• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud

Otsingu tulemused

Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud - Import eksport

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte RI.VE.MAC. SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, ATOM, staplers, Jalatsitootmismasinad, JA Sewing machines for leather tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 2. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portugal

  Ettevõte JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstus - masinad ja seadmed, Rõivatööstus - masinad ja seadmed, JA Sewing machines for textiles tööstustes. See asub Barcelos, Portugal.

 3. RDF GROUP LLC

  Venemaa

  Ettevõte RDF GROUP LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mannekeenid tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Õppematerjalid, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Õppematerjalid, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA tailoring accessory tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 4. CRISAFULLI PACKING SRL

  Itaalia

  Ettevõte CRISAFULLI PACKING SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Canicattini Bagni, Itaalia.

 5. BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA

  Portugal

  Ettevõte BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka spark erosion tööstustes. See asub Trofa, Portugal.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hispaania

  Ettevõte COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Esparreguera-Barcelona, Hispaania.

 2. RILMAN LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte RILMAN LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. EURO MERCERIE

  Belgia

  Ettevõte EURO MERCERIE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka zip fasteners, textile re-reelers, JA meters tööstustes. See asub Alken, Belgia.

 4. COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka cutting and sewing machines tööstustes. See asub Bury, Ühendkuningriik.

 5. CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL)

  Saksamaa

  Ettevõte CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Kaiserslautern, Saksamaa.

 1. SEW ESSENTIAL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SEW ESSENTIAL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Marquis Drive, Ühendkuningriik.

 2. RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA

  Itaalia

  Ettevõte RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka accessories for sewing machines, industrial sewing machine service, sewing machine repairs, JA sewing machine replacements tööstustes. See asub Casarano, Itaalia.

 1. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumeenia

  Ettevõte VAELLA MASCHINEN SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 2. NÄHTECHNIK STOPPER GBR

  Saksamaa

  Ettevõte NÄHTECHNIK STOPPER GBR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Rottenburg, Saksamaa.

 3. BARONE TERESA

  Itaalia

  Ettevõte BARONE TERESA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, sewing machines, embroidery machines, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA punch cutters tööstustes. See asub Avellino, Itaalia.

 4. TMAC

  Prantsusmaa

  Ettevõte TMAC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Paris, Prantsusmaa.

 5. MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Oberhaching, Saksamaa.

 6. A COSER

  Hispaania

  Ettevõte A COSER, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Teppimismasinad ja -tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Teppimismasinad ja -tarvikud, sewing machine repairs, JA accessories for sewing machines tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 7. EVA SEWING LTD

  Singapur

  Ettevõte EVA SEWING LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See asub Singapore, Singapur.

 8. LACASA HANNOVER GMBH

  Liibüa

  Ettevõte LACASA HANNOVER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka industrial sewing machines, industrial washing machines, hygiene-sanitary equipment, JA equipment for industrial automation tööstustes. See asub Tripoli, Liibüa.

 1. MACHINEHANDEL BOS

  Belgia

  Ettevõte MACHINEHANDEL BOS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka professional ironer, flat irons, staplers, JA sewing machine repairs tööstustes. See asub Destelbergen, Belgia.

 2. BEFRAKO

  Belgia

  Ettevõte BEFRAKO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, craft sewing machines, wholesale of sewing machines, JA sewing machine for household use tööstustes. See asub Zonhoven, Belgia.

 3. BO-MA, BOJANA NOVAK S.P.

  Sloveenia

  Ettevõte BO-MA, BOJANA NOVAK S.P., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Import-eksport - vahendajad, Jaekaubandus, Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Import-eksport - vahendajad, Jaekaubandus, Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Maribor, Sloveenia.

 4. HDB SOLUTIONS + BE0718851855

  Belgia

  Ettevõte HDB SOLUTIONS + BE0718851855, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka wholesale industrial technical articles, automatic and manual stapling machines for leather goods, industrial sewing machine service, JA industrial sewing machines tööstustes. See asub Izegem, Belgia.

 5. HELION SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte HELION SARL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud nahatöötlusmasinad, Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Tööstuslikud nahatöötlusmasinad, Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, JA Sewing machines for leather tööstustes. See asub Sainte Magnance, Prantsusmaa.

 6. F.LLI FOGGIATO SRL

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI FOGGIATO SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, accessories for sewing machines, sewing machine dealers, JA wholesale of sewing machines tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 7. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Holland

  Ettevõte GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka industrial sewing machines, professional sewing machines, sewing machines, JA Sewing machines for leather tööstustes. See asub Haarlem, Holland.

 8. FROMAC SRL

  Itaalia

  Ettevõte FROMAC SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka sewing machines for leather goods, JA industrial sewing machines tööstustes. See asub Tricesimo, Itaalia.

 9. AMIGTEX OÜ

  Eesti

  Ettevõte AMIGTEX OÜ, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka plotters, computer-controlled cutters, lapping tables, JA standard tables tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 10. NÄHMASCHINENMANN BERNHARD GEPART

  Austria

  Ettevõte NÄHMASCHINENMANN BERNHARD GEPART, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub St. Pölten, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud - Import eksport

Tulemuste arv

1165 Ettevõtted