• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pliilehed ja -liistud

Otsingu tulemused

Pliilehed ja -liistud - Import eksport

 1. JL GOSLAR GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH has been an expert in the processing of lead, tin and their alloys at our production location in Goslar for over a hundred years. We supply our exacting customers from the worlds of industry and research with forward-looking products and personalised service from our three business divisions of radiation shielding, apparatus construction and anodes – worldwide. Our success story is based on our philosophy, which we pursue without compromise. We blend the best from a spirit of innovation and a sense of tradition. With us, you are IN SAFE HANDS. We constantly strive for solutions that are even safer, more efficient, better value and better for the environment. Thanks to daring new approaches in the past, we now have some exclusive techniques that make us a popular partner, both at home and abroad. The people behind it and the excellent services they provide every day when working in vibrant markets, supported by leading technology and their own expertise.

 2. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türgi

  Verified by europages badge

  1964. aastal asutatud Arslan Metal on Türgi juhtiv kõrgekvaliteediliste plii- ja vasktoodete tootja. Pöörates suurt tähelepanu üksikasjadele, pakume laia valikut vasktooteid, mis vastavad täpselt meie klientide spetsifikatsioonidele. Meie vasetooted on saadaval nii pehmete, kõvade kui ka poolkõvade variantidena, olenemata sellest, kas need on mõeldud elektritööstusele, katusekatteks või muudeks kasutusaladeks. Meie tootmisprotsessis Arslan Metal hõlmab vasest vedeliku täpset ülespoole valamist, millele järgneb hoolikas pressimine või valtsimine kvaliteetsete vasktoodete valmistamiseks. Kõik meie vasetooted on 100% elektrolüütilised, millel on erakordne elektrijuhtivus 58, 50 mikromeetrit siemensi kohta, mis pärineb A-klassi katoodidest. meie plii leht on valmistatud ainult Rafined ja min %99, 95 puhtusega valuplokkidest. Meie ulatuslik tootevalik hõlmab: -Vask lehed-Vask-ribad-Vask ribad-Vaskvarraste -Vasest torud-Kääritud vasetorud -Vaskprofiilid -Level wound copper (vask) -Vasest torud pannkoogi -Plii leht, rull -Plii vardad Meie äritegevuse iga aspekt peegeldab meie pühendumist tipptasemele, kuna oleme pühendunud keskkonnaalase terviklikkuse, kvaliteedi ja kulupõhise konkurentsivõime kõrgeimate standardite järgimisele. Lisaks sellele on meie trummi sangad hoolikalt käsitsi valmistatud, tagades võrratu kvaliteedi ja resonantsi. Lisaks sellele valmistatakse vardas treitud tooted täppistööde abil CNC Šveitsi tüüpi automaatse treipingi abil, mis tagab järjepidevuse ja täpsuse.

 3. MOLTON-WEB ROLING GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MOLTON-WEB ROLING GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Freren, Saksamaa.

 4. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LAM LAVORAZIONE PIOMBO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, JA Pliilehed ja -liistud tööstustes. See asub Collegno, Itaalia.

 5. PTB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PTB SYSTEMTECHNIK GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Wiesbaum, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Wolfenbüttel, Saksamaa.

 2. GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Daliang, Hiina.

 3. CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Mülheim-Kärlich, Saksamaa.

 4. TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Türgi

  Ettevõte TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Radioloogiaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, Pliilehed ja -liistud, nuclear medicine, lead shot, JA radiation protection tööstustes. See asub İstanbul, Türgi.

 5. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.M.E.T.A. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, JA Pliilehed ja -liistud tööstustes. See asub Ardea, Itaalia.

 1. EKOR KURSUN METAL

  Türgi

  Ettevõte EKOR KURSUN METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka sheets of lead, lead, JA lead and alloys tööstustes. See asub Şehitkamil, Türgi.

 2. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Türgi

  Ettevõte ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka sheets of lead tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, lead shot, Pliilehed ja -liistud, Aggregates, JA lead profiles tööstustes. See asub Stolberg, Saksamaa.

 2. GLOCON METALS LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GLOCON METALS LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, cast iron bars, bronze sheets in copper and brass, Pliilehed ja -liistud, JA Titanium bars tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 3. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Tina ja tinasulamid, Pliilehed ja -liistud, Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine, Plii ja pliisulamid, Tina ja tinasulamid, Pliilehed ja -liistud, JA Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstustes. See asub Leverkusen, Saksamaa.

 4. GENA METALL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GENA METALL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Tina ja tinasulamid, Tinasulamid, Pliilehed ja -liistud, Plii ja pliisulamid, Tina ja tinasulamid, Tinasulamid, JA Pliilehed ja -liistud tööstustes. See asub Leipzig, Saksamaa.

 5. EURO-K

  Ukraina

  Ettevõte EURO-K, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka Värviline lehtmetall ja liistud, pewter, JA Värviline lehtmetall ja liistud tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 6. KORTSA

  Türgi

  Ettevõte KORTSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 7. DELTA GROUP

  Türgi

  Ettevõte DELTA GROUP, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 8. S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, Elektrigeneraatorid, Pliilehed ja -liistud, JA Elektrigeneraatorid tööstustes. See asub Friesenheim, Saksamaa.

 1. KEMMETECH LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KEMMETECH LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, Vahtkummid ja -plastid, Pliilehed ja -liistud, JA Vahtkummid ja -plastid tööstustes. See asub Tonbridge, Ühendkuningriik.

 2. UZIMET B.V.

  Holland

  Ettevõte UZIMET B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, JA Pliilehed ja -liistud tööstustes. See asub Rijswijk Zh, Holland.

 3. ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliilehed ja -liistud tööstuses. See asub Mönchengladbach, Saksamaa.

 4. KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, Plii ja pliisulamid, Pliilehed ja -liistud, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Pribram, Tšehhi Vabariik.

 5. PAVUSIN D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte PAVUSIN D.O.O., aastal ja mis tegeleb Katusematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, Plii ja pliisulamid, Pliilehed ja -liistud, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Jastrebarsko, Horvaatia.

 6. BRITANNIA REFINED METALS LTD

  Ühendkuningriik

 7. KC DIEROVNA, SPOL. S R.O.

  Slovakkia

 8. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  People who share the same enthusiasm! That's what our employees want to be for customers in every business area and is the motto they embody in the Braun Group. As a medium-sized family business, we want to create an open, friendly and engaged environment in our daily work. We strive to be a classic example of a well-established corporate culture in Baden-Württemberg, a state renowned for its ideas and inventors. We think globally and act locally in our external engagement: Whether in our support for social facilities or in sponsoring sports. The Braun Group sets the standard in quality and influence. With our experience and technical expertise, we work together with you to take your product forwards. Experienced, quick and highly reliable. We seek out challenges. Online data in purchasing and sales plays a crucial role in ensuring that we are always able to give our customers the most up-to-date advice.

 9. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Thanks to many years of co-operation with manufacturing plants and partners in the metal trade, we have the best contacts in the procurement market. Special solutions and urgent demands can therefore be realised at short notice. Contemporary service-oriented thinking is more than just providing and trading materials. As a good consultant and problem-solver, we see your requirements as our job. The perfect combination is generally what turns a service into a quality service – having the desired product of the right quality available at the right time and at the right price. The interplay of these factors ensures the long-term success of our customers. Our extraordinarily wide range of products in an extensive material warehouse for non-ferrous semi-finished products ensures fast and flexible order processing. We supply you with aluminium, copper, brass, bronze, nickel silver, stainless steel and many other special materials or alloys in the form of strips, sheets, plates, rods, pipes, profiles and much more. We offer not only standard products but also diameters that are less common, thin or thick, as well as intermediate and special dimensions, special formats and special products. Take advantage of the advisory service provided by our experienced metal specialists – regardless of whether you are interested in lead-free alloys or the possible applications of different alloys or strengths.

 10. C:MET GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte C:MET GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Tinasulamid, Tinalehed ja -liistud, Plii ja pliisulamid, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, JA Tinasulamid tööstustes. See asub Wendelstein, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta