• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • metallvarvad - mustast metallist

Otsingu tulemused

Metallvarvad - mustast metallist - Import eksport

 1. LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Linz, Austria.

 2. VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Bad Iburg, Saksamaa.

 3. HELCA METALL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HELCA METALL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Ulm, Saksamaa.

 4. HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 5. STEFAN MAIER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STEFAN MAIER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub München, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Hagen, Saksamaa.

 2. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Ungari

  Ettevõte ÁP-TECHNOLOGY KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Metallurgia ning raua- ja terasetööstus - masinad ja sisseseade, Metallurgia - masinad ja sisseseade, Tööpingid - metalli töötlemine, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Metallurgia ning raua- ja terasetööstus - masinad ja sisseseade, Metallurgia - masinad ja sisseseade, JA Tööpingid - metalli töötlemine tööstustes. See asub Nyíregyháza, Ungari.

 3. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka plate and sheet metal, iron wire lamination, JA low carbon iron tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. MIGAL.CO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MIGAL.CO GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Landau, Saksamaa.

 5. SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Saarbrücken, Saksamaa.

 1. KAVIR STEEL

  Iraan

  Ettevõte KAVIR STEEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka hot-rolling tööstustes. See asub Isfahan, Iraan.

 2. METALICPLAS IMPEX

  Rumeenia

  Ettevõte METALICPLAS IMPEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Dej, Rumeenia.

 1. KOBILL SRL

  Rumeenia

  Ettevõte KOBILL SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised metallitööriistad tööstuses. See tegeleb ka Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, Plasmalõikurid, Metallvarvad - mustast metallist, Solaariumiseadmed, Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, Plasmalõikurid, Metallvarvad - mustast metallist, JA Solaariumiseadmed tööstustes. See asub Brasov, Rumeenia.

 2. BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE

  Saksamaa

  Ettevõte BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Neu-Anspach, Saksamaa.

 3. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgia

  Ettevõte A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metallvarvad - mustast metallist, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Metallvarvad - mustast metallist, JA Bright steel tööstustes. See asub Beveren-waas, Belgia.

 4. TEWOO STEEL GROUP

  Hiina

  Ettevõte TEWOO STEEL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konstruktsiooniteras tööstuses. See tegeleb ka Metallvarvad - mustast metallist, cold-rolled steel strips, galvanized steel sheet products, JA Metallvarvad - mustast metallist tööstustes. See asub Shanghai, Hiina.

 5. ASA GLOBAL T,CARET

  Türgi

  Ettevõte ASA GLOBAL T,CARET, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Metallvarvad - mustast metallist, JA Metallvarvad - mustast metallist tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. LINCOLN ELECTRIC FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LINCOLN ELECTRIC FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Laseraparaadid ja -seadmed, Metallvarvad - mustast metallist, Laseraparaadid ja -seadmed, JA Metallvarvad - mustast metallist tööstustes. See asub Le Grand Quevilly, Prantsusmaa.

 7. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Saksamaa

  Ettevõte ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmvaltsitud profiil tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, Metallvarvad - mustast metallist, Vask ja vasesulamid, JA Metallvarvad - mustast metallist tööstustes. See asub Neunburg vorm Wald, Saksamaa.

 8. BS MAKINE

  Türgi

  Ettevõte BS MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Eskişehir, Türgi.

 1. TAIWAN RAINBOW CO., LTD.

  Taiwan

  Ettevõte TAIWAN RAINBOW CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Kaohsiung, Taiwan.

 2. CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tahked kütused tööstuses. See tegeleb ka Vedelkütused, Metallvarvad - mustast metallist, Mustmetallprofiil, Vedelkütused, Metallvarvad - mustast metallist, JA Mustmetallprofiil tööstustes. See asub Buzau, Rumeenia.

 3. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladesh

  Ettevõte FRIENDS INTERNATIONAL, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub Chittagong, Bangladesh.

 4. CELAL METAL

  Türgi

  Ettevõte CELAL METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Istanbuk, Türgi.

 5. TOSYALI HOLDING

  Türgi

  Ettevõte TOSYALI HOLDING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Osmaniye, Türgi.

 6. TREFO S. A.

  Rumeenia

  Ettevõte TREFO S. A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, Transportketid, Naelad ja tikkpoldid, JA Transportketid tööstustes. See asub Galati, Rumeenia.

 7. .

  Türgi

  Ettevõte ., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka white marble tööstustes. See asub ., Türgi.

 8. BRUNTON SHAW U K LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BRUNTON SHAW U K LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Metallvarvad - mustast metallist, JA Metallvarvad - mustast metallist tööstustes. See asub Worksop, Ühendkuningriik.

 9. YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See asub Guangzhou, Hiina.

 10. P&M PROFIL S.C. PAWEŁ CZYŻYK, MARCIN

  Poola

  Ettevõte P&M PROFIL S.C. PAWEŁ CZYŻYK, MARCIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Low-carbon steel wire heat-untreated, JA iron wire lamination tööstustes. See asub Zagnańsk, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Metallvarvad - mustast metallist - Import eksport

Tulemuste arv

1952 Ettevõtted