• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puurimisteenused

Otsingu tulemused

Puurimisteenused - Import eksport

 1. TORCAMES

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte TORCAMES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Teras, Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud, Messing, Kummi ja plasti lihvimine ja treimine, Treimine - teras ja metall, CNC 4-axis milling work, CNC aluminum processing, JA CNC milling tööstustes. See asub Espinhel Águeda, Portugal.

 2. WELVREUGD

  Holland

  Ettevõte WELVREUGD, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub Maasland, Holland.

 3. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türgi

  Ettevõte ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Kaevandamisteenused, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub 371, Hiina.

 5. SMET GROUP

  Belgia

  Ettevõte SMET GROUP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka installation of sewers and sewage systems, JA plots drilled tööstustes. See asub Dessel, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. K-BORINGEN

  Belgia

  Ettevõte K-BORINGEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Tunnelite ehitamine, Tunnelite ehitamine, pipes, pipes for drilling, JA tunnel construction tööstustes. See asub Hasselt, Belgia.

 2. PGB-EUROPE

  Belgia

  Ettevõte PGB-EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaasaskantavad elektritööriistad tööstuses. See tegeleb ka Kinnitusvahendid, Puurimisteenused, anchorage systems, Kinnitusvahendid, JA Puurimisteenused tööstustes. See asub Melle, Belgia.

 3. METTY WEYRICH & FILS

  Luksemburg

  Ettevõte METTY WEYRICH & FILS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Karkassitööd - ehitus tööstuses. See tegeleb ka Katusetööd, Puurimisteenused, Katusetööd, metalwork, insulation, JA Puurimisteenused tööstustes. See asub Vianden, Luksemburg.

 4. S.M.P.

  Prantsusmaa

  Ettevõte S.M.P., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub Château Renard, Prantsusmaa.

 5. DANBAR DRILLING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DANBAR DRILLING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub Pemberton, Wigan, Ühendkuningriik.

 1. GEBO

  Belgia

  Ettevõte GEBO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Kaevude rajamine, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, plots drilled, drills for digging wells, JA Puurimisteenused tööstustes. See asub Dessel, Belgia.

 2. AMERY

  Belgia

  Ettevõte AMERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalisatsioonitööd tööstuses. See tegeleb ka Elektritööd, Puurimisteenused, Elektritööd, Puurimisteenused, earthmoving work, JA earthmoving tööstustes. See asub Diksmuide, Belgia.

 1. AANNEMINGEN A.B.W.

  Belgia

  Ettevõte AANNEMINGEN A.B.W., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konstruktsioonitööd tööstuses. See tegeleb ka Raudbetooni puurimine ja saagimine, Puurimisteenused, Raudbetooni puurimine ja saagimine, Puurimisteenused, road works, JA Sanitation tööstustes. See asub Waregem, Belgia.

 2. SC N&A TRADE SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC N&A TRADE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu puurimise järelevalve teenused, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstustes. See asub Sibiu, Rumeenia.

 3. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumeenia

  Ettevõte FORAJE PUTURI FORAMAT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Kaeve- ja puurimistööd, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, Puuraugu haldamisteenused, Kaeve- ja puurimistööd, Puurimisteenused, Kaevude rajamine, JA Puuraugu haldamisteenused tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 4. HONE ALL PRECISION LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HONE ALL PRECISION LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Masinaehitus - eritellimustööd, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Puurimisteenused, machining jobs to drawing, Masinaehitus - eritellimustööd, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Leighton Buzzard, Ühendkuningriik.

 5. FORALUX

  Luksemburg

  Ettevõte FORALUX, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Betoonitootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Raudbetooni puurimine ja saagimine, Puurimisteenused, Raudbetooni puurimine ja saagimine, controlled demolitions, Concrete and floor screed milling, JA Puurimisteenused tööstustes. See asub Kehlen, Luksemburg.

 6. ALPDRILL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALPDRILL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub Achern, Saksamaa.

 7. ENVIROTOP

  Belgia

  Ettevõte ENVIROTOP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keskkonnapuhastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Jäätmetransport, Puurimisteenused, core-sampling, water purification, JA Jäätmetransport tööstustes. See asub Trois-Ponts, Belgia.

 8. TIPFOR SRL

  Rumeenia

  Ettevõte TIPFOR SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaeve- ja puurimistööd tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Joogiveepurskkaevud, Geotermilised energiasüsteemid, Puuraugu puurimisteenused, Puurimisteenused, Joogiveepurskkaevud, Geotermilised energiasüsteemid, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Timisoara, Rumeenia.

 1. GÉOPROS LAPOINTE

  Kanada

  Ettevõte GÉOPROS LAPOINTE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Geothermics, Boreholes, JA wells tööstustes. See asub Sherbrooke, Kanada.

 2. BLONDIAU MICHEL

  Belgia

  Ettevõte BLONDIAU MICHEL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kommunaaltööde ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Plastvoolikud ja -torud, Puurimisteenused, excavation work for drainage systems, restoring plumbing, Plastvoolikud ja -torud, JA Puurimisteenused tööstustes. See asub Naast, Belgia.

 3. AGORA ROCK DRILL A.S.

  Türgi

  Ettevõte AGORA ROCK DRILL A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka drilling, drilling in rock, rock breakers, JA mining products tööstustes. See asub Yenimahalle, Türgi.

 4. KROCKTOOLS

  Hispaania

  Ettevõte KROCKTOOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub Sant Salvador De Guardiola, Hispaania.

 5. JANSEN

  Belgia

  Ettevõte JANSEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub Merksplas, Belgia.

 6. HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HEBEI ZHANKUI DRILLING EQUIPMENT CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Drill bits tööstustes. See asub Cangzhou, Hiina.

 7. PROMISE GROUP

  Egiptus

  Ettevõte PROMISE GROUP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka water well drilling tööstustes. See asub Giza, Egiptus.

 8. CAS-VOS

  Belgia

  Ettevõte CAS-VOS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka execution of networks, JA street lighting systems tööstustes. See asub Sint-Niklaas, Belgia.

 9. DSK PIPING

  Belgia

  Ettevõte DSK PIPING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See asub Lokeren, Belgia.

 10. EURODRILL

  Luksemburg

  Ettevõte EURODRILL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Vundamenditööd, Vundamenditööd, JA special foundations tööstustes. See asub Diekirch, Luksemburg.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta