• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • traadid ja kaablid - mustast metallist

Otsingu tulemused

Traadid ja kaablid - mustast metallist - Import eksport

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. LAMBERT MANUFIL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LAMBERT MANUFIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Couëron, Prantsusmaa.

 3. AMIC

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AMIC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Nickel alloy wire, stainless steel wire, Steel and stainless steel piano-wire, Wire for components, Stainless steel wires, steel wires for springs, steel wires, wires in rods, JA Low-carbon galvanized steel wire tööstustes. See asub Bobigny, Prantsusmaa.

 4. BALTHUN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BALTHUN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Bünde, Saksamaa.

 5. KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Oberndorf-Bochingen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Gemünden, Saksamaa.

 2. LINDEMANN & KRÖGER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LINDEMANN & KRÖGER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Hagen, Saksamaa.

 3. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Dortmund, Saksamaa.

 4. KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Dresden, Saksamaa.

 5. AS-FEINSTSEILE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AS-FEINSTSEILE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Delmenhorst, Saksamaa.

 1. METIZ BROVARY

  Ukraina

  Ettevõte METIZ BROVARY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka solder, JA drawn copper products tööstustes. See asub Brovary, Ukraina.

 2. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, Võred, restid ja traatvõrk, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, JA Võred, restid ja traatvõrk tööstustes. See asub Bünde, Saksamaa.

 1. HSM GMBH + CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HSM GMBH + CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Frickingen, Saksamaa.

 2. HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Bad Griesbach, Saksamaa.

 3. J. S. FEINDRAHTZUG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte J. S. FEINDRAHTZUG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka steel wires, JA metal cables tööstustes. See asub Altena, Saksamaa.

 4. MEDICAL CABLE TEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEDICAL CABLE TEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka copper strands, Copper Cables, JA Stainless steel wire ropes tööstustes. See asub Aßlar, Saksamaa.

 5. OSNOVANIE SPOOO

  Valgevene

  Ettevõte OSNOVANIE SPOOO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Kerged metallsõrestikud, construction of metal structures for public works, Traatvõrk, construction of trellises, JA Kerged metallsõrestikud tööstustes. See asub Zhlobin, Valgevene.

 6. KABKOM CABLE COMPOUNDS INC.

  Türgi

  Ettevõte KABKOM CABLE COMPOUNDS INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 7. CAUMES ARMATURES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAUMES ARMATURES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Ketid, Vedrud, Ketid, Vedrud, special foundations, JA prefabricated products tööstustes. See asub Vendargues, Prantsusmaa.

 8. ALLOD WERKSTOFF GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ALLOD WERKSTOFF GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Terastraadid ja -kaablid, inorganic chemicals, thermoplastics, JA Plastic components tööstustes. See asub Burgbernheim, Saksamaa.

 1. RAVNI TECHNOLOGIES

  Prantsusmaa

  Ettevõte RAVNI TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka steel tubes, JA iron pipes tööstustes. See asub Roche La Molière, Prantsusmaa.

 2. AUVERGNE ARMATURES

  Prantsusmaa

  Ettevõte AUVERGNE ARMATURES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Ketid, Ketid, JA concrete reinforcements tööstustes. See asub Saint-Saturnin, Prantsusmaa.

 3. DRAHT MAYR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DRAHT MAYR GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka metal gates tööstustes. See asub Walldorf, Saksamaa.

 4. CORDERIE FOREZIENNE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CORDERIE FOREZIENNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Ketid, Vedrud, Ketid, Vedrud, Motorised lifting equipment, JA Personal protection equipment tööstustes. See asub Andrezieux-Boutheon, Prantsusmaa.

 5. FILIAC

  Prantsusmaa

  Ettevõte FILIAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka fencing tööstustes. See asub Chemilly, Prantsusmaa.

 6. EDELSTAHL-ZIEHEREI HILLESHEIM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EDELSTAHL-ZIEHEREI HILLESHEIM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Spetsiaalteras tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Lõikamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Lõikamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub Hillesheim, Saksamaa.

 7. ECKERT DRAHTWAREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ECKERT DRAHTWAREN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Coesfeld, Saksamaa.

 8. SOCIETE LES GRILLAGES NAAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE LES GRILLAGES NAAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Ketid, Vedrud, Ketid, Vedrud, fencing, JA main gates tööstustes. See asub Villenave-D'ornon, Prantsusmaa.

 9. DURMAZ CELIK / DUWELD DEUTSCHE NIEDERLASSUNG

  Saksamaa

  Ettevõte DURMAZ CELIK / DUWELD DEUTSCHE NIEDERLASSUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka wiring tööstustes. See asub Velen, Saksamaa.

 10. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub Bazeilles, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta