• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • traadi tõmbamine - mustast metallist

Otsingu tulemused

Traadi tõmbamine - mustast metallist - Import eksport

 1. HOLDENRIEDER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HOLDENRIEDER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Bergkirchen/munich, Saksamaa.

 2. RESTRADE AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte RESTRADE AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Breitenbach, Šveits.

 3. C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK

  Saksamaa

  Ettevõte C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Schwerte, Saksamaa.

 4. UNIVERSAL CENTER LLC

  Ukraina

  Ettevõte UNIVERSAL CENTER LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Dorsten, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgia

  Ettevõte A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metallvarvad - mustast metallist, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Metallvarvad - mustast metallist, JA Bright steel tööstustes. See asub Beveren-waas, Belgia.

 2. BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY

  Türgi

  Ettevõte BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka wire, Galvanized Wire, Low-carbon galvanized steel wire, JA hot-dip galvanising treatment tööstustes. See asub Hatay, Türgi.

 3. DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S

  Türgi

  Ettevõte DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka steel wires, JA drawn iron and steel wires tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 4. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Prantsusmaa

  Ettevõte FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, grilles, JA fencing tööstustes. See asub Berthelming, Prantsusmaa.

 5. ROTHSTEIN DRAHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROTHSTEIN DRAHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Gummersbach, Saksamaa.

 1. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA

  Rumeenia

  Ettevõte INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka galvanized wire tööstustes. See asub Campia Turzii, Rumeenia.

 2. ACIA SUD

  Tuneesia

  Ettevõte ACIA SUD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Noolutamine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Metallist kergkonstruktsioonid, Noolutamine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub SFAX, Tuneesia.

 1. TRAFILERIE GALLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIE GALLI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka shiny chromable wires, JA zinc-coated wires tööstustes. See asub Torre De' Picenardi, Itaalia.

 2. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Itaalia

  Ettevõte METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstustes. See asub Ledro, Itaalia.

 3. METALURGIA SA

  Poola

  Ettevõte METALURGIA SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka galvanized wire, nails, galvanised fences and panels, JA bright wire tööstustes. See asub Radomsko, Poola.

 4. ROIG MAPREM S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ROIG MAPREM S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka steel wire for cold pressing tööstustes. See asub Silla-Valencia-España, Hispaania.

 5. SVISHCH V.B.

  Ukraina

  Ettevõte SVISHCH V.B., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka thermohardening powder paint tööstustes. See asub Uman, Ukraina.

 6. CONFLANDEY INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONFLANDEY INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka dyes for dye plates tööstustes. See asub Port Sur Saône, Prantsusmaa.

 7. METIZ PLANT

  Ukraina

  Ettevõte METIZ PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Kamenskoe, Ukraina.

 8. BROWN EUROPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BROWN EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka drawing, steel wires, drawn wires, JA drawing metals tööstustes. See asub Laval-de-cère, Prantsusmaa.

 1. TAS

  Ukraina

  Ettevõte TAS, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Haavelpuhastusmaterjalid, nails, JA Haavelpuhastusmaterjalid tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 2. FRIGERIO & DURONI SNC

  Itaalia

  Ettevõte FRIGERIO & DURONI SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka cold drawn metal wires tööstustes. See asub Meda, Itaalia.

 3. WEBSTER AND HORSFALL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WEBSTER AND HORSFALL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, wire, steel wires for springs, wires for springs, JA Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstustes. See asub Birmingham, Ühendkuningriik.

 4. ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY

  Hiina

  Ettevõte ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka galvanized wire, JA Stainless steel tööstustes. See asub Hengshui, Hiina.

 5. DESIMETAL

  Portugal

  Ettevõte DESIMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metal wire objects, JA utility and ornamental design tööstustes. See asub Mem Martins, Portugal.

 6. DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L.

  Hispaania

  Ettevõte DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka wire, JA iron wire lamination tööstustes. See asub NAVARRETE(LA RIOJA), Hispaania.

 7. KEN-TRON MFG.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte KEN-TRON MFG., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli stantsimine tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA drawn wires tööstustes. See asub Owensboro, Ameerika Ühendriigid.

 8. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladesh

  Ettevõte FRIENDS INTERNATIONAL, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub Chittagong, Bangladesh.

 9. GALAGROPROMSTROYSERVICE MUC

  Gruusia

  Ettevõte GALAGROPROMSTROYSERVICE MUC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See asub Gali, Gruusia.

 10. TRAFILTECNO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILTECNO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, drawing metals, JA Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta