• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed - Import eksport

 1. ME.RO. SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Me.Ro. makes surface treatment systems (corona treatment, plasma treatment) and induction sealing systems (cap sealing). The plasma treatment system is used to make plastic film suited to printing and laminating processes. For certain materials, the plasma treatment system provides advantages over corona treatment. The cap sealing system is used in the bottling industry to seal recipients after filling.

 2. OMIPA SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 3. HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Kabelsketal, Saksamaa.

 4. SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Klingenberg, Saksamaa.

 5. BRUNO EUGSTER AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte BRUNO EUGSTER AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Au Sg, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Theresienfeld, Austria.

 2. KNIPP GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KNIPP GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Dietzenbach, Saksamaa.

 3. HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K.

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Kirchheim Unter Teck, Saksamaa.

 4. DROBEK AUTOVENT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DROBEK AUTOVENT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Iphofen, Saksamaa.

 5. MEISTERPLAST AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte MEISTERPLAST AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Etziken, Šveits.

 1. VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Windischeschenbach, Saksamaa.

 2. PUHM GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PUHM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Drasenhofen, Austria.

 1. GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Freudenberg, Saksamaa.

 2. MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Reichshof, Saksamaa.

 3. BENKER GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BENKER GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Dietenhofen, Saksamaa.

 4. LEHNER ELECTRONICS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte LEHNER ELECTRONICS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Großhöflein, Austria.

 5. SCHUPPERT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHUPPERT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Offenbach/queich, Saksamaa.

 6. HEINZ GERO DUHME GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HEINZ GERO DUHME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Frankfurt, Saksamaa.

 7. L-TECH AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte L-TECH AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Jona, Šveits.

 8. MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Battenberg, Saksamaa.

 1. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, Plasttooted meditsiinitööstusele, Mehaanilised ühenduskomponendid, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Plasttooted autotööstusele, Plastist pooltooted, Plastmassid - tööstuslikud toormaterjalid, JA Plasttooted meditsiinitööstusele tööstustes. See asub Radevormwald, Saksamaa.

 2. KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Lübbecke, Saksamaa.

 3. TTPH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte TTPH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See asub Inzersdorf, Austria.

 4. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasttooted mööblitööstusele tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastipuhustusmasinad, Kontoritarbed, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Kummi ja plasti pritsevormimine, school supplies, furniture handles, furniture accessories, JA assemblies of plastics tööstustes. See asub Aguada De Cima, Portugal.

 5. PERIFERI SAS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PERIFERI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastikeevitusmasinad, Plastipuhustusmasinad, Plastikeevitusmasinad, we design finishing machines for plastic parts, blown plastic parts, finishing machines for blown parts, finishing machines for injected parts, automation of industrial machinery, JA robot grippers tööstustes. See asub Woustviller, Prantsusmaa.

 6. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Türgi

  Ettevõte INAN PLASTIK MAKINALARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, JA Plastilõikemasinad tööstustes. See asub Tekirdag Turkey, Türgi.

 7. SILCOPLAST AG

  Šveits

  Ettevõte SILCOPLAST AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka construction of moulds for plastic materials, Plastics manufacturing, moulding of plastic materials, JA tool manufacturing tööstustes. See asub Wolfhalden, Šveits.

 8. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BRABENDER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laboriseadmed ja -instrumendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Keemia- ja ravimitööstus - masinad ja seadmed, Jahu jahvatamine - masinad ja seadmed, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, food product quality control, Keemia- ja ravimitööstus - masinad ja seadmed, JA Jahu jahvatamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Duisburg, Saksamaa.

 9. PLANT FRICTION MATERIALS

  Ukraina

  Ettevõte PLANT FRICTION MATERIALS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka brake disks tööstustes. See asub Bila Tserkva, Ukraina.

 10. NIPPON ROLL MANUFACTURING CO., LTD.

  Jaapan

  Ettevõte NIPPON ROLL MANUFACTURING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka mixers for the chemical industry, calenders for rubber, JA pvc tööstustes. See asub Tokyo, Jaapan.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

1516 Ettevõtted