• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • laineplekk - mustast metallist

Otsingu tulemused

Laineplekk - mustast metallist - Import eksport

 1. SIEGMETALL GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SIEGMETALL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See asub Haiger, Saksamaa.

 2. HNB NORDBLECHE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HNB NORDBLECHE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See asub Holdorf, Saksamaa.

 3. ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Covers for conveyor belts, Achenbach covers, Conveyor belt covers, Conveyor belt protective covers, protective caps, Conveyor belt cover, Conveyor belt enclosure, Hoods for conveyor belts, JA Covers for conveyors tööstustes. See asub Wilnsdorf, Saksamaa.

 4. PERFIQUINA

  Portugal

  Ettevõte PERFIQUINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Mustmetallprofiil, Katusematerjalid, corrugated sheets, galvanized sheet metal, Mustmetallprofiil, JA Katusematerjalid tööstustes. See asub Ponte De Vagos, Portugal.

 5. MAAS PROFILE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MAAS PROFILE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See asub Ilshofen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD

  Küpros

  Ettevõte ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka purlins tööstustes. See asub Nicosia, Küpros.

 2. MALTE JESS BETRIEBE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MALTE JESS BETRIEBE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See asub Owschlag, Saksamaa.

 3. O-METALL DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte O-METALL DEUTSCHLAND GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See asub Dahme, Saksamaa.

 4. FEILMEIER AG

  Saksamaa

  Ettevõte FEILMEIER AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taastuvenergia tööstuses. See tegeleb ka Laineplekk - mustast metallist, Metallplangud, Värvilisest metallist plaadid, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed, Laineplekk - mustast metallist, Metallplangud, Värvilisest metallist plaadid, JA Vee- ja kanalisatsiooniseadmed tööstustes. See asub Osterhofen, Saksamaa.

 5. TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG

  Austria

  Ettevõte TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See asub Gramatneusiedl, Austria.

 1. ETS VANDEVOORDE XAVIER

  Belgia

  Ettevõte ETS VANDEVOORDE XAVIER, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Keevitatud traatvõrk, Terastorud, Sliding doors accessories, Round reinforcing bars, Keevitatud traatvõrk, JA Terastorud tööstustes. See asub Boussu Lez Walcourt, Belgia.

 2. GIVANSHI NAANI COMPANY'S LTD

  Sri Lanka

  Ettevõte GIVANSHI NAANI COMPANY'S LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laineplekk - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka electric mechanical components tööstustes. See asub Colombo02, Sri Lanka.

 1. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  Iisrael

  Ettevõte AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Laineplekk - mustast metallist, corrugated roofing, JA Laineplekk - mustast metallist tööstustes. See asub Ashdod, Iisrael.

 2. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  Itaalia

 3. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Venemaa

 4. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 5. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, Värvilisest metallist profiil ja vardad, Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, JA Värvilisest metallist profiil ja vardad tööstustes. See asub Chiari, Itaalia.

 6. CUIUL SRL

  Rumeenia

 7. POWER PRECISION & FABRICATION LIMITED

  Ühendkuningriik

 8. MURCIANA DE CORTE METALICO S.A.

  Hispaania

 1. PENICAUD ARMATURES

  Prantsusmaa

 2. IBERMETAIS - INDUSTRIA DE TREFILAGEM S.A.

  Portugal

  Ettevõte IBERMETAIS - INDUSTRIA DE TREFILAGEM S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metallvarvad - mustast metallist, JA Metallvarvad - mustast metallist tööstustes. See asub Freamunde, Portugal.

 3. DANSTEEL A/S

  Taani

  Ettevõte DANSTEEL A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Frederiksvaerk, Taani.

 4. SALZGITTER MAGNESIUM-TECHNOLOGIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte SALZGITTER MAGNESIUM-TECHNOLOGIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Salzgitter, Saksamaa.

 5. REDIES (S.R.L.)

  Itaalia

  Ettevõte REDIES (S.R.L.), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Giussano (Mi), Itaalia.

 6. PEWAG S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte PEWAG S.R.O., aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Vamberk, Tšehhi Vabariik.

 7. ZAKLAD PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWY OLMET WIESLAW OSTROWSKI

  Poola

 8. ROBERT ZINN, ENGELS GMBH KALTWALZWERK

  Saksamaa

 9. SAARBRÜCKER EISENHANDELSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte SAARBRÜCKER EISENHANDELSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Saarbrücken, Saksamaa.

 10. SWT GUSS GMBH

  Saksamaa

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta