• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • keemilise puhastuse masinad

Otsingu tulemused

Keemilise puhastuse masinad - Import eksport

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  The foundation stone for our medium-sized family company was laid down by our two founding company directors Manfred and Thomas Eckardt. In 2002, we celebrated our company's anniversary; 25 years of standing for reliability, good service, continuity and growth. In mid 2001, our Company Director Manfred Eckardt died. Shortly afterwards his son Thomas Eckardt unexpectedly also died, upon which our management changed in mid 2002. Mrs. Beate Eckardt was the new Managing Director of the company from then on (March 2002 until May 2005). Since 1st June 2005, Mr. Axel Eckardt has been the Managing Director of the company. Eckardt & Sohn GmbH and will continue to run the company as before. Eckardt & Sohn operates locally as well as globally. The broad range of our services and our many years of experience mean we can satisfy any customer's specific requests.

 2. SEDA

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SEDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Metalliuuristus- ja tälkimismasinad, Puhastusteenused, Metalliuuristus- ja tälkimismasinad, JA Puhastusteenused tööstustes. See asub Vers-En-Montagne, Prantsusmaa.

 3. MICHELL INSTRUMENTS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MICHELL INSTRUMENTS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Friedrichsdorf, Saksamaa.

 4. ULT AG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ULT AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Löbau, Saksamaa.

 5. VAPOR-STAR DAMPFSAUGER

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte VAPOR-STAR DAMPFSAUGER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Wiesenfelden, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Wurmannsquick, Saksamaa.

 2. OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH

  Austria

  Ettevõte OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Obervellach, Austria.

 3. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Prantsusmaa

  Ettevõte DFD - DENSE FLUID DEGREASING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Söövitamine - teras ja materjalid, Söövitamine - teras ja materjalid, medical equipment for sterilising and disinfecting, design of recycling machinery, JA textile machinery dealers tööstustes. See asub Clermont-Ferrand, Prantsusmaa.

 4. OMNISEC S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte OMNISEC S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, envelope stuffing machines, conveyor belts, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Cantù, Itaalia.

 5. VAPUSTEAM UG

  Saksamaa

  Ettevõte VAPUSTEAM UG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Mittemeditsiinilised desinfitseerimisvahendid, steaming machines, JA Mittemeditsiinilised desinfitseerimisvahendid tööstustes. See asub Emmendingen, Saksamaa.

 1. FLAMIGNI COINT S.L.

  Hispaania

  Ettevõte FLAMIGNI COINT S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Pinto, Hispaania.

 2. VENETA 78 EOOD

  Bulgaaria

  Ettevõte VENETA 78 EOOD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Varna, Bulgaaria.

 1. CELSIUS CLEANING SRL

  Rumeenia

  Ettevõte CELSIUS CLEANING SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 2. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Austria

  Ettevõte BLUE AIR SYSTEMS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Õhukuivatusseadmed, JA Õhukuivatusseadmed tööstustes. See asub Kundl, Austria.

 3. INES II PPHU

  Poola

  Ettevõte INES II PPHU, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka industrial washing, car covers, flocculating, JA printed materials tööstustes. See asub Bielsko-Biała, Poola.

 4. QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Worthing, Ühendkuningriik.

 5. POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH

  Austria

  Ettevõte POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Wiener Neudorf, Austria.

 6. ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI

  Türgi

  Ettevõte ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 7. FIBIRITALIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte FIBIRITALIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka dry cleaning, launderette, JA steam boilers for laundries and dry-cleaners tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 8. GRONINGER CLEANING SYSTEM

  Holland

  Ettevõte GRONINGER CLEANING SYSTEM, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Schiedam, Holland.

 1. CEA GROUP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CEA GROUP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesupesemisteenused, launderette, Keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesupesemisteenused, JA Industrial washer tööstustes. See asub Massa, Itaalia.

 2. H+B BECKMANN AG

  Šveits

  Ettevõte H+B BECKMANN AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Võred, restid ja traatvõrk, Lukud, poldid ja võtmed, Keemilise puhastuse masinad, Metallist kergkonstruktsioonid, Võred, restid ja traatvõrk, Lukud, poldid ja võtmed, JA Keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Berschis, Šveits.

 3. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Itaalia

  Ettevõte HGI RETE TECNICI ITALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesupesemisteenused, Keemilise puhastuse masinad, washing-machines for communities, industrial washing machines, Tööstuslikud pesupesemisteenused, JA Keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Sala Bolognese, Itaalia.

 4. RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kompressorid tööstuses. See tegeleb ka Freespingid, Keemilise puhastuse masinad, Õhukuivatusseadmed, Kodumajapidamises kasutatavad ventilaatorid, Freespingid, Keemilise puhastuse masinad, Õhukuivatusseadmed, JA Kodumajapidamises kasutatavad ventilaatorid tööstustes. See asub Petersberg, Saksamaa.

 5. SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE

  Itaalia

  Ettevõte SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Külmkambrid, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Köögisisustus, Külmkambrid, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Köögisisustus, JA Office and shop planning tööstustes. See asub Palagonia, Itaalia.

 6. UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI

  Poola

  Ettevõte UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub Tarnów, Poola.

 7. LA ROSA BLANCA

  Hispaania

  Ettevõte LA ROSA BLANCA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See asub San Juan De Alicante ( Alicante ), Hispaania.

 8. LOGICHEMA UAB

  Leedu

  Ettevõte LOGICHEMA UAB, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Keemilise puhastuse masinad, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Keemilise puhastuse masinad, JA Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 9. BERETTA GUALTIERO

  Itaalia

  Ettevõte BERETTA GUALTIERO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka dry cleaning, JA dry cleaning assistance tööstustes. See asub Trezzano Sul Naviglio, Itaalia.

 10. BM - BERNABEI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BM - BERNABEI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, Keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, JA Keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Jesi, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta