• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mehaaniline pinnatöötlus - masinad

Otsingu tulemused

Mehaaniline pinnatöötlus - masinad - Import eksport

 1. DHD CLEAN PARTS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  DHD Clean Parts GmbH & Co. KG was founded in November 2017 after the separation of DHD Technology GmbH & Co. KG. DHD Clean Parts GmbH & Co. KG's key area of expertise is industrial parts cleaning. In addition, DHD Clean Parts GmbH & Co. KG also runs a laboratory for residual dirt analysis. This is where testing to ensure internal quality assurance is carried out, as well as testing on behalf of our customers. This laboratory acts completely independently of the company's other business activities. Our customers are in the automotive industry, as well as their suppliers, the electronics and electrotechnical industry, the heating systems and heat technology sector, mechanical engineering, environmental and process engineering and many more sectors of industry.

 2. PAUL AUER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PAUL AUER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Blasting systems, Sand blasting, Abrasives, Dust extractors, Blasting cabinets, Surface treatment, Blasting technology, Turbine blasting technology, JA Dry ice blasting equipment tööstustes. See asub Mannheim, Saksamaa.

 3. HÜPPE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HÜPPE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumprofiilid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Surface coating of electrically conductive materials, Surface coating of chrome surfaces, Surface coating of aluminium, Surface coating of zinc die casting, JA Surface coating of brass tööstustes. See asub Bad Zwischenahn, Saksamaa.

 4. JIMCO A/S

  Taani

  Ettevõte JIMCO A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Desinfitseerimis- ja steriliseerimisteenused, Desinfitseerimis- ja steriliseerimisteenused, disinfection systems, air purifiers, JA sterilisation tööstustes. See asub Rudkøbing, Taani.

 5. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Poola

  Ettevõte JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka metal milling, milling machines, machinery and equipment, JA Universal lathe tööstustes. See asub Jarocin, Poola.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LOESER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LOESER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Galvanosteegiamasinad, systems and machinery for metal grinding, trimming, Galvanosteegiamasinad, JA polishing machines for metals tööstustes. See asub Speyer, Saksamaa.

 2. BOSSI - MACCHINE FINITURA METALLI

  Itaalia

  Ettevõte BOSSI - MACCHINE FINITURA METALLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka systems and machinery for satinizing metals, JA systems and machinery for polishing metals tööstustes. See asub Abbiategrasso, Itaalia.

 3. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, systems and machinery for cleaning metals, JA Parts cleaning machines tööstustes. See asub Scandicci, Itaalia.

 4. ROSLER UK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ROSLER UK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Lihvimisseadmed ja -materjalid, machines and equipment for finishing plastic products, abrasive and polishing products, Lihvimisseadmed ja -materjalid, JA Shot-blasting machines tööstustes. See asub Prescot, Ühendkuningriik.

 5. BEL - TECHNOLOGIES

  Belgia

  Ettevõte BEL - TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Pinnaviimistlus - masinad, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, surface treatment of metals, Pinnaviimistlus - masinad, JA supplies for systems and machinery for treating and finishing metal surfaces tööstustes. See asub Lochristi, Belgia.

 1. FINI METAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte FINI METAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnaviimistlus - masinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Pinnaviimistlus - masinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, JA Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstustes. See asub Limoges, Prantsusmaa.

 2. AFFUTEUSE-DIFFUSION

  Prantsusmaa

  Ettevõte AFFUTEUSE-DIFFUSION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See asub Paray Vieille Poste, Prantsusmaa.

 1. PLASTIMETAL

  Belgia

  Ettevõte PLASTIMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Metalliseerimine, pre-treated strips, floor-mounted radiant panels, Metalliseerimine, JA powder-coating lines tööstustes. See asub Heist-Op-Den-Berg, Belgia.

 2. PRECICUT ENGINEERS

  India

  Ettevõte PRECICUT ENGINEERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka shot-blasting machines, JA ladles tööstustes. See asub Aurangabad, India.

 3. THERMOCOMPACT

  Prantsusmaa

  Ettevõte THERMOCOMPACT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka chemical nickel plating tööstustes. See asub Pringy, Prantsusmaa.

 4. RIMOR GROUP

  Itaalia

  Ettevõte RIMOR GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka painting, sandblasting, ventilation, JA electrophoresis tööstustes. See asub Turin, Itaalia.

 5. SISTEMPLAST SA

  Rumeenia

  Ettevõte SISTEMPLAST SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallmahutid, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, ELEKTRIPAIGALDISED, Metallmahutid, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, JA ELEKTRIPAIGALDISED tööstustes. See asub Ramnicu Valcea, Rumeenia.

 6. SAMETAL SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAMETAL SARL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, metal treatments, sandblasting, JA metal degreasing tööstustes. See asub Ancenis, Prantsusmaa.

 7. MODERTECH INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Ettevõte MODERTECH INDUSTRIES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Elektrolüüs - pinnatöötlus, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Surface treatment, JA Elektrolüüs - pinnatöötlus tööstustes. See asub St Etienne, Prantsusmaa.

 8. RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See asub Salzkotten, Saksamaa.

 1. GALVATEK - THERMOPLONGEURS

  Prantsusmaa

  Ettevõte GALVATEK - THERMOPLONGEURS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Screw-in type heating elements, JA heat exchangers tööstustes. See asub Bonnières-Sur-Seine, Prantsusmaa.

 2. HNK SERVICE

  Prantsusmaa

  Ettevõte HNK SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Metalliuuristus- ja tälkimismasinad, Metallikatmismasinad, Pinnavaatlusmasinad, Tsingi galvanosteegia, Metalliuuristus- ja tälkimismasinad, Metallikatmismasinad, Pinnavaatlusmasinad, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Villeurbanne, Prantsusmaa.

 3. MECARIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte MECARIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, 5-axis milling, special machines, JA small production runs tööstustes. See asub Riaille, Prantsusmaa.

 4. ARVIUS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARVIUS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka Tarkvara väljaandmine, Infotehnoloogia - andmetöötluskandjad, Tarkvara väljaandmine, JA Infotehnoloogia - andmetöötluskandjad tööstustes. See asub Großhabersdorf, Saksamaa.

 5. SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Tööstusseadmete remont, Kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstustes. See asub Westheim, Saksamaa.

 6. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusplatside sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid, Liftid ja eskalaatorid, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid, JA Liftid ja eskalaatorid tööstustes. See asub Düsseldorf, Saksamaa.

 7. LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Tööpingid - metalli töötlemine, JA Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstustes. See asub Bad Kötzting, Saksamaa.

 8. GEN MOTOR SRL

  Rumeenia

  Ettevõte GEN MOTOR SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Generaatorseadmed tööstuses. See tegeleb ka Teaduskeskused ja laborid, Elektrigeneraatorid, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Vahelduvvoolumootorid, Teaduskeskused ja laborid, Elektrigeneraatorid, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, JA Vahelduvvoolumootorid tööstustes. See asub Iasi, Rumeenia.

 9. SIMON RWA SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SIMON RWA SYSTEME GMBH, aastal ja mis tegeleb Jaemüügipaigad tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Tööstusseadmete remont, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, JA Tööstusseadmete remont tööstustes. See asub Passau, Saksamaa.

 10. MEC PUIG

  Hispaania

  Ettevõte MEC PUIG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniline pinnatöötlus - masinad tööstuses. See tegeleb ka milling, mechanical assembly, welding, JA precision mechanics tööstustes. See asub Sant Joan De Vilatorrada, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta