• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rõivatööstusmasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Rõivatööstusmasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Eichenzell, Saksamaa.

 2. CASA VACANZE SELVA DI MONTE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CASA VACANZE SELVA DI MONTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Empoli, Itaalia.

 3. SICILIA CONFEZIONI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SICILIA CONFEZIONI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstustarbed, Naisterõivad, Rõivatööstustarbed, JA Naisterõivad tööstustes. See asub Bronte, Itaalia.

 4. TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Mörfelden-Walldorf, Saksamaa.

 5. RDF GROUP LLC

  Venemaa

  Ettevõte RDF GROUP LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mannekeenid tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Õppematerjalid, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Õppematerjalid, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA tailoring accessory tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TRIBU DE PARIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte TRIBU DE PARIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Tekstiili flokeerimine, custom-made clothing, embroidery, Tekstiili trükkimine, JA Tekstiili flokeerimine tööstustes. See asub Ivry Sur Seine, Prantsusmaa.

 2. PIERANGELO SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PIERANGELO SERVICE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, manufacture of special machinery, Machine maintenance, JA bespoke machining tööstustes. See asub Teolo, Itaalia.

 3. CONSULENZATTIVA

  Itaalia

  Ettevõte CONSULENZATTIVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka motor pumps, JA civil defence work and equipment tööstustes. See asub Lograto, Itaalia.

 4. ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tikitud ja tüll-lisandid tööstuses. See tegeleb ka Kangad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kangad, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Gerstetten, Saksamaa.

 5. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgia

  Ettevõte BONAS TEXTILE MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Marke, Belgia.

 1. BLUE STAR

  Belgia

  Ettevõte BLUE STAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Rõivalisandid, Kübarad ja mütsid, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Rõivalisandid, Kübarad ja mütsid, straps, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Melle, Belgia.

 2. BROOKLYN

  Belgia

  Ettevõte BROOKLYN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Meesterõivad tööstuses. See tegeleb ka Naisterõivad, Laste ja imikute rõivad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Rõivalisandid, Naisterõivad, Laste ja imikute rõivad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Rõivalisandid tööstustes. See asub Harelbeke, Belgia.

 1. AKC TEXTILES

  Holland

  Ettevõte AKC TEXTILES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - tekstiil ja rõivad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, textile business and clothing industry trade associations, clothing for new-born babies, JA professional attire for hotels tööstustes. See asub Zevenaar, Holland.

 2. RIMGM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RIMGM GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, ironer, JA steam wand tööstustes. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 3. SPETSTEHPROM SIG

  Ukraina

  Ettevõte SPETSTEHPROM SIG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka machines and equipment for the clothing industry, JA laboratory chairs tööstustes. See asub Cherkassy, Ukraina.

 4. HENRI PETIT & CIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte HENRI PETIT & CIE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstustes. See asub Aubenas, Prantsusmaa.

 5. ALFATEX

  Belgia

  Ettevõte ALFATEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA pressure-sensitive tapes tööstustes. See asub Petegem-Leie, Belgia.

 6. SEWPORT

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SEWPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 7. HALMEN MASCHINENSERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte HALMEN MASCHINENSERVICE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Haibach, Saksamaa.

 8. NÄHMASCHINEN GEMEINHARDT

  Saksamaa

  Ettevõte NÄHMASCHINEN GEMEINHARDT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Hof, Saksamaa.

 1. PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Zell, Saksamaa.

 2. SAURER

  Saksamaa

  Ettevõte SAURER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Märgistamis- ja etiketimasinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Übach-Palenberg, Saksamaa.

 3. JOHANN GEORG HELLER OG

  Austria

  Ettevõte JOHANN GEORG HELLER OG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Wien, Austria.

 4. PACTEX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PACTEX GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kaubaalustele pakendamise seadmed, Kleeplindid, Plastkiled ja -lehed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kaubaalustele pakendamise seadmed, Kleeplindid, JA Plastkiled ja -lehed tööstustes. See asub Magdeburg, Saksamaa.

 5. TOKO-KURZWAREN

  Saksamaa

  Ettevõte TOKO-KURZWAREN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kontoritarbed, Kangad, Meesterõivad, Naisterõivad, Kontoritarbed, Kangad, Meesterõivad, JA Naisterõivad tööstustes. See asub Frankfurt, Saksamaa.

 6. INTERSPARE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INTERSPARE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Reinbek, Saksamaa.

 7. INSEL GGMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INSEL GGMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Sankt Augustin, Saksamaa.

 8. LONATI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte LONATI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for hosiery factories tööstustes. See asub Brescia, Itaalia.

 9. HECKELSBERG & WIESNER INH. DR.-ING. TOBIAS BREITHAUPT E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte HECKELSBERG & WIESNER INH. DR.-ING. TOBIAS BREITHAUPT E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Meditsiini- ja kirurgiaaparaadid ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Meditsiini- ja kirurgiaaparaadid ja -seadmed tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 10. PATRICK STRICKERSCHMIDT

  Saksamaa

  Ettevõte PATRICK STRICKERSCHMIDT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Oberhausen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Rõivatööstusmasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

48 403 Ettevõtted