• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • konteinerid- metallist

Otsingu tulemused

Konteinerid- metallist - Import eksport

 1. FRANCE FIL INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FRANCE FIL INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Trolleys, metal containers for the wine-growing industry, manufacturer of roll cages, manufacturer of nestable roll cages, logistics roll cages, roll carts for meat, roll cages with drawers, containers for storing wine bottles, JA Metal containers on castors tööstustes. See asub Saint Clement Des Levees, Prantsusmaa.

 2. ECONOX

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ECONOX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, JA Konteinerid, metallist tööstustes. See asub Bierne, Prantsusmaa.

 3. FILMEC

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte FILMEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, JA Konteinerid, metallist tööstustes. See asub Lezzeno, Itaalia.

 4. TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Mühlheim, Saksamaa.

 5. ALBERT CHRIST GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALBERT CHRIST GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Unterschneidheim, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Bächingen, Saksamaa.

 2. UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Bad Sassendorf, Saksamaa.

 3. RAINBOW CONTAINERS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAINBOW CONTAINERS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Apensen, Saksamaa.

 4. ITALIANA CONTENITORI SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ITALIANA CONTENITORI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka laundry trolleys, containers for collecting and recycling waste, metal containers, industrial containers, containers for industrial laundries, collapsible containers, roll containers, mesh containers, JA trolleys tööstustes. See asub Giaveno, Itaalia.

 5. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed, garbage compactors, Tihendajad ja purustid, JA Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed tööstustes. See asub Castellar Del Valles, Hispaania.

 1. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, Ajutised ehitusplatsivarjualused, Konteinerveosüsteemid, Konteinerid, metallist, Ajutised ehitusplatsivarjualused, Konteinerveosüsteemid, JA wc containers tööstustes. See asub Wiener Neudorf, Austria.

 2. NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 1. GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA

  Portugal

  Ettevõte GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Laser cutting, Metal welding, cold stamping of metal, JA painting of metals tööstustes. See asub Cesar, Portugal.

 2. LLC "RIN LTD"

  Ukraina

  Ettevõte LLC "RIN LTD", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Metallitooted, all types of framework, construction of framework, metal packaging, JA Metallitooted tööstustes. See asub Zaporozhye, Ukraina.

 3. COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, Konteinerid, containers for warehousing and storage, containerised transport, JA site hut tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. BOHET FILS

  Belgia

  Ettevõte BOHET FILS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed, outdoor installations, container hire, trimming, JA Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstustes. See asub Vottem-Herstal, Belgia.

 5. RAPMET SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte RAPMET SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarad ja väravad tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, gratings, steel structural work, Konteinerid, metallist, JA metal containers tööstustes. See asub Klodzko, Poola.

 6. BSI PM ENGINEERING

  Prantsusmaa

  Ettevõte BSI PM ENGINEERING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Bobigny Cedex, Prantsusmaa.

 7. CONTEK IBC-SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CONTEK IBC-SERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Ellrich, Saksamaa.

 8. SANIMOBEL, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte SANIMOBEL, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka refuse containers, urban furnishings, JA Container tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 1. COMO ANLAGENTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte COMO ANLAGENTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Oberhausen, Saksamaa.

 2. CHT CONTAINER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CHT CONTAINER GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Beverstedt, Saksamaa.

 3. CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Melle, Saksamaa.

 4. AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH

  Saksamaa

  Ettevõte AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Sinntal, Saksamaa.

 5. ZUH LOBO

  Poola

  Ettevõte ZUH LOBO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Containers, Dumptrucks, Accessories for forklifts, JA Metal tipping bins tööstustes. See asub Zwolen, Poola.

 6. BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 7. AVILON

  Ukraina

  Ettevõte AVILON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka counter displays tööstustes. See asub Dnipro, Ukraina.

 8. SUMAL SLU

  Hispaania

  Ettevõte SUMAL SLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, metal cages, JA Konteinerid, metallist tööstustes. See asub Rubi, Hispaania.

 9. LA NUOVA SANSONE SRL

  Itaalia

  Ettevõte LA NUOVA SANSONE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka stainless steel containers for wine, stainless steel containers for honey, JA stainless steel containers for oil tööstustes. See asub Lecce, Itaalia.

 10. N.C.S. - NORDTOLE CONTENEURS ET SYSTÈMES

  Prantsusmaa

  Ettevõte N.C.S. - NORDTOLE CONTENEURS ET SYSTÈMES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka liquid mixers, JA container washing tööstustes. See asub Saint Amand Les Eaux, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta