• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed - Import eksport

 1. POZZI PROGE.CO S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte POZZI PROGE.CO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Annone Di Brianza, Itaalia.

 2. THURNE-MIDDLEBY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THURNE-MIDDLEBY LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka machines for cutting and slicing meats tööstustes. See asub Norwich, Ühendkuningriik.

 3. BRUGUERA I CODINA, SL

  Hispaania

  Ettevõte BRUGUERA I CODINA, SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, slicers, balances, JA Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstustes. See asub Manlleu (barcelona), Hispaania.

 4. LUTETIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte LUTETIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Plailly, Prantsusmaa.

 5. LS FRAIS

  Belgia

  Ettevõte LS FRAIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Märgistamis- ja etiketimasinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkimisettevõtjad, Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, Pakkimisettevõtjad, Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Food packaging tööstustes. See asub La Roche-En-Ardenne, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ARA ITALY DI LUCIANO SALSI

  Itaalia

  Ettevõte ARA ITALY DI LUCIANO SALSI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Maranello, Itaalia.

 2. AMISY MEAT PROCESSING MACHINERY

  Hiina

  Ettevõte AMISY MEAT PROCESSING MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Zhengzhou, Hiina.

 3. SC BETANIA PACKAGING SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC BETANIA PACKAGING SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Arad, Rumeenia.

 4. SARMAGA

  Maroko

  Ettevõte SARMAGA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka delicatessen meat packaging equipment and appliances tööstustes. See asub Mohammedia, Maroko.

 5. CEBONAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte CEBONAT, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, natural entrails, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Escource-France, Prantsusmaa.

 1. EANG LIAN CORPORATION-UNION BRUSH

  Taiwan

  Ettevõte EANG LIAN CORPORATION-UNION BRUSH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Kaohsiung, Taiwan.

 2. WUXI HAOSHUO TECHNOLOGY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte WUXI HAOSHUO TECHNOLOGY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Wuxi, Hiina.

 1. HONGSBELT INTERNATIONAL (HK) LIMITED

  Hiina

  Ettevõte HONGSBELT INTERNATIONAL (HK) LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka industrial belts tööstustes. See asub Shenzhen, Hiina.

 2. S.M. CROMEC SRL

  San Marino

  Ettevõte S.M. CROMEC SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Galazzano-Rsm, San Marino.

 3. NIVO SPOL.S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte NIVO SPOL.S.R.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Lihatööstuse masinad ja seadmed, Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Divisov, Tšehhi Vabariik.

 4. DEVELOP & DELIVER

  Saudi Araabia

  Ettevõte DEVELOP & DELIVER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, fresh meat export, chicken meat, Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA additives, colourings and pigments for food preparations tööstustes. See asub Jeddah, Saudi Araabia.

 5. FOMACO A/S

  Taani

  Ettevõte FOMACO A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Koege, Taani.

 6. 5 E TASARIM MAKINA SNA TIC LTD

  Türgi

  Ettevõte 5 E TASARIM MAKINA SNA TIC LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka deep-frozen foods tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. MOZAMI A/S

  Taani

  Ettevõte MOZAMI A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Hasselager, Taani.

 8. ZHUCHENG HUAGANG MACHINERY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHUCHENG HUAGANG MACHINERY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Weifang, Hiina.

 1. SE DES ETS ROIRAND SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SE DES ETS ROIRAND SARL, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Aizenay, Prantsusmaa.

 2. REAL SHPK

  Albaania

  Ettevõte REAL SHPK, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Tirana, Albaania.

 3. ELIZALDIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ELIZALDIA, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Gamarthe, Prantsusmaa.

 4. AGRO MINERAI INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte AGRO MINERAI INDUSTRIE, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub La Flèche, Prantsusmaa.

 5. HERDA-LEBENSMITTELTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HERDA-LEBENSMITTELTECHNIK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Schmalkalden, Saksamaa.

 6. ELCAT SRL

  Itaalia

  Ettevõte ELCAT SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sanfrè, Itaalia.

 7. CHARCUTERIE DES LIMOUCHES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHARCUTERIE DES LIMOUCHES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Chateaudouble, Prantsusmaa.

 8. BOUCHERIE CHARCUTERIE TRAITEUR SIGMANN SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOUCHERIE CHARCUTERIE TRAITEUR SIGMANN SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed, JA Lihalõikude ja valmislihatoodete valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Ingersheim, Prantsusmaa.

 9. STE D' EXPLOITATION ROSSIGNOL SARL

  Prantsusmaa

 10. RICO POELSER AF 1994 A/S

  Taani

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta