• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • valtsimispingid - mustast metallist

Otsingu tulemused

Valtsimispingid - mustast metallist - Import eksport

 1. METAL-TECH

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte METAL-TECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallitooted tööstuses. See tegeleb ka Treimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Käiamine - teras ja metall, Peenestamine - tööpingid, Valtsimispingid - mustast metallist, Fileerimisseadmed, Painutamine - teras ja metall, Painutuspingid, JA Mutrid ja poldid tööstustes. See asub Gniezno, Poola.

 2. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, Värvilisest metallist profiil ja vardad, Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, JA Värvilisest metallist profiil ja vardad tööstustes. See asub Chiari, Itaalia.

 3. METALL BK

  Valgevene

  Ettevõte METALL BK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka l angle drawn wires, u grooved drawn wires, metal profiles, JA bracing for building tööstustes. See asub Minsk, Valgevene.

 4. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, Valtsimispingid - mustast metallist, Toormalm, Kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, Valtsimispingid - mustast metallist, Toormalm, JA rolled rings tööstustes. See asub Püttlingen, Saksamaa.

 5. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metallkardinad, Mustmetallprofiil ja -vardad, roll-forming machines, Metallkardinad, JA Mustmetallprofiil ja -vardad tööstustes. See asub Select Cityizmir, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES

  Prantsusmaa

  Ettevõte ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Teras, Teras, manufacture of steel profiles, JA Raw materials for metallurgy tööstustes. See asub Rives-Sur-Fure, Prantsusmaa.

 2. INOX MARE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INOX MARE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Mutrid ja poldid, JA stainless steel tööstustes. See asub Rimini, Itaalia.

 3. HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN

  Saksamaa

  Ettevõte HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised tööriistad, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Mehaanilised tööriistad, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, JA Ehitusdetailid tööstustes. See asub Heusenstamm, Saksamaa.

 4. GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A.

  Šveits

  Ettevõte GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Valtsimispingid - mustast metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Martigny, Šveits.

 5. ALOIS MORADELLI

  Saksamaa

  Ettevõte ALOIS MORADELLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetallide stantsimine tööstuses. See tegeleb ka Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, Ehitusplatside sisseseade ja varustus, Valtsimispingid - mustast metallist, Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, Ehitusplatside sisseseade ja varustus, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Kirchheim b. München, Saksamaa.

 1. FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE

  Belgia

  Ettevõte FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terasevalu, Terasevalu, JA manufacture of rolled sections tööstustes. See asub Liege, Belgia.

 2. F.I.L.M.S. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte F.I.L.M.S. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka tungsten, JA metal nozzles tööstustes. See asub Anzola D'ossola, Itaalia.

 1. ISCAR ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ISCAR ITALIA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallurgia – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, Mehaanilised metallitööriistad, Valtsimispingid - mustast metallist, JA Mehaanilised metallitööriistad tööstustes. See asub Arese, Itaalia.

 2. CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL

  Hispaania

  Ettevõte CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - masinaehitus, JA Import ja eksport - masinaehitus tööstustes. See asub Vizcaya, Hispaania.

 3. METALLEGHE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte METALLEGHE S.P.A., aastal ja mis tegeleb Teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Metallurgia – masinad ja seadmed, Valtsimispingid - mustast metallist, Metallurgia – masinad ja seadmed, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Flero, Itaalia.

 4. ALMA TOOLS

  Itaalia

  Ettevõte ALMA TOOLS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka tungsten, JA industrial grinding work tööstustes. See asub SARONNO, Itaalia.

 5. CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Akud ja patareid tööstuses. See tegeleb ka Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine, Valtsimispingid - mustast metallist, Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 6. SIDER 2012 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SIDER 2012 S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See asub Lamezia Terme, Itaalia.

 7. FERROTRADE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FERROTRADE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, Valtsimispingid - mustast metallist, Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 8. SINTER SUD S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SINTER SUD S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka sintered metal products, JA supplies for machine tools for precision and high precision mechanical work tööstustes. See asub Sant'agata De' Goti, Itaalia.

 1. CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO

  Itaalia

  Ettevõte CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See asub Livorno, Itaalia.

 2. D.F.U. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte D.F.U. S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Kaasaskantavad elektritööriistad, Valtsimispingid - mustast metallist, Kaasaskantavad elektritööriistad, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Pesaro, Itaalia.

 3. METALL BOLOGNA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte METALL BOLOGNA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja torud tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Valtsimispingid - mustast metallist, JA Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist tööstustes. See asub Calderara Di Reno, Itaalia.

 4. SECO TOOLS ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SECO TOOLS ITALIA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka supplies for machine tools for precision and high precision mechanical work tööstustes. See asub Guanzate, Itaalia.

 5. SAFET S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SAFET S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka construction of metal bridges, JA construction of pedestrian catwalks tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 6. PROGOLD S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte PROGOLD S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka cast iron, JA iron and alloys tööstustes. See asub Trissino, Itaalia.

 7. LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka tungsten, JA carbon steel tööstustes. See asub Lecco, Itaalia.

 8. METAL SERVICE SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA

  Itaalia

  Ettevõte METAL SERVICE SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See asub Portico Di Caserta, Itaalia.

 9. FERRO E FERRAMENTA DI MAZZIERI MASSIMILIANO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte FERRO E FERRAMENTA DI MAZZIERI MASSIMILIANO & C. S.N.C., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See asub Senigallia, Itaalia.

 10. PERSIA FRANCESCO E LELLI LIVIO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte PERSIA FRANCESCO E LELLI LIVIO S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka cast iron, JA iron and alloys tööstustes. See asub Civitella Roveto, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta