• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • marmoritöötlemine - masinad

Otsingu tulemused

Marmoritöötlemine - masinad - Import eksport

 1. LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka abrasives for marble, supports for marble machining discs, moulds for abrasive discs, JA moulds for diamond grinding wheels tööstustes. See asub Venegono Superiore, Itaalia.

 2. IBEHI,S.L.

  Hispaania

  Ettevõte IBEHI,S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Graniitkillustikbetoon tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, Marmoritöötlemine - masinad, distribution panel, industrial automation consultants, Plaadid, JA Marmoritöötlemine - masinad tööstustes. See asub Tomelloso, Hispaania.

 3. DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S.

  Türgi

  Ettevõte DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka marble cutting machines, JA Supplies for marble quarries tööstustes. See asub Afyon, Türgi.

 4. GIRLANDA F.LLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GIRLANDA F.LLI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Grezzana, Itaalia.

 5. TONDELLI ERO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte TONDELLI ERO & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Marmoritöötlemine - masinad, marble, building, Marmoritöötlemine - masinad, JA flooring tööstustes. See asub Albinea, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI

  San Marino

  Ettevõte EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka bridge millers, JA trimmer tööstustes. See asub San Marino, San Marino.

 2. KUMLAMA MAKINELERI - SHOTBLASTING MACHINE

  Türgi

  Ettevõte KUMLAMA MAKINELERI - SHOTBLASTING MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 3. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte TOKSEL MAKINA LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Marmoritöötlemine - masinad, JA Marmoritöötlemine - masinad tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 4. MKS MERMER KESME VE SILME MAKINALARI SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte MKS MERMER KESME VE SILME MAKINALARI SAN.TIC.LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Sakarya, Türgi.

 5. LOVATO INTERNATIONAL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LOVATO INTERNATIONAL S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka Kivimurrumasinad ja -seadmed, cutting machines for marble, granite and stone, block cutters for marble, granite and stone, Kivimurrumasinad ja -seadmed, JA marble, granite and stone sawing machines tööstustes. See asub Chiampo, Itaalia.

 1. ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka polishing machines for marble, granite and stone, bevelling machines, JA cutting machines for marble, granite and stone tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. LUQUE MACHINES

  Prantsusmaa

  Ettevõte LUQUE MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka milling machines, CNC milling machine, wood milling machines, JA Machine maintenance tööstustes. See asub Brignais, Prantsusmaa.

 1. GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E.

  Kreeka

  Ettevõte GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka diamond-coated tools for working marble, granite and stone, classified advertisements, JA Machine reconstruction tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 2. HERSEN S.L.

  Hispaania

  Ettevõte HERSEN S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmori lõikeseadmed tööstuses. See tegeleb ka Marmoritöötlemine - masinad, JA Marmoritöötlemine - masinad tööstustes. See asub Moncada, Hispaania.

 3. CO.ME.S. SRL

  Itaalia

  Ettevõte CO.ME.S. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka spindle polishing machines for marble, granite and stone, JA polishers for marble,granite and stone tööstustes. See asub Fornacette-Calcinaia, Itaalia.

 4. SELLA GASTONE SNC

  Itaalia

  Ettevõte SELLA GASTONE SNC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Cassola, Itaalia.

 5. GMS MERMER MAKINALARI SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte GMS MERMER MAKINALARI SAN. VE TIC. LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka marble cutting machines, marble, granite and stone carving machines, polishers for marble,granite and stone, JA cutting machines for marble, granite and stone tööstustes. See asub KONYA, Türgi.

 6. MASER

  Hispaania

  Ettevõte MASER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka chemicals for construction work, building tools, JA marble tööstustes. See asub Algete, Hispaania.

 7. ABUJARDAR

  Hispaania

  Ettevõte ABUJARDAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaaniliste tööriistade valmistamine tööstuses. See tegeleb ka Marmoritöötlemine - masinad, Maanteede, randade ja suusamägede hooldamise masinad ja seadmed, Marmoritöötlemine - masinad, Maanteede, randade ja suusamägede hooldamise masinad ja seadmed, bush-hammering machines, JA bush-hammering tööstustes. See asub Borriol, Hispaania.

 8. DONATONI MACCHINE SRL

  Itaalia

  Ettevõte DONATONI MACCHINE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka numerically controlled machines, JA milling machines for marble, granite and stone tööstustes. See asub Domegliara, Itaalia.

 1. DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI

  Itaalia

  Ettevõte DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka Marmori lõikeseadmed, single-wire and multi-wire cutting machines for marble, granite and stone, abrasives for granite, Marmori lõikeseadmed, JA spindle polishing machines for marble, granite and stone tööstustes. See asub Cagliari, Itaalia.

 2. GUILIN SUNSHINE SUPERHARD MATERIAL CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte GUILIN SUNSHINE SUPERHARD MATERIAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Guilin, Hiina.

 3. MEGA DIAMOND , TR

  Türgi

  Ettevõte MEGA DIAMOND , TR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka diamond wires, JA diamond wire and saws for demolitions tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. PROMAK

  Bulgaaria

  Ettevõte PROMAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka Lihvitud teemandid, JA Lihvitud teemandid tööstustes. See asub Kazanlak, Bulgaaria.

 5. SET MAKINA

  Türgi

  Ettevõte SET MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 6. TECH.SE.CO. SRL

  Itaalia

  Ettevõte TECH.SE.CO. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Lucca, Itaalia.

 7. INDUSTRIAS GROMAZ S.L.

  Hispaania

  Ettevõte INDUSTRIAS GROMAZ S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub Tomelloso-Ciudad Real, Hispaania.

 8. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Turbatootmine - masinad ja seadmed, Kivimurrumasinad ja -seadmed, Marmoritöötlemine - masinad, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Turbatootmine - masinad ja seadmed, Kivimurrumasinad ja -seadmed, Marmoritöötlemine - masinad, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Deutschfeistritz, Austria.

 9. EUROPLANET SRL

  Itaalia

  Ettevõte EUROPLANET SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See asub CARRARA, Itaalia.

 10. ZIBETTI GIUSEPPE & C. SNC

  Itaalia

  Ettevõte ZIBETTI GIUSEPPE & C. SNC, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Marmoritöötlemine - masinad tööstuses. See tegeleb ka jib cranes tööstustes. See asub Caravaggio, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta