• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lihakonservid

Otsingu tulemused

Lihakonservid - Import eksport

 1. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte GOUT DE CANARD LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Loomsed õlid ja rasvad, Hanemaks, Konservid, Pasteet, Loomsed õlid ja rasvad, Hanemaks, JA Konservid tööstustes. See asub Rakovski, Bulgaaria.

 2. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Venemaa

  Ettevõte KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Pasteet, Konserveeritud sealiha, Lihakonservid, Toiduained - import ja eksport, Pasteet, Konserveeritud sealiha, Lihakonservid, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 3. LA DESPENSA DE DULCINEA

  Hispaania

  Ettevõte LA DESPENSA DE DULCINEA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka Hispaania veinid, household products distribution, Hispaania veinid, JA Flavoured vinegars tööstustes. See asub La Roda, Hispaania.

 4. EUROTRADER BUSINESS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte EUROTRADER BUSINESS SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Joogid, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Lihakonservid, Liha ja lihatooted, Joogid, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Lihakonservid, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 5. SAS LE REVELOIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAS LE REVELOIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Lihakonservid, Preserves, JA Whole block duck foie gras tööstustes. See asub Revel, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BERJAC VIANDES

  Prantsusmaa

  Ettevõte BERJAC VIANDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud liha, Lihakonservid, Konserveeritud sealiha, Konserveeritud liha, Lihakonservid, JA Konserveeritud sealiha tööstustes. See asub Nantes, Prantsusmaa.

 2. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Konserveeritud köögiviljad, Puuviljakonservid, Lihakonservid, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Konserveeritud köögiviljad, Puuviljakonservid, JA Lihakonservid tööstustes. See asub Kvetoslavov , Slovakkia.

 3. MEXICAN CORNER S.L

  Hispaania

  Ettevõte MEXICAN CORNER S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See asub Villaviciosa De Odon, Hispaania.

 4. JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Suhkur, Konserveeritud köögiviljad, Lihakonservid, Juust, Suhkur, Konserveeritud köögiviljad, Lihakonservid, JA Juust tööstustes. See asub Hodonín , Tšehhi Vabariik.

 5. RITAL D

  Läti

  Ettevõte RITAL D, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka smoked meats, JA prepared meats tööstustes. See asub Daugavpils, Läti.

 1. DAVIN CONSERVERIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte DAVIN CONSERVERIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka sauces tööstustes. See asub Carpentras, Prantsusmaa.

 2. OVI

  Belgia

  Ettevõte OVI, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Suitsu- ja soolaliha, JA Snack Foods tööstustes. See asub Olen, Belgia.

 1. COERTJENS

  Belgia

  Ettevõte COERTJENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka goulash, JA ready to serve tinned meat dishes tööstustes. See asub Sint-Lenaarts, Belgia.

 2. MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud liha, Lihakonservid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Lihakonservid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Plzen 3, Tšehhi Vabariik.

 3. PAX COMMERCIUM

  Türgi

  Ettevõte PAX COMMERCIUM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Tervisetooted, Lihakonservid, Fresh fruits and vegetables, Tervisetooted, JA Lihakonservid tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 4. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte JAKOB HERSCHLER + CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud sealiha tööstuses. See tegeleb ka Kulinaariatooted, Hanemaks, Lihakonservid, Kulinaariatooted, Hanemaks, JA Lihakonservid tööstustes. See asub Heppenheim, Saksamaa.

 5. GREISINGER GMBH

  Austria

  Ettevõte GREISINGER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Liha, külmkuivatatud, Liha, kuivatatud, Lihakonservid, Liha, külmkuivatatud, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Münzbach, Austria.

 6. ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS

  Poola

  Ettevõte ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka chicken, JA meat meals tööstustes. See asub Wolbórz, Poola.

 7. COLET LA BOTIGA

  Hispaania

  Ettevõte COLET LA BOTIGA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See asub Tarragona, Hispaania.

 8. MCKEAN FOODS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MCKEAN FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud sealiha tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud liha, Lihakonservid, Konserveeritud liha, JA Lihakonservid tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 1. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte C. CARNEVALE (UK) LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud sealiha tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud liha, Lihakonservid, Konserveeritud liha, JA Lihakonservid tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 2. FRUTA BOHEMIA A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte FRUTA BOHEMIA A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasteet tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Lihakonservid, JA Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstustes. See asub Prerov, Tšehhi Vabariik.

 3. PROMARISCO SRL

  Moldova

  Ettevõte PROMARISCO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka tinned beef, JA tinned pork tööstustes. See asub Chisinau, Moldova.

 4. JOVIRA SA

  Hispaania

  Ettevõte JOVIRA SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Suitsu- ja soolaliha, Lihakonservid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Montijo, Hispaania.

 5. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Konserveeritud sealiha, Lihakonservid, JA Konserveeritud sealiha tööstustes. See asub Vorchdorf, Austria.

 6. BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, JA Lihakonservid tööstustes. See asub La Châtaigneraie, Prantsusmaa.

 7. JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT"

  Valgevene

  Ettevõte JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See tegeleb ka salami, JA tinned meats tööstustes. See asub Sluck, Valgevene.

 8. ESENCIA 1932

  Hispaania

  Ettevõte ESENCIA 1932, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihakonservid tööstuses. See asub Salamanca, Hispaania.

 9. ETABLISSEMENTS CANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETABLISSEMENTS CANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Konserveeritud sealiha, Lihakonservid, JA Konserveeritud sealiha tööstustes. See asub Villeneuve, Prantsusmaa.

 10. RUBI ROZ AGRIKOL KO. LTD

  Ukraina

  Ettevõte RUBI ROZ AGRIKOL KO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sügavkülmutatud linnu- ja ulukiliha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Suitsu- ja soolaliha, Lihakonservid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Morozivka, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta