• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • liha- kuivatatud

Otsingu tulemused

Liha- kuivatatud - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. LAHAM BIO

  Tšaad

  Ettevõte LAHAM BIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Vasikaliha, beef, Liha, kuivatatud, Vasikaliha, JA halal certification tööstustes. See asub N'djamena, Tšaad.

 3. SALAISONS SALAMONE

  Belgia

  Ettevõte SALAISONS SALAMONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Liha, kuivatatud, Italian cold meats, JA Chorizo tööstustes. See asub Casteau, Belgia.

 4. FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL"

  Hispaania

  Ettevõte FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Sink, Chorizo, Liha, kuivatatud, JA Sink tööstustes. See asub Ponferrada, Hispaania.

 5. THE ORIGINAL BILTONG COMPANY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE ORIGINAL BILTONG COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, kuivatatud tööstuses. See asub Chesham, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Metlika, Sloveenia.

 2. F R BENSON & PARTNERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte F R BENSON & PARTNERS LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Liha, kuivatatud, dried mushrooms, JA gluten-free product tööstustes. See asub Kings Langley, Ühendkuningriik.

 3. THE WESTON BILTONG COMPANY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE WESTON BILTONG COMPANY LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, kuivatatud tööstuses. See asub Crewe, Ühendkuningriik.

 4. BAREFOOT BILTONG

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BAREFOOT BILTONG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, kuivatatud tööstuses. See asub Bridlington, Ühendkuningriik.

 5. GREISINGER GMBH

  Austria

  Ettevõte GREISINGER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Liha, külmkuivatatud, Liha, kuivatatud, Lihakonservid, Liha, külmkuivatatud, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Münzbach, Austria.

 1. COMERCIAL PPLU

  Hispaania

  Ettevõte COMERCIAL PPLU, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Liha, kuivatatud, Chorizo, Sink, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Irun, Hispaania.

 2. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Suitsu- ja soolaliha, Liha, kuivatatud, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Vrgorac, Horvaatia.

 1. SOCARDENNE

  Belgia

  Ettevõte SOCARDENNE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dressed game products, JA meat cutting workshops tööstustes. See asub Houffalize, Belgia.

 2. ERNST DEHNING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ERNST DEHNING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud liha, Liha, kuivatatud, Konserveeritud liha, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Schneverdingen, Saksamaa.

 3. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte BRODOKOMERC NOVA D.O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaekaubandus tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Külmkuivatatud kala, Liha, kuivatatud, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Rijeka, Horvaatia.

 4. KZ KRKA Z.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte KZ KRKA Z.O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Istikud, sibulad ja seemned, Liha, kuivatatud, JA Istikud, sibulad ja seemned tööstustes. See asub Novo Mesto, Sloveenia.

 5. BALATONI HÚS KISTELEK

  Ungari

  Ettevõte BALATONI HÚS KISTELEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka regional salamis tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 6. GABRIEL FLEURY S.A.

  Šveits

  Ettevõte GABRIEL FLEURY S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Granges, Šveits.

 7. DOBRA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DOBRA GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Toiduekstraktid, Liha, kuivatatud, JA Toiduekstraktid tööstustes. See asub Verden, Saksamaa.

 8. HENNINGSEN NEDERLAND B.V.

  Holland

  Ettevõte HENNINGSEN NEDERLAND B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Waalwijk, Holland.

 1. CAMARCO BROS A D

  Bulgaaria

  Ettevõte CAMARCO BROS A D, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Marineeritud kala, Liha, kuivatatud, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 2. SAVANNAH CO. LTD

  Ühendkuningriik

 3. SARL CHARCUTERIES 36

  Prantsusmaa

 4. MESOKOMBINAT KAZANLAK AD

  Bulgaaria

 5. MIP D.D.

  Sloveenia

 6. DALMESSO D.O.O.

  Horvaatia

 7. ALOIS SCHLOGL

  Austria

 8. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Läti

 9. PRODUITS EPAGNY (GRUYERE) S.A., FABRIQUE DE SALAMI ET DE VIANDES SECHEES

  Šveits

 10. EDEN SPEED NEGOCE

  Tuneesia

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta