• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • liha ja lihatooted

Otsingu tulemused

Liha ja lihatooted - Import eksport

 1. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LES FERMIERS D'ARGOAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Munad tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Liha ja lihatooted, Värske kanaliha, Põllumajandus - import ja eksport, Liha ja lihatooted, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Ploufragan, Prantsusmaa.

 2. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Juust, veal, pork, mutton, poultry meat, Juust, hamburger, JA BOTIFARRAS tööstustes. See asub Sant Feliu De Guixols-Girona, Hispaania.

 3. JOKO GASTRONOMIE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JOKO GASTRONOMIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kulinaariatooted tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Käsitöö, gastronomic product, Gastronomic products, pork, authentic recipes, deli meats, beef cold cuts, JA dressed game products tööstustes. See asub Lyon, Prantsusmaa.

 4. GOLDEN MEAT SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GOLDEN MEAT SRL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Liha ja lihatooted, beef, fresh beef, meats, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, fresh pork, meat processing, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Desenzano Del Garda, Itaalia.

 5. ILCO FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ILCO FOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, Rupskid, Veiseliha, Vasikaliha, Rupskid, JA Veiseliha tööstustes. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Itaalia

  Ettevõte AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, finocchiona, buffalo-milk mozzarellas, Liha ja lihatooted, JA burrata cheese tööstustes. See asub Barberino Di Mugello, Itaalia.

 2. COURTIN HERVOUET

  Prantsusmaa

  Ettevõte COURTIN HERVOUET, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Hanemaks, Liha ja lihatooted, Suitsu- ja soolaliha, Hanemaks, halal certification, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Rungis, Prantsusmaa.

 3. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Itaalia

  Ettevõte CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Marciano Della Chiana, Itaalia.

 4. HANS ADLER OHG

  Saksamaa

  Ettevõte HANS ADLER OHG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sink tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Bonndorf, Saksamaa.

 5. SAN BONO SRL

  Itaalia

  Ettevõte SAN BONO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, dressed mixed meat products, bacon, Suitsu- ja soolaliha, JA pork tööstustes. See asub Ponte Dell'olio, Itaalia.

 1. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Hispaania

  Ettevõte JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Toral De Los Vados-León-España, Hispaania.

 2. BONSABOR

  Hispaania

  Ettevõte BONSABOR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Salamanca, Hispaania.

 1. WINDAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WINDAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Salamis, JA Rillettes tööstustes. See asub Harsewinkel, Saksamaa.

 2. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Tšiili

  Ettevõte FRIGORIFICO ANDINO S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka frozen pork, JA frozen beef tööstustes. See asub Quilicura, Santiago,, Tšiili.

 3. ÁNGEL ARÉVALO

  Hispaania

  Ettevõte ÁNGEL ARÉVALO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Külmhoiustamine ladudes, Liha ja lihatooted, quartering room, Külmhoiustamine ladudes, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 4. POLSKAMP S.A.

  Poola

  Ettevõte POLSKAMP S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka frozen bird meat, JA turkey meat tööstustes. See asub Wiązowna, Poola.

 5. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Hispaania

  Ettevõte EMBUTIDOS LEFRAMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rahvusroad tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Tudela (navarra), Hispaania.

 6. NAVARRETINTO IBERICOS

  Hispaania

  Ettevõte NAVARRETINTO IBERICOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Alcobendas-Madrid, Hispaania.

 7. Frigorífico Karmac Spa

  Tšiili

  Ettevõte Frigorífico Karmac Spa, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Liha ja lihatooted, Värske liha, boned meat, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Santiago, Tšiili.

 8. LINDENHOF-METZGER KRAUS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte LINDENHOF-METZGER KRAUS GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka butcher's shop, supplies for butchers, JA sausages tööstustes. See asub Ronshausen, Saksamaa.

 1. TER BEKE

  Belgia

  Ettevõte TER BEKE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, ham, Pasteet, precooked cotechini, JA sausages tööstustes. See asub Wommelgem, Belgia.

 2. KISZECZKA

  Poola

  Ettevõte KISZECZKA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, dressed pork factory products, cooked ham, salami, JA Värske liha tööstustes. See asub Karczew, Poola.

 3. LOVENFOSSE

  Belgia

  Ettevõte LOVENFOSSE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Veiseliha, Sealiha, Veiseliha, fresh butchered products, JA abattoirs tööstustes. See asub Aubel, Belgia.

 4. FARMA ELAKRE VAMPOULAS CHRISTOS & SIA O.E

  Kreeka

  Ettevõte FARMA ELAKRE VAMPOULAS CHRISTOS & SIA O.E, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Trikala, Kreeka.

 5. EMBUTIDOS ELE

  Hispaania

  Ettevõte EMBUTIDOS ELE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Zamora, Hispaania.

 6. D'ARGIFRAL

  Belgia

  Ettevõte D'ARGIFRAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Vorst, JA dressed pork products tööstustes. See asub Chaineux, Belgia.

 7. BEIRA SALGADOS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte BEIRA SALGADOS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Pasta, frozen foods - production, Pasta, JA frozen pasta products tööstustes. See asub Idanha-A-Nova, Portugal.

 8. FRESH CONCEPT

  Belgia

  Ettevõte FRESH CONCEPT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Food packaging, Packaging for meat, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Marcinelle, Belgia.

 9. METZGEREI PARTYSERVICE GRIES

  Saksamaa

  Ettevõte METZGEREI PARTYSERVICE GRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Waldmohr, Saksamaa.

 10. JOSEF UND ISABELLA TEUFL GMBH

  Austria

  Ettevõte JOSEF UND ISABELLA TEUFL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See asub Ruprechtshofen, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Liha ja lihatooted - Import eksport

Tulemuste arv

12 436 Ettevõtted