• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • stantsitud lehtmetall

Otsingu tulemused

Stantsitud lehtmetall - Import eksport

 1. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TECNO PERF - LAMIERE FORATE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli kuumtöötlus tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Tööstuslikud lehtmetalltööd, metal bending, Filters, punching, Stantsitud lehtmetall, drilled plate for mines and quarries, Tööstuslikud lehtmetalltööd, JA sheet metal tööstustes. See asub Rivalta Di Torino, Itaalia.

 2. BST BRÜNSCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BST BRÜNSCH GMBH, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Kreuztal, Saksamaa.

 3. ANB METAL - EXPANDED METAL

  Türgi

  Ettevõte ANB METAL - EXPANDED METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Tekirdag, Türgi.

 4. RMIG LOCHBLECHE GMBH

  Austria

  Ettevõte RMIG LOCHBLECHE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Leobersdorf, Austria.

 5. AR-GEN METAL

  Türgi

  Ettevõte AR-GEN METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli perforeerimine tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Metallvõred, Metallplangud, Stantsitud lehtmetall, Metallvõred, JA Metallplangud tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Kauplusesisustus, Poevitriinid, metal shelves for shops, Kauplusesisustus, JA Poevitriinid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Metallrestid, stainless steel, special and common steels, Metallrestid, Perforated plates made from expanded metal, JA decorative metal paint tööstustes. See asub Ostrava, Tšehhi Vabariik.

 3. CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS

  Belgia

  Ettevõte CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Konstruktsiooniteras, Stantsitud lehtmetall, Painutamine - teras ja metall, Terastorud, Konstruktsiooniteras, Stantsitud lehtmetall, Painutamine - teras ja metall, JA Terastorud tööstustes. See asub Vise, Belgia.

 4. SPEDNAS SAC KALIP

  Türgi

  Ettevõte SPEDNAS SAC KALIP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 5. ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S

  Türgi

  Ettevõte ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, JA Stantsitud lehtmetall tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH

  Austria

  Ettevõte INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Nußbach, Austria.

 2. MEVACO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEVACO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Terase ja metalli perforeerimine, Lehtmetallide stantsimine, Stantsitud lehtmetall, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Terase ja metalli perforeerimine, Lehtmetallide stantsimine, JA Stantsitud lehtmetall tööstustes. See asub Göppingen, Saksamaa.

 1. FLO

  Belgia

  Ettevõte FLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, Expanded metal ceilings, JA Perforated plates made from expanded metal tööstustes. See asub Lauwe, Belgia.

 2. TECHPLI

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHPLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, sheet metal, sheet metal - trade, JA aluminised sheet metal tööstustes. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 3. ALBA SIDERURGICA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALBA SIDERURGICA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka galvanised fences and panels, punched plate, JA iron products tööstustes. See asub Masera' Di Padova, Itaalia.

 4. SA GARONNE ISOLATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte SA GARONNE ISOLATION, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, JA insulation tööstustes. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 5. MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka hydraulic presses, extractors, Chequered plates, JA CNC processing tööstustes. See asub Samsun, Türgi.

 6. TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Vedrud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Vedrud tööstustes. See asub Nogueira Do Cravo, Portugal.

 7. DELPHI PANO VE METAL

  Türgi

  Ettevõte DELPHI PANO VE METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Sheet metal cutting, JA Lift car manufacture tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. T&H NAMEPLATES CO.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte T&H NAMEPLATES CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Portadown, Ühendkuningriik.

 1. GRILLE MÉTAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte GRILLE MÉTAL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Expanded metal, metal sheets, JA Metal gratings tööstustes. See asub Saint Maixant, Prantsusmaa.

 2. METAL SERVICE ZWEVEGEM

  Belgia

  Ettevõte METAL SERVICE ZWEVEGEM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See asub Zwevegem, Belgia.

 3. BÉTON TRANSPORT POMPAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BÉTON TRANSPORT POMPAGE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka water bed lowering for reclamation, rigid and flexible abrasives, JA custom lampshades tööstustes. See asub Le Blanc Mesnil, Prantsusmaa.

 4. METAL DEPLOYE

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAL DEPLOYE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Sun baffle, JA safety rails tööstustes. See asub Montbard, Prantsusmaa.

 5. ITALFIM

  Prantsusmaa

  Ettevõte ITALFIM, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka expanded metal filters, Expanded metal ceilings, JA Expanded metal screening tööstustes. See asub Pedrengo, Prantsusmaa.

 6. Tok Makina Metal

  Türgi

  Ettevõte Tok Makina Metal, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka vertical packing machines tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 7. SIA VNT SYSTEM

  Läti

  Ettevõte SIA VNT SYSTEM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka trumpet, JA armatures tööstustes. See asub Riga, Läti.

 8. G.B.S. LAMIERE PERFORATE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte G.B.S. LAMIERE PERFORATE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja torud tööstuses. See tegeleb ka Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Stantsitud lehtmetall, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, JA Stantsitud lehtmetall tööstustes. See asub Alpignano, Itaalia.

 9. AS.SER.VIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AS.SER.VIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Stantsitud lehtmetall, Stantsitud lehtmetall, JA international metal trading tööstustes. See asub Argiesans, Prantsusmaa.

 10. JOYET PIERRE ET FILS

  Prantsusmaa

  Ettevõte JOYET PIERRE ET FILS, aastal ja mis tegeleb Stantsitud lehtmetall tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud torustikud, Torud - värvilistest metallidest, Tööstuslikud torustikud, JA Torud - värvilistest metallidest tööstustes. See asub Surgères, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta