• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • valukojad - masinad ja sisseseade

Otsingu tulemused

Valukojad - masinad ja sisseseade - Import eksport

 1. RÖMER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Our company was established in 1989. We have more than 40 years of relevant international experience, including university degrees (Dipl.-Ing., MSc) and postgraduate management qualifications (MBA) in our respective fields. We supply renowned national and international foundries and model makers with all kinds of commodities, as well as consumer goods and wear parts for moulding, blasting and mixing systems. We are also a sales representative for the casting hammers of the PowerHammer Company. We have an export share of over 70% and conduct business in German, English and French. We will be glad to take on your challenges and look forward to hearing from you.

 2. VEMEK SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte VEMEK SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub San Martino Di Lupari, Itaalia.

 3. HOHNEN & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HOHNEN & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Bielefeld, Saksamaa.

 4. JINGGONG MEASURING TOOLS PRODUCING CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte JINGGONG MEASURING TOOLS PRODUCING CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Xi'an, Hiina.

 5. PRETRANSA DIE CASTING MACHINES

  Hispaania

  Ettevõte PRETRANSA DIE CASTING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka plants and machinery for foundries, Machine manufacturing, aluminium diecasting, JA cast iron for the automotive sector tööstustes. See asub Alió, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TECNOVA SAS

  Itaalia

  Ettevõte TECNOVA SAS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka painting systems and equipment, sand blasters, solvent abatement devices, JA presses for hot stamping tööstustes. See asub Monteviale, Itaalia.

 2. SP SÜDDEUTSCHE PRÜFANLAGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SP SÜDDEUTSCHE PRÜFANLAGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka machine for mechanical testing, static and tensile test instruments, machines for torsion testing, JA Ferrous metal and non-ferrous metal ores tööstustes. See asub Aalen, Saksamaa.

 3. BERNHARD KASCHÜTZ GMBH

  Austria

  Ettevõte BERNHARD KASCHÜTZ GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Rohrbach, Austria.

 4. GIESSEREIBEDARF BACHMANN

  Saksamaa

  Ettevõte GIESSEREIBEDARF BACHMANN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Solingen, Saksamaa.

 5. PRODUCTION UNITARY COMPANY UNIVERSAL-LIT

  Valgevene

  Ettevõte PRODUCTION UNITARY COMPANY UNIVERSAL-LIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka cast-steel, JA cast iron foundry tööstustes. See asub Soligorsk, Valgevene.

 1. ORTA ANADOLU HASSAS DÖKÜM MAK. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türgi

  Ettevõte ORTA ANADOLU HASSAS DÖKÜM MAK. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 2. WALTER KUNZE & SOHN INH. MARTIN OBEREM E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER KUNZE & SOHN INH. MARTIN OBEREM E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Velbert, Saksamaa.

 1. TC MÁQUINAS ESPECIAIS

  Brasiilia

  Ettevõte TC MÁQUINAS ESPECIAIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Accessories for industrial vehicle bodies tööstustes. See asub Novo Hamburgo, Brasiilia.

 2. DATEC DOSIER- UND AUTOMATIONSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DATEC DOSIER- UND AUTOMATIONSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Braunschweig, Saksamaa.

 3. HEYNEN FEUERFEST GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEYNEN FEUERFEST GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Wolfenbüttel, Saksamaa.

 4. TERMOLIT PLUS

  Ukraina

  Ettevõte TERMOLIT PLUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Melitopol, Ukraina.

 5. PROGELTA

  Itaalia

  Ettevõte PROGELTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka supplies for systems and equipment for foundries tööstustes. See asub Rubano, Itaalia.

 6. INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION IMC

  Belgia

  Ettevõte INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION IMC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka diecasting foundry products tööstustes. See asub Brussels, Belgia.

 7. KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT

  Poola

  Ettevõte KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Valukojad - masinad ja sisseseade, Metallurgia – masinad ja seadmed, Valukojad - masinad ja sisseseade, JA Metallurgia – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Nisko, Poola.

 8. MUNOT - FORMTEC, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte MUNOT - FORMTEC, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Úvaly, Tšehhi Vabariik.

 1. B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Tulekindlad ehitusmaterjalid, reflective coverings, oven refractors, JA Tulekindlad ehitusmaterjalid tööstustes. See asub Bocholt, Saksamaa.

 2. MUSTO ET BUREAU SRL

  Itaalia

  Ettevõte MUSTO ET BUREAU SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Osteria Grande, Itaalia.

 3. MAUCHER FLÜSSIGMETALLPUMPEN

  Saksamaa

  Ettevõte MAUCHER FLÜSSIGMETALLPUMPEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Metallist majatarbed, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Valukojad - masinad ja sisseseade, Hüdraulikaseadmed, Metallist majatarbed, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Valukojad - masinad ja sisseseade, JA Hüdraulikaseadmed tööstustes. See asub Ulm, Saksamaa.

 4. ŻELMET - ODLEWNIA ŻELIWA

  Poola

  Ettevõte ŻELMET - ODLEWNIA ŻELIWA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Kowala, Poola.

 5. FONDERIE TUNIMARINE

  Tuneesia

  Ettevõte FONDERIE TUNIMARINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka precision engineering constructions tööstustes. See asub Sousse, Tuneesia.

 6. BEYMAKSANMAKINA

  Türgi

  Ettevõte BEYMAKSANMAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka 3d mechanical design tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 7. MAGAL DIE CASTING SA

  Tuneesia

  Ettevõte MAGAL DIE CASTING SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka aluminium foundries, JA shell mold casting tööstustes. See asub Hammam Zriba, Tuneesia.

 8. ASLANKAYA DOKUM VE MAKINA SAN. TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte ASLANKAYA DOKUM VE MAKINA SAN. TIC. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 9. ASK CHEMICALS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ASK CHEMICALS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Valukojad - masinad ja sisseseade, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Vaigud, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Valukojad - masinad ja sisseseade, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, JA Vaigud tööstustes. See asub Hilden, Saksamaa.

 10. SAINT JEAN INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAINT JEAN INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Haavelpuhastusmaterjalid, Haavelpuhastus - teras ja metall, Shot-blasting machines, chipping machines, Haavelpuhastusmaterjalid, JA Haavelpuhastus - teras ja metall tööstustes. See asub Saint Jean D'ardières, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Valukojad - masinad ja sisseseade - Import eksport

Tulemuste arv

5302 Ettevõtted