• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • madratsite ja polstrite valmistamise masinad

Otsingu tulemused

Madratsite ja polstrite valmistamise masinad - Import eksport

 1. IVO IR KO, UAB

  Leedu

  Verified by europages badge

  Ettevõte IVO IR KO, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsid tööstuses. See tegeleb ka Tikandid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, custom-made mattresses, manufacture of mattresses, foam mattresses, Hotel mattress supplier, Rolled mattresses manufacturer, Children mattresses producer, JA Natural mattresses producer tööstustes. See asub Mostiskes, Leedu.

 2. ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka quilting machines, mattress edging machines, mattress wrapping machines, JA mattress packing machine tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 3. KLEEMA POLSTEREIBEDARF

  Saksamaa

  Ettevõte KLEEMA POLSTEREIBEDARF, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka air compressors, pneumatic stitching machines, hand-operated double-mitre saw, JA zip fasteners tööstustes. See asub Schmelz, Saksamaa.

 4. OPTRON TEXTILE MACHINERY

  Hispaania

  Ettevõte OPTRON TEXTILE MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka sealing machines tööstustes. See asub Alfarrasí, Hispaania.

 5. ÖZBIRLIK MAKINA

  Türgi

  Ettevõte ÖZBIRLIK MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RAM ELETTRONICA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte RAM ELETTRONICA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka Foam cutting machines, JA polyurethane foam tööstustes. See asub San Cesario Sul Panaro, Itaalia.

 2. BELABEDDING

  Valgevene

  Ettevõte BELABEDDING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka polyurethane pillows, latex mattress, support cushions, JA Top mattresses tööstustes. See asub Novaya Gozha, Valgevene.

 3. AE KAPITONE

  Türgi

  Ettevõte AE KAPITONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka quilting machines, quilting/padding work on behalf of clients, JA quilted fabric tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. NEWTECH YATAK MAKINALARI

  Türgi

  Ettevõte NEWTECH YATAK MAKINALARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See asub Kayseri, Türgi.

 5. DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See asub Moenchengladbach, Saksamaa.

 1. EMPEROR YATAKLARI MOB TEKS TUR SAN VE TICA LTD

  Türgi

  Ettevõte EMPEROR YATAKLARI MOB TEKS TUR SAN VE TICA LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka hotels beds, JA sprung mattress tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 2. TECNO 5 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNO 5 S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 1. CAVALLINI VITO

  Itaalia

  Ettevõte CAVALLINI VITO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Putignano, Itaalia.

 2. SANY TRADING CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte SANY TRADING CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstuses. See tegeleb ka polyurethane foaming tööstustes. See asub Dongguan, Hiina.

 3. S.E.C.A.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte S.E.C.A.M. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Rho, Itaalia.

 4. S.I.L.A.C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte S.I.L.A.C. S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, sewing machines for shoe factories and shoemakers, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Livorno, Itaalia.

 5. MANCINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MANCINI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, staplers, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub San Benedetto Del Tronto, Itaalia.

 6. ENNEREV MATERASSI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ENNEREV MATERASSI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Voodid, magamisasemed ja madratsid tööstuses. See tegeleb ka Tekid, voodikatted ja suletekid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tekid, voodikatted ja suletekid, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Volpago Del Montello, Itaalia.

 7. BRAMAC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BRAMAC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud nahatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Nahk ja jalatsid - lisatarbed ja aksessuaarid, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Nahk ja jalatsid - lisatarbed ja aksessuaarid, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Trani, Itaalia.

 8. M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO

  Itaalia

  Ettevõte M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub San Salvo, Itaalia.

 1. AGOSTONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AGOSTONI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Seregno, Itaalia.

 2. TOMASI RENATO

  Itaalia

  Ettevõte TOMASI RENATO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Gallarate, Itaalia.

 3. RENZO LUCIA

  Itaalia

  Ettevõte RENZO LUCIA, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Surano, Itaalia.

 4. MARTINELLI & BERIOLI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte MARTINELLI & BERIOLI S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Perugia, Itaalia.

 5. ZALLOCCO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ZALLOCCO S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Sant'elpidio A Mare, Itaalia.

 6. MASSA GENNARO

  Itaalia

  Ettevõte MASSA GENNARO, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub San Valentino Torio, Itaalia.

 7. MONARI S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte MONARI S.A.S., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 8. G.M. SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte G.M. SERVICE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 9. CIUCANI MOCASSINO MACHINERY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CIUCANI MOCASSINO MACHINERY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, slide framing machines, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Fermo, Itaalia.

 10. RIM SERVICE TORINO S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte RIM SERVICE TORINO S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Madratsite ja polstrite valmistamise masinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Madratsite ja polstrite valmistamise masinad tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta