• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • masinad kanga immutamiseks

Otsingu tulemused

Masinad kanga immutamiseks - Import eksport

 1. SALER SAS

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Saler has been producing artists' canvases under the Caravaggio® brand name since 1966. Our canvases use different types of fibre, cotton, linen, jute and polyester and are made entirely at our own premises, from the preparatory treatment of the raw fabrics to the coating and final packaging, including all the quality control operations. Our wide selection of canvases meets every possible artistic requirement and is sold in Italy, Europe, and worldwide.

 2. ELEKTROSIS

  Türgi

  Ettevõte ELEKTROSIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinad kanga immutamiseks tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinad kanga immutamiseks tööstuses. See tegeleb ka pvc conveyor belts, polytetrafluorethylene, JA conveyor belts tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. GROUP MEERSSCHAERT

  Belgia

  Ettevõte GROUP MEERSSCHAERT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinad kanga immutamiseks tööstuses. See tegeleb ka Textile machine manufacture, fashion accessories, JA textile industry tööstustes. See asub Kuurne, Belgia.

 5. PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA

  Hispaania

  Ettevõte PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Masinad kanga immutamiseks, supplies and accessories for the clothing industry, sewing machines, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Priego De Córdoba, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C.

  Itaalia

  Ettevõte A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C., aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Como, Itaalia.

 2. COBRA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COBRA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Castel Goffredo, Itaalia.

 3. COLCIAGO

  Itaalia

  Ettevõte COLCIAGO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Carate Brianza, Itaalia.

 4. GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Como, Itaalia.

 5. TECNO PETTINI

  Itaalia

  Ettevõte TECNO PETTINI, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Carpiano, Itaalia.

 1. SER.MA.TES. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SER.MA.TES. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Cologne, Itaalia.

 2. MEC 04 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MEC 04 S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Olginate, Itaalia.

 1. GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES

  Itaalia

  Ettevõte GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 2. SAVIO MACCHINE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SAVIO MACCHINE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Lainate, Itaalia.

 3. SONICK

  Kreeka

  Ettevõte SONICK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinad kanga immutamiseks tööstuses. See asub Sindos, Kreeka.

 4. MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA

  Hispaania

  Ettevõte MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Masinad kanga immutamiseks tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Santa Cruz De Tenerife, Hispaania.

 5. PROSINO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PROSINO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Grignasco, Itaalia.

 6. LAUREX L. BUSSOLOTTI

  Itaalia

  Ettevõte LAUREX L. BUSSOLOTTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Travedona Monate, Itaalia.

 7. TUBETTIFICIO SENESE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TUBETTIFICIO SENESE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Trequanda, Itaalia.

 8. ALFREDO DENNA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALFREDO DENNA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Busto Arsizio, Itaalia.

 1. EUROMEKATRONİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Türgi

  Ettevõte EUROMEKATRONİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinad kanga immutamiseks tööstuses. See asub Corlu, Türgi.

 2. A.T.S. ZAMARETTI

  Itaalia

  Ettevõte A.T.S. ZAMARETTI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Legnano, Itaalia.

 3. MA-TEX

  Itaalia

  Ettevõte MA-TEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Sirone, Itaalia.

 4. O.M.R. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte O.M.R. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Torre Boldone, Itaalia.

 5. ALBA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALBA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Casarano, Itaalia.

 6. CASTELLO OFFICINE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASTELLO OFFICINE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Valdilana, Itaalia.

 7. T.A.T. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte T.A.T. S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 8. BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Verbania, Itaalia.

 9. ECLAIR VALTER

  Itaalia

  Ettevõte ECLAIR VALTER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Muzzano, Itaalia.

 10. R.M.B. MASSARDI

  Itaalia

  Ettevõte R.M.B. MASSARDI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Masinad kanga immutamiseks, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Masinad kanga immutamiseks tööstustes. See asub Brescia, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta