• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • madratsite ja polstrite valmistamise masinad

Otsingu tulemused

Madratsite ja polstrite valmistamise masinad - Import eksport

 1. IVO IR KO, UAB

  Leedu

  Verified by europages badge

  Ettevõte IVO IR KO, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsid tööstuses. See tegeleb ka Tikandid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, custom-made mattresses, manufacture of mattresses, foam mattresses, Hotel mattress supplier, Rolled mattresses manufacturer, Children mattresses producer, JA Natural mattresses producer tööstustes. See asub Mostiskes, Leedu.

 2. KLEEMA POLSTEREIBEDARF

  Saksamaa

  Ettevõte KLEEMA POLSTEREIBEDARF, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka air compressors, pneumatic stitching machines, hand-operated double-mitre saw, JA zip fasteners tööstustes. See asub Schmelz, Saksamaa.

 3. ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka quilting machines, mattress edging machines, mattress wrapping machines, JA mattress packing machine tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. RAM ELETTRONICA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte RAM ELETTRONICA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka Foam cutting machines, JA polyurethane foam tööstustes. See asub San Cesario Sul Panaro, Itaalia.

 5. BELABEDDING

  Valgevene

  Ettevõte BELABEDDING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka polyurethane pillows, latex mattress, support cushions, JA Top mattresses tööstustes. See asub Novaya Gozha, Valgevene.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HUNGÁRIA PEHELY KFT

  Ungari

  Ettevõte HUNGÁRIA PEHELY KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suled, udusuled ja mitmesugused täitematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Tekid, voodikatted ja suletekid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Puuvillased kangad, Siidkangad, Tekid, voodikatted ja suletekid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Puuvillased kangad, JA Siidkangad tööstustes. See asub Mezokovacshaza, Ungari.

 2. ÖZBIRLIK MAKINA

  Türgi

  Ettevõte ÖZBIRLIK MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. OPTRON TEXTILE MACHINERY

  Hispaania

  Ettevõte OPTRON TEXTILE MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka sealing machines tööstustes. See asub Alfarrasí, Hispaania.

 4. AE KAPITONE

  Türgi

  Ettevõte AE KAPITONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka quilting machines, quilting/padding work on behalf of clients, JA quilted fabric tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. NEWTECH YATAK MAKINALARI

  Türgi

  Ettevõte NEWTECH YATAK MAKINALARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See asub Kayseri, Türgi.

 1. EMPEROR YATAKLARI MOB TEKS TUR SAN VE TICA LTD

  Türgi

  Ettevõte EMPEROR YATAKLARI MOB TEKS TUR SAN VE TICA LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka hotels beds, JA sprung mattress tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 2. DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See asub Moenchengladbach, Saksamaa.

 1. ENNEREV MATERASSI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ENNEREV MATERASSI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Voodid, magamisasemed ja madratsid tööstuses. See tegeleb ka Tekid, voodikatted ja suletekid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tekid, voodikatted ja suletekid, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Volpago Del Montello, Itaalia.

 2. M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO

  Itaalia

  Ettevõte M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub San Salvo, Itaalia.

 3. TECNO 5 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNO 5 S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 4. S.E.C.A.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte S.E.C.A.M. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Rho, Itaalia.

 5. S.I.L.A.C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte S.I.L.A.C. S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, sewing machines for shoe factories and shoemakers, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Livorno, Itaalia.

 6. RIM SERVICE TORINO S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte RIM SERVICE TORINO S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 7. LINEAFLEX-H KERESKEDELMI, IPARI KFT

  Ungari

  Ettevõte LINEAFLEX-H KERESKEDELMI, IPARI KFT, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Kodumööbel, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Kodumööbel tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 8. MASSA GENNARO

  Itaalia

  Ettevõte MASSA GENNARO, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub San Valentino Torio, Itaalia.

 1. ROMANELLI MAURIZIO

  Itaalia

  Ettevõte ROMANELLI MAURIZIO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Vigevano, Itaalia.

 2. RIM SERVICE VERONA

  Itaalia

  Ettevõte RIM SERVICE VERONA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Veronella, Itaalia.

 3. VIPEL

  Itaalia

  Ettevõte VIPEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Montecchio Maggiore, Itaalia.

 4. MANCINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MANCINI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, staplers, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub San Benedetto Del Tronto, Itaalia.

 5. MONARI S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte MONARI S.A.S., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 6. G.M. SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte G.M. SERVICE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 7. BRAMAC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BRAMAC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud nahatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Nahk ja jalatsid - lisatarbed ja aksessuaarid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Nahk ja jalatsid - lisatarbed ja aksessuaarid, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Trani, Itaalia.

 8. RIMAC (S.A.S.)

  Itaalia

  Ettevõte RIMAC (S.A.S.), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Casoria, Itaalia.

 9. C.M.C.I.SRL

  Itaalia

  Ettevõte C.M.C.I.SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, sewing machines for shoe factories and shoemakers, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Fermo, Itaalia.

 10. MARTINELLI & BERIOLI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte MARTINELLI & BERIOLI S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Perugia, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta