• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • värviline valtsitud lehtmetall

Otsingu tulemused

Värviline valtsitud lehtmetall - Import eksport

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Värvilisest metallist vardad, Lehtmetall ja torud, Torud - värvilistest metallidest, Inconel, Värvilisest metallist vardad, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, JA cobalt alloys tööstustes. See asub Amblainville, Prantsusmaa.

 2. A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Remscheid, Saksamaa.

 3. GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Wickede, Saksamaa.

 4. GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Hemer, Saksamaa.

 5. RITEBO GMBH RICHTAPPARATE

  Saksamaa

  Ettevõte RITEBO GMBH RICHTAPPARATE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Iserlohn, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka steel sheet, cold rolled sheets, galvanized sheet metal, JA hot-rolled sheet metal tööstustes. See asub Konstanz, Saksamaa.

 2. OCHOA-LÁCAR, HNOS.

  Hispaania

  Ettevõte OCHOA-LÁCAR, HNOS., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall, Teras ja metall, steel beams, steel tubes, JA steel plates tööstustes. See asub Pamplona, Hispaania.

 3. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgia

  Ettevõte STAALHANDEL STERNOTTE CH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, Värviline valtsitud lehtmetall, Trading in steel, iron products, JA steel sheet tööstustes. See asub Hasselt, Belgia.

 4. JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Baoji, Hiina.

 5. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, aastal ja mis tegeleb Värvilisest metallist profiil ja vardad tööstuses. See tegeleb ka Värvilisest metallist kate, Värvilistest metallidest profiil, Värviline valtsitud lehtmetall, Värviline lehtmetall ja liistud, Värvilisest metallist kate, Värvilistest metallidest profiil, Värviline valtsitud lehtmetall, JA Värviline lehtmetall ja liistud tööstustes. See asub Lipnik Nad Becvou, Tšehhi Vabariik.

 1. CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L

  Hispaania

  Ettevõte CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Granada, Hispaania.

 2. EMET SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte EMET SP. Z O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Värviline lehtmetall ja liistud, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Tööstushoonete ehitus, Värviline lehtmetall ja liistud, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, JA Tööstushoonete ehitus tööstustes. See asub Szczecinek, Poola.

 1. GRUPO INDUSTRIAL C&C

  Argentina

  Ettevõte GRUPO INDUSTRIAL C&C, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka zinc and alloys, JA copper tööstustes. See asub Villa Rosa - Pilar, Buenos Aires, Argentina.

 2. HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Hangzhou, Hiina.

 3. BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Baoji, Hiina.

 4. CHAPAS PERONA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CHAPAS PERONA S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Silla, Hispaania.

 5. STAR MET S A

  Rumeenia

  Ettevõte STAR MET S A, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, Musta ja värvilise metalli maagid, Värviline valtsitud lehtmetall, JA Musta ja värvilise metalli maagid tööstustes. See asub Comuna Dumbrava Rosie, Rumeenia.

 6. DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Titanium sheet, JA titanium and alloys tööstustes. See asub Dalian, Hiina.

 7. WALZEN IRLE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALZEN IRLE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Värviline valtsitud lehtmetall, Raud, spetsiaalraud ja malm, JA Värviline valtsitud lehtmetall tööstustes. See asub Netphen, Saksamaa.

 8. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, Värviline valtsitud lehtmetall, Valtsimispingid - mustast metallist, JA Värviline valtsitud lehtmetall tööstustes. See asub Quedlinburg, Saksamaa.

 1. PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA

  Itaalia

  Ettevõte PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Caronno Pertusella, Itaalia.

 2. CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA.

  Hispaania

  Ettevõte CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puitplaadid tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, Vormimine - teras ja metall, Värviline valtsitud lehtmetall, JA Vormimine - teras ja metall tööstustes. See asub Arrigorriaga, Hispaania.

 3. TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See asub Baoji, Hiina.

 4. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Hispaania

  Ettevõte COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, JA Värviline valtsitud lehtmetall tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 5. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Türgi

  Ettevõte KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, JA Värviline valtsitud lehtmetall tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 6. EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Ettevõte EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, JA Värviline valtsitud lehtmetall tööstustes. See asub Tenneck, Austria.

 7. SEM DIS TICARET A S

  Türgi

  Ettevõte SEM DIS TICARET A S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, JA Värviline valtsitud lehtmetall tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. WEMOTEC - WALZEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WEMOTEC - WALZEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Valtsimispingid - mustast metallist, JA Valtsimispingid - mustast metallist tööstustes. See asub Kempen, Saksamaa.

 9. W AND MO LTD

  Hiina

  Ettevõte W AND MO LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline valtsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka tungsten, JA molybdenum tööstustes. See asub Linzi District, Zibo City, Shandong, Hiina.

 10. WILHELM BAUER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM BAUER GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Värviline valtsitud lehtmetall, JA Värviline valtsitud lehtmetall tööstustes. See asub Hannover, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi