• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • linnukasvatus - masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Linnukasvatus - masinad ja seadmed - Import eksport

 1. AYTAV POULTRY EQUIPMENT

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte AYTAV POULTRY EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka chicken cages, Poultry Equipment, Poultry Drinker Feeder, Chicken Transport Coops, Layer Farm System, Broiler Equipment, Poultry Incubators, Chicken Nesting, JA Plastic Egg Boxes tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. CODAF SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CODAF SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka animal feed equipment, poultry equipment, hopper feedboxes, feeders for chickens, animal feed trollies, feeders for ducks, tubes for feeding lines, feeders for turkeys, JA machines for poultry farming tööstustes. See asub Isorella, Itaalia.

 3. EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L.

  Hispaania

  Ettevõte EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka plant and equipment for the egg industry, air ventilation systems for industrial use, JA avicultural industry tööstustes. See asub Guipuzcoa, Hispaania.

 4. INGENIERÍA AVÍCOLA

  Hispaania

  Ettevõte INGENIERÍA AVÍCOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka metal structures, JA aviculture tööstustes. See asub Boecillo, Hispaania.

 5. SISTEM KUMES EKIPMANLARI

  Türgi

  Ettevõte SISTEM KUMES EKIPMANLARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka breeding poultry, finished poultry products, JA plants and equipment for slaughtering poultry and birds tööstustes. See asub Gebze, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AVIMAC

  Hispaania

  Ettevõte AVIMAC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Álava, Hispaania.

 2. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Türgi

  Ettevõte MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka equipment, poultry, farms, JA chicks tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Türgi

  Ettevõte MITA FOREIGN TRADE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Linnukasvatus - masinad ja seadmed, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Linnukasvatus - masinad ja seadmed, JA Poultry incubators and brooders tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. THESEO DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THESEO DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Wietmarschen, Saksamaa.

 5. WYNNES OF DINMORE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WYNNES OF DINMORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad ja kodulinnud - söödad, JA Kariloomad ja kodulinnud - söödad tööstustes. See asub Herefordshire, Ühendkuningriik.

 1. SURBITON POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SURBITON POULTRY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka boxes for pigeons, chickens and egg-laying hens tööstustes. See asub Surbiton, Ühendkuningriik.

 2. SOLWAY FEEDERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SOLWAY FEEDERS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Kirkcudbright, Ühendkuningriik.

 1. YEMTAR FEED MILL MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte YEMTAR FEED MILL MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Balikesir, Türgi.

 2. BRINSEA PRODUCTS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BRINSEA PRODUCTS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Loomakasvatusinkubaatorid, JA Loomakasvatusinkubaatorid tööstustes. See asub Weston Super Mare, Ühendkuningriik.

 3. CUSTOMATE SOLUTIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CUSTOMATE SOLUTIONS LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Lancaster, Ühendkuningriik.

 4. THE CHICKEN HOUSE COMPANY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE CHICKEN HOUSE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Newbury, Ühendkuningriik.

 5. COCK & PULLET

  Ühendkuningriik

  Ettevõte COCK & PULLET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Bedfordshire, Ühendkuningriik.

 6. BELKI

  Belgia

  Ettevõte BELKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Linnukasvatus - masinad ja seadmed, chicken fillets, butchery, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, JA Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 7. DALTON ENGINEERING LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DALTON ENGINEERING LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Ripon, Ühendkuningriik.

 8. GÜRES TECHNOLOGY

  Türgi

  Ettevõte GÜRES TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka chick rearing battery cages, bearing cages, egg-laying hen battery cages, JA poultry tööstustes. See asub Manisa / Saruhanli, Türgi.

 1. NIZHYNSILMASH, PRJSC

  Ukraina

  Ettevõte NIZHYNSILMASH, PRJSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka egg-laying hen battery cages tööstustes. See asub Nizhyn, Ukraina.

 2. BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. PRINZEN UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PRINZEN UK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Thirsk, Ühendkuningriik.

 4. COUNTRY FAYRE (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte COUNTRY FAYRE (UK) LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Salisbury, Ühendkuningriik.

 5. CIEMMECALABRIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte CIEMMECALABRIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Cazzago San Martino, Itaalia.

 6. EURO BIRD B.V.

  Holland

  Ettevõte EURO BIRD B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka chicken cages, eggs, JA poultry tööstustes. See asub Amsterdam, Holland.

 7. AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka broilers, JA eggs tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

 8. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADVANCED POULTRY SERVICES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstuse aglomeratsiooni- ja emulgeerimismasinad, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, poultry, Toiduainetööstuse aglomeratsiooni- ja emulgeerimismasinad, JA frozen poultry tööstustes. See asub Hereford, Ühendkuningriik.

 9. GÜRES TECHNOLOGY

  Türgi

  Ettevõte GÜRES TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Manisa, Türgi.

 10. MASALLES

  Hispaania

  Ettevõte MASALLES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka incubators tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Linnukasvatus - masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

26 140 Ettevõtted