• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puurimisteenused merel

Otsingu tulemused

Puurimisteenused merel - Import eksport

 1. PERFOX S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PERFOX S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 2. M&G DRILLING SERVICES

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte M&G DRILLING SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See tegeleb ka drilling and excavating wells, construction of offshore oil drilling platforms, drilling for natural gas, JA drilling machines tööstustes. See asub Houston, Ameerika Ühendriigid.

 3. BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT

  Hiina

  Ettevõte BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See asub Xian, Hiina.

 4. CFE

  Belgia

  Ettevõte CFE, aastal ja mis tegeleb Konstruktsioonitööd tööstuses. See tegeleb ka Süvendustööde ettevõtjad, Puurimisteenused merel, Süvendustööde ettevõtjad, JA Puurimisteenused merel tööstustes. See asub AUDERGHEM, Belgia.

 5. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itaalia

  Ettevõte IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Lamezia Terme, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See asub Jining, Hiina.

 2. SOIL TEST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SOIL TEST S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 3. FAC ENGENHARIA

  Brasiilia

  Ettevõte FAC ENGENHARIA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See asub Vila Velha, Brasiilia.

 4. TOUCHE A TOUT

  Belgia

  Ettevõte TOUCHE A TOUT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See asub Bruxelles (belgique), Belgia.

 5. XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See tegeleb ka drilling tööstustes. See asub xi'an, Hiina.

 1. GEOALPINA S.R.L.

  Itaalia

 2. MORELLO NICOLA

  Itaalia

 1. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  Itaalia

 2. EUROFONDAZIONI ITALIA S.R.L.

  Itaalia

 3. CARINI TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itaalia