• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • stantsitud lehtmetall

Otsingu tulemused

Stantsitud lehtmetall - Import eksport

 1. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TECNO PERF - LAMIERE FORATE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli kuumtöötlus tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Tööstuslikud lehtmetalltööd, metal bending, Filters, punching, Stantsitud lehtmetall, drilled plate for mines and quarries, Tööstuslikud lehtmetalltööd, JA sheet metal tööstustes. See asub Rivalta Di Torino, Itaalia.

 2. SORETOL

  Tuneesia

  Ettevõte SORETOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Distributor of welded pipes, Stantsitud lehtmetall, pipe manufacturer, JA Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstustes. See asub Sfax, Tuneesia.

 3. BST BRÜNSCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BST BRÜNSCH GMBH, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Kreuztal, Saksamaa.

 4. ANB METAL - EXPANDED METAL

  Türgi

  Ettevõte ANB METAL - EXPANDED METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Tekirdag, Türgi.

 5. RMIG LOCHBLECHE GMBH

  Austria

  Ettevõte RMIG LOCHBLECHE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Leobersdorf, Austria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AR-GEN METAL

  Türgi

  Ettevõte AR-GEN METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli perforeerimine tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Metallvõred, Metallplangud, Stantsitud lehtmetall, Metallvõred, JA Metallplangud tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Kauplusesisustus, Poevitriinid, metal shelves for shops, Kauplusesisustus, JA Poevitriinid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. ALTTRA, S.A. DE C.V.

  Mehhiko

  Ettevõte ALTTRA, S.A. DE C.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Queretaro, Mehhiko.

 4. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Metallrestid, stainless steel, special and common steels, Metallrestid, Perforated plates made from expanded metal, JA decorative metal paint tööstustes. See asub Ostrava, Tšehhi Vabariik.

 5. ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S

  Türgi

  Ettevõte ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, JA Stantsitud lehtmetall tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. MEVACO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEVACO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Terase ja metalli perforeerimine, Lehtmetallide stantsimine, Stantsitud lehtmetall, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Terase ja metalli perforeerimine, Lehtmetallide stantsimine, JA Stantsitud lehtmetall tööstustes. See asub Göppingen, Saksamaa.

 2. CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS

  Belgia

  Ettevõte CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Konstruktsiooniteras, Stantsitud lehtmetall, Painutamine - teras ja metall, Terastorud, Konstruktsiooniteras, Stantsitud lehtmetall, Painutamine - teras ja metall, JA Terastorud tööstustes. See asub Vise, Belgia.

 1. NANTONG SHENGLI HEAVY MACHINE MANUFACTURING CO,LTD

  Hiina

  Ettevõte NANTONG SHENGLI HEAVY MACHINE MANUFACTURING CO,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Hai'an,nantong, Hiina.

 2. SA GARONNE ISOLATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte SA GARONNE ISOLATION, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, JA insulation tööstustes. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 3. SPEDNAS SAC KALIP

  Türgi

  Ettevõte SPEDNAS SAC KALIP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 4. INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH

  Austria

  Ettevõte INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Nußbach, Austria.

 5. T&H NAMEPLATES CO.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte T&H NAMEPLATES CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Portadown, Ühendkuningriik.

 6. GRILLE MÉTAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte GRILLE MÉTAL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Expanded metal, metal sheets, JA Metal gratings tööstustes. See asub Saint Maixant, Prantsusmaa.

 7. TECHPLI

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHPLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, sheet metal, sheet metal - trade, JA aluminised sheet metal tööstustes. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 8. TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Vedrud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Vedrud tööstustes. See asub Nogueira Do Cravo, Portugal.

 1. FLO

  Belgia

  Ettevõte FLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, Expanded metal ceilings, JA Perforated plates made from expanded metal tööstustes. See asub Lauwe, Belgia.

 2. MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka hydraulic presses, extractors, Chequered plates, JA CNC processing tööstustes. See asub Samsun, Türgi.

 3. DELPHI PANO VE METAL

  Türgi

  Ettevõte DELPHI PANO VE METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Sheet metal cutting, JA Lift car manufacture tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. ALBA SIDERURGICA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALBA SIDERURGICA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka galvanised fences and panels, punched plate, JA iron products tööstustes. See asub Masera' Di Padova, Itaalia.

 5. JIANGSU HAIYANG HARDWARE MESH CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte JIANGSU HAIYANG HARDWARE MESH CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka metal nails tööstustes. See asub Jiangsu, Hiina.

 6. METAL SERVICE ZWEVEGEM

  Belgia

  Ettevõte METAL SERVICE ZWEVEGEM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Zwevegem, Belgia.

 7. AS.SER.VIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AS.SER.VIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, JA international metal trading tööstustes. See asub Argiesans, Prantsusmaa.

 8. METAL DEPLOYE

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAL DEPLOYE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Sun baffle, JA safety rails tööstustes. See asub Montbard, Prantsusmaa.

 9. MIRACLE EXPANDED METAL SHEET FACTORY

  Hiina

  Ettevõte MIRACLE EXPANDED METAL SHEET FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Expanded metal tööstustes. See asub hengshui, Hiina.

 10. ITALFIM

  Prantsusmaa

  Ettevõte ITALFIM, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka expanded metal filters, Expanded metal ceilings, JA Expanded metal screening tööstustes. See asub Pedrengo, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta