• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • traadid ja kaablid - mustast metallist

Otsingu tulemused

Traadid ja kaablid - mustast metallist - Import eksport

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. LAMBERT MANUFIL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LAMBERT MANUFIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Couëron, Prantsusmaa.

 3. HSM GMBH + CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HSM GMBH + CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Frickingen, Saksamaa.

 4. LINDEMANN & KRÖGER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LINDEMANN & KRÖGER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Hagen, Saksamaa.

 5. MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Gemünden, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BALTHUN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BALTHUN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Bünde, Saksamaa.

 2. KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Oberndorf-Bochingen, Saksamaa.

 3. AMIC

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AMIC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Nickel alloy wire, stainless steel wire, Steel and stainless steel piano-wire, Wire for components, Stainless steel wires, steel wires for springs, steel wires, wires in rods, JA Low-carbon galvanized steel wire tööstustes. See asub Bobigny, Prantsusmaa.

 4. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Dortmund, Saksamaa.

 5. KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Dresden, Saksamaa.

 1. WÖSTE METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WÖSTE METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Hagen, Saksamaa.

 2. AS-FEINSTSEILE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AS-FEINSTSEILE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Delmenhorst, Saksamaa.

 1. METIZ BROVARY

  Ukraina

  Ettevõte METIZ BROVARY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka solder, JA drawn copper products tööstustes. See asub Brovary, Ukraina.

 2. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, Võred, restid ja traatvõrk, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, JA Võred, restid ja traatvõrk tööstustes. See asub Bünde, Saksamaa.

 3. HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Bad Griesbach, Saksamaa.

 4. J. S. FEINDRAHTZUG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte J. S. FEINDRAHTZUG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka steel wires, JA metal cables tööstustes. See asub Altena, Saksamaa.

 5. ARVEL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARVEL S.R.L., aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka wire cables, pallet movers, winches for lifting goods, JA mobile cranes for lifting merchandise tööstustes. See asub Flero, Itaalia.

 6. MEDICAL CABLE TEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEDICAL CABLE TEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka copper strands, Copper Cables, JA Stainless steel wire ropes tööstustes. See asub Aßlar, Saksamaa.

 7. OSNOVANIE SPOOO

  Valgevene

  Ettevõte OSNOVANIE SPOOO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Kerged metallsõrestikud, construction of metal structures for public works, Traatvõrk, construction of trellises, JA Kerged metallsõrestikud tööstustes. See asub Zhlobin, Valgevene.

 8. KABKOM CABLE COMPOUNDS INC.

  Türgi

  Ettevõte KABKOM CABLE COMPOUNDS INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Prantsusmaa

  Ettevõte FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, grilles, JA fencing tööstustes. See asub Berthelming, Prantsusmaa.

 2. FILIAC

  Prantsusmaa

  Ettevõte FILIAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka fencing tööstustes. See asub Chemilly, Prantsusmaa.

 3. KARL PÜPLICHHUISEN KG

  Saksamaa

  Ettevõte KARL PÜPLICHHUISEN KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Elektriühendused, Cables and connectors, JA Elektriühendused tööstustes. See asub Duisburg, Saksamaa.

 4. ACIA SUD

  Tuneesia

  Ettevõte ACIA SUD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Noolutamine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Metallist kergkonstruktsioonid, Noolutamine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub SFAX, Tuneesia.

 5. AFFIVAL SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AFFIVAL SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Rauasulamid, Terasevalu, Terastraadid ja -kaablid, Rauasulamid, JA Terasevalu tööstustes. See asub Solesmes, Prantsusmaa.

 6. AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Kaablid - tarvikud, Telekommunikatsiooni lisaseadmed, Kaablid - tarvikud, Telekommunikatsiooni lisaseadmed, JA fibre optics tööstustes. See asub Mundolsheim, Prantsusmaa.

 7. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub Bazeilles, Prantsusmaa.

 8. CABLERIE STEIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte CABLERIE STEIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Tõsteseadmete tarvikud, Terastraadid ja -kaablid, Tõsteseadmete tarvikud, Control cables (elec.), JA compensated cables tööstustes. See asub Danjoutin, Prantsusmaa.

 9. SOCIETE DES FILIERES BALLOFFET

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE DES FILIERES BALLOFFET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Precision tools tööstustes. See asub Lagnieu Cedex, Prantsusmaa.

 10. DRAHT MAYR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DRAHT MAYR GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka metal gates tööstustes. See asub Walldorf, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Traadid ja kaablid - mustast metallist - Import eksport

Tulemuste arv

983 Ettevõtted