlemine tööstustes. See asub Bad Königshofen i. Grabfeld, Saksamaa.

 10. TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Peenestamine - tööpingid tööstuses. See tegeleb ka Pinnaviimistlus - masinad, wood polishing systems and machines, sanding machines, sanding, JA Pinnaviimistlus - masinad tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta