• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad

Otsingu tulemused

Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad - Import eksport

 1. LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Remshalden, Saksamaa.

 2. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JANKOWSKI GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Horhausen, Saksamaa.

 3. JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Stolberg, Saksamaa.

 4. TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA)

  Hispaania

  Ettevõte TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA), on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka wire drawing machine, Cabling machines, extruders, JA Coiler tööstustes. See asub Abrera-Barcelona, Hispaania.

 5. TECNO IMPIANTI SRL

  Itaalia

  Ettevõte TECNO IMPIANTI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka winding machines tööstustes. See asub Valgreghentino, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Ungari

  Ettevõte ÁP-TECHNOLOGY KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Metallurgia ning raua- ja terasetööstus - masinad ja sisseseade, Metallurgia - masinad ja sisseseade, Tööpingid - metalli töötlemine, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Metallurgia ning raua- ja terasetööstus - masinad ja sisseseade, Metallurgia - masinad ja sisseseade, JA Tööpingid - metalli töötlemine tööstustes. See asub Nyíregyháza, Ungari.

 2. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Austria

  Ettevõte DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli vormimine tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Tihendid, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, CNC turned parts, c.n.c milling, JA Tihendid tööstustes. See asub Timmersdorf, Austria.

 3. WITECH, WIRE TECHNOLOGIES

  Hispaania

  Ettevõte WITECH, WIRE TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Galvanized Wire tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 4. TREFILERIA ALISEDA SL

  Hispaania

  Ettevõte TREFILERIA ALISEDA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallplangud tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, wiring, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, ferrous metal barbed wire, JA Metal fences tööstustes. See asub Aliseda-Cáceres, Hispaania.

 5. WIRECON MACHINERY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WIRECON MACHINERY GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka wire drawing machine, JA Machine wires tööstustes. See asub Bad Bentheim, Saksamaa.

 1. WEPARTO GMBH

  Šveits

  Ettevõte WEPARTO GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Zug, Šveits.

 2. MAFIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAFIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka machine-tools, operator machines, machine tools, JA machine tool repairs tööstustes. See asub La Madeleine, Prantsusmaa.

 1. CHANGSUNG DIES

  Lõuna-Korea

  Ettevõte CHANGSUNG DIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka tungsten carbide, JA tools made of tungsten carbide tööstustes. See asub BUSAN, Lõuna-Korea.

 2. ZT- ITALY SRL

  Itaalia

  Ettevõte ZT- ITALY SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka coiling machines for wires, metal wire drawing equipment and machinery maintenance, metallic wire drawing systems and machines supplies., JA systems and machines for drawing metal wire tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 3. ARNO FUCHS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARNO FUCHS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallurgia - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Rullid ja poolid, Wire strippers, Crimping machines, automatic, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, JA Rullid ja poolid tööstustes. See asub Esslingen, Saksamaa.

 4. PROMILLS SRL

  Itaalia

  Ettevõte PROMILLS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Udine, Itaalia.

 5. KOCABEY MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte KOCABEY MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka metallic wire drawing systems and machines supplies., JA winding wires tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 6. HKS LUBRICANTS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HKS LUBRICANTS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli vormimine tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Tööstuslikud määrdeained, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, JA Tööstuslikud määrdeained tööstustes. See asub Eislingen, Saksamaa.

 7. USTUN MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte USTUN MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Silivri / Istanbul, Türgi.

 8. KODHELI MAKINA

  Türgi

  Ettevõte KODHELI MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka barbed wire, JA metal nails tööstustes. See asub 42050, Türgi.

 1. BECK AUTOMATION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BECK AUTOMATION GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Programmeerimine ja tarkvara, Elektri ja muu energia mõõtmis- ja reguleerimisseadmed ja -instrumendid, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Programmeerimine ja tarkvara, Elektri ja muu energia mõõtmis- ja reguleerimisseadmed ja -instrumendid, JA Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstustes. See asub Würzburg, Saksamaa.

 2. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri ja muu energia mõõtmis- ja reguleerimisseadmed ja -instrumendid tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, Elektrienergia tootmine, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, JA Elektrienergia tootmine tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 3. WPF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WPF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli vormimine, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Lõikamine - tööpingid, Tööpingid - metalli töötlemine, Tööpingid - metalli vormimine, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Lõikamine - tööpingid, JA Tööpingid - metalli töötlemine tööstustes. See asub Egloffstein, Saksamaa.

 4. FRASAN WIRE DRAWING DIES

  Hispaania

  Ettevõte FRASAN WIRE DRAWING DIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Miranda De Ebro, Hispaania.

 5. WITECHS

  Holland

  Ettevõte WITECHS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka systems and machines for metal surface treating and finishing, JA metal brushing tööstustes. See asub Hengelo, Holland.

 6. DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG

  Saksamaa

  Ettevõte DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kütteseadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, elektriseadmed, Elektrienergia tootmine, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, elektriseadmed, Elektrienergia tootmine, JA Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstustes. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 7. CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH, aastal ja mis tegeleb Elektrienergia tootmine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kütteseadmed, elektriseadmed, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Tööstuslikud kütteseadmed, elektriseadmed, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, JA Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Hofstetten, Saksamaa.

 8. XINSHENG MACHINERY

  Hiina

  Ettevõte XINSHENG MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painutuspingid tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, cnc bending, JA Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstustes. See asub Dongguan, Hiina.

 9. MOS ENGINEERING AG

  Šveits

  Ettevõte MOS ENGINEERING AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli vormimine tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Lõikamine - tööpingid, Tööpingid - metalli töötlemine, Metallivormimistööpingid - varuosad ja tarvikud, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Lõikamine - tööpingid, Tööpingid - metalli töötlemine, JA Metallivormimistööpingid - varuosad ja tarvikud tööstustes. See asub Mellingen, Šveits.

 10. EVER TECH LASER

  Hiina

  Ettevõte EVER TECH LASER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad tööstuses. See asub Dongguan, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta