• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • linnukasvatus - masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Linnukasvatus - masinad ja seadmed - Import eksport

 1. AYTAV POULTRY EQUIPMENT

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte AYTAV POULTRY EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka chicken cages, Poultry Equipment, Poultry Drinker Feeder, Chicken Transport Coops, Layer Farm System, Broiler Equipment, Poultry Incubators, Chicken Nesting, JA Plastic Egg Boxes tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. INGENIERÍA AVÍCOLA

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte INGENIERÍA AVÍCOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Munatooted, metal structures, farm buildings, aviculture, farm projects, industrial sheds, Munatooted, JA poultry machines tööstustes. See asub Boecillo, Hispaania.

 3. CODAF SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CODAF SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka animal feed equipment, poultry equipment, hopper feedboxes, feeders for chickens, animal feed trollies, feeders for ducks, tubes for feeding lines, feeders for turkeys, JA machines for poultry farming tööstustes. See asub Isorella, Itaalia.

 4. DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY

  Hiina

  Ettevõte DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka egg incubators tööstustes. See asub Dezhou, Hiina.

 5. EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L.

  Hispaania

  Ettevõte EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka plant and equipment for the egg industry, air ventilation systems for industrial use, JA avicultural industry tööstustes. See asub Guipuzcoa, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SISTEM KUMES EKIPMANLARI

  Türgi

  Ettevõte SISTEM KUMES EKIPMANLARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka breeding poultry, finished poultry products, JA plants and equipment for slaughtering poultry and birds tööstustes. See asub Gebze, Türgi.

 2. SOLTEC AVICOLTURA

  Itaalia

  Ettevõte SOLTEC AVICOLTURA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka equipping industrial vehicles tööstustes. See asub San Benedetto Del Tronto, Itaalia.

 3. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Türgi

  Ettevõte MITA FOREIGN TRADE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Linnukasvatus - masinad ja seadmed, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Linnukasvatus - masinad ja seadmed, JA Poultry incubators and brooders tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Türgi

  Ettevõte MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka equipment, poultry, farms, JA chicks tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. YEMTAR FEED MILL MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte YEMTAR FEED MILL MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Balikesir, Türgi.

 1. WYNNES OF DINMORE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WYNNES OF DINMORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad ja kodulinnud - söödad, JA Kariloomad ja kodulinnud - söödad tööstustes. See asub Herefordshire, Ühendkuningriik.

 2. BRINSEA PRODUCTS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BRINSEA PRODUCTS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Loomakasvatusinkubaatorid, JA Loomakasvatusinkubaatorid tööstustes. See asub Weston Super Mare, Ühendkuningriik.

 1. SURBITON POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SURBITON POULTRY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka boxes for pigeons, chickens and egg-laying hens tööstustes. See asub Surbiton, Ühendkuningriik.

 2. CUSTOMATE SOLUTIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CUSTOMATE SOLUTIONS LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Lancaster, Ühendkuningriik.

 3. THE CHICKEN HOUSE COMPANY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE CHICKEN HOUSE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Newbury, Ühendkuningriik.

 4. SOLWAY FEEDERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SOLWAY FEEDERS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Kirkcudbright, Ühendkuningriik.

 5. BELKI

  Belgia

  Ettevõte BELKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Linnukasvatus - masinad ja seadmed, chicken fillets, butchery, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, JA Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 6. NIZHYNSILMASH, PRJSC

  Ukraina

  Ettevõte NIZHYNSILMASH, PRJSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka egg-laying hen battery cages tööstustes. See asub Nizhyn, Ukraina.

 7. DALTON ENGINEERING LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DALTON ENGINEERING LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Ripon, Ühendkuningriik.

 8. GÜRES TECHNOLOGY

  Türgi

  Ettevõte GÜRES TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka chick rearing battery cages, bearing cages, egg-laying hen battery cages, JA poultry tööstustes. See asub Manisa / Saruhanli, Türgi.

 1. COCK & PULLET

  Ühendkuningriik

  Ettevõte COCK & PULLET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Bedfordshire, Ühendkuningriik.

 2. THESEO DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THESEO DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Wietmarschen, Saksamaa.

 3. AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka broilers, JA eggs tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

 4. PRINZEN UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PRINZEN UK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Thirsk, Ühendkuningriik.

 5. COUNTRY FAYRE (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte COUNTRY FAYRE (UK) LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Salisbury, Ühendkuningriik.

 6. BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 7. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADVANCED POULTRY SERVICES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstuse aglomeratsiooni- ja emulgeerimismasinad, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, poultry, Toiduainetööstuse aglomeratsiooni- ja emulgeerimismasinad, JA frozen poultry tööstustes. See asub Hereford, Ühendkuningriik.

 8. CIEMMECALABRIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte CIEMMECALABRIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Cazzago San Martino, Itaalia.

 9. GÜRES TECHNOLOGY

  Türgi

  Ettevõte GÜRES TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Manisa, Türgi.

 10. LITTLEACRE PRODUCTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LITTLEACRE PRODUCTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Tamworth, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Linnukasvatus - masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

26 185 Ettevõtted