• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lehtmetall ja liistud - mustast metallist

Otsingu tulemused

Lehtmetall ja liistud - mustast metallist - Import eksport

 1. SEMETAL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SEMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, sheet metal, aluminium, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, aluminium and alloys, metal structural work, sheet and pipe work, aluminium sheets, JA aluminium sections tööstustes. See asub Gaggiano, Itaalia.

 2. L.E.M.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte L.E.M., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkarkassid tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Kurrutamine - teras ja metall, Lukud, Metalliseerimine, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Kurrutamine - teras ja metall, Lukud, JA Metalliseerimine tööstustes. See asub Castell'alfero, Itaalia.

 3. METALSIDER S.P.A. (RAVENNA)

  Itaalia

  Ettevõte METALSIDER S.P.A. (RAVENNA), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka iron coil, Steel, structural, metal sheets, JA Strips tööstustes. See asub Ravenna, Itaalia.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itaalia

  Ettevõte AMBROSINI G.T. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metall-lehed ja -latid, tinaga kaetud tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA milling tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. EMJ METALS

  Läti

  Ettevõte EMJ METALS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Painutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Sõjaväemasinad, Laser cutting, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Sõjaväemasinad, JA laser cutting for stainless steel tööstustes. See asub Kekava, Läti.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MOBIDIZAYN METAL

  Türgi

  Ettevõte MOBIDIZAYN METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See asub Kayseri, Türgi.

 2. ISAF SRL

  Itaalia

  Ettevõte ISAF SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Tööpingid - metalli töötlemine, Masinaehitus - eritellimustööd, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Tööpingid - metalli töötlemine, JA Masinaehitus - eritellimustööd tööstustes. See asub Sant'agata Sul Santerno, Itaalia.

 3. TAGAR SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte TAGAR SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Teraslehed ja -latid, Teras, Teraslehed ja -latid, JA Teras tööstustes. See asub Carignan, Prantsusmaa.

 4. C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See asub Ostrava, Tšehhi Vabariik.

 5. BOURASSEAU INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOURASSEAU INDUSTRIE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lehtmetalltööd, sheet shearing and pressing, Tööstuslikud lehtmetalltööd, galvanized steel sheet products, JA sheet metal and aluminium pre-painted in various colours tööstustes. See asub Les Epesses, Prantsusmaa.

 1. CO.FER.S.

  Itaalia

  Ettevõte CO.FER.S., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil ja -vardad tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, JA galvanized sheet metal tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 2. ATOLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ATOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka raceways, JA copper ducts tööstustes. See asub Castries, Prantsusmaa.

 1. HAKOPAR EKSPORT-IMPORT

  Poola

  Ettevõte HAKOPAR EKSPORT-IMPORT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keevitamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Malmdetailid, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA Malmdetailid tööstustes. See asub Ozimek, Poola.

 2. KMS DEMIR CELIK A.S.

  Türgi

  Ettevõte KMS DEMIR CELIK A.S., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka drawn metal sheets, drawn rods, iron drawn bars, JA hot-rolled sheets tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 3. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KARL EUGEN FISCHER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, Lehtmetallide stantsimine, Tööstusseadmete remont, JA Lehtmetallide stantsimine tööstustes. See asub Burgkunstadt, Saksamaa.

 4. MCM

  Luksemburg

  Ettevõte MCM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, coils, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, i-beams, JA Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstustes. See asub Dudelange, Luksemburg.

 5. METALANN

  Belgia

  Ettevõte METALANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, laser cutting units, JA straps tööstustes. See asub Meslin L'evêque, Belgia.

 6. COFRAFER - BAMESA

  Prantsusmaa

  Ettevõte COFRAFER - BAMESA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka sheet metal, sheet cutting, sheet metal - trade, JA aluminised sheet metal tööstustes. See asub Bonneuil Sur Marne, Prantsusmaa.

 7. UNIVERS FOG

  Prantsusmaa

  Ettevõte UNIVERS FOG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Katlasüsteemid, Tööstuslikud lehtmetalltööd, Katlasüsteemid, Tööstuslikud lehtmetalltööd, Sheet metalwork, JA fine panel work tööstustes. See asub Masevaux, Prantsusmaa.

 8. SAVOJNI SRL

  Itaalia

  Ettevõte SAVOJNI SRL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja torud tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Värviline lehtmetall ja liistud, Külmvaltsitud teraslatid, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Värviline lehtmetall ja liistud, custom-cut, JA Külmvaltsitud teraslatid tööstustes. See asub Moncalieri, Itaalia.

 1. FORGES DE LA LOIRE AFL

  Prantsusmaa

  Ettevõte FORGES DE LA LOIRE AFL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Terase ja metalli kuumtöötlus, Sepised, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Terase ja metalli kuumtöötlus, Sepised, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstustes. See asub Saint-Herblain, Prantsusmaa.

 2. SA CLISSON METAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SA CLISSON METAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Spetsiaalteras tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Terastorud, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA Terastorud tööstustes. See asub Moncoutant, Prantsusmaa.

 3. C. HÜBNER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte C. HÜBNER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, tool manufacturing, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, systems and machinery for electroplating metals, JA injection moulding tööstustes. See asub Marktoberdorf, Saksamaa.

 4. BAYKAN STEEL

  Türgi

  Ettevõte BAYKAN STEEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, iron sheet, iron sections, Teras ja metall, JA Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. HEBOSS INTERNATIONAL

  Belgia

  Ettevõte HEBOSS INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Spetsiaalteras, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Teraslehed ja -latid, Spetsiaalteras, stainless steel, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, JA Teraslehed ja -latid tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 6. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Poola

  Ettevõte BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Torud - värvilistest metallidest, Värvilisest metallist profiil ja vardad, Mustmetallprofiil ja -vardad, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Torud - värvilistest metallidest, Värvilisest metallist profiil ja vardad, Mustmetallprofiil ja -vardad, JA Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstustes. See asub Lódz, Poola.

 7. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööriistad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Mustmetallprofiil ja -vardad, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Building - hardware, Mustmetallprofiil ja -vardad, JA drawn iron tööstustes. See asub Montecchio Emilia, Itaalia.

 8. SA GARONNE ISOLATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte SA GARONNE ISOLATION, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, JA insulation tööstustes. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 9. KILLEFITT

  Saksamaa

  Ettevõte KILLEFITT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Lukud, poldid ja võtmed, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Mööblitarbed, Ehitusdetailid, Lukud, poldid ja võtmed, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, JA Mööblitarbed tööstustes. See asub Velbert, Saksamaa.

 10. INDUSTRIEVERTRETUNG GÜNTER WRUBEL

  Saksamaa

  Ettevõte INDUSTRIEVERTRETUNG GÜNTER WRUBEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Teras, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Tööstushoonete ehitus, Teras, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, JA Tööstushoonete ehitus tööstustes. See asub Thale, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta