• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • piemonte veinid

Otsingu tulemused

Piemonte veinid - Import eksport

 1. PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO

  Itaalia

  Ettevõte PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See asub Monteu Roero, Itaalia.

 2. CONTERNO FANTINO

  Itaalia

  Ettevõte CONTERNO FANTINO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Piemonte veinid, Itaalia veinid, Piemonte veinid, barolo, JA barbera d'alba tööstustes. See asub Monforte D'alba, Itaalia.

 3. AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka wineries, JA wine bar wine tasting tööstustes. See asub Barbaresco, Itaalia.

 4. AZIENDA SAN MICHELE S.N.C

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA SAN MICHELE S.N.C, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka moscato d'asti, arneis, dolcetto d'alba, JA barbaresco tööstustes. See asub Neive, Itaalia.

 5. ALESSANDRO MOTTA

  Itaalia

  Ettevõte ALESSANDRO MOTTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See asub Castel Rocchero, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka wine-growing businesses tööstustes. See asub Brusnengo, Itaalia.

 2. AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka production of wines, JA wine tasting tööstustes. See asub Borgomanero, Itaalia.

 3. MAURO VINI SRL

  Itaalia

  Ettevõte MAURO VINI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka production of wines, JA typical italian wines tööstustes. See asub Dronero, Itaalia.

 4. CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See asub Gattinara, Itaalia.

 5. AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka nebbiolo, JA red wines tööstustes. See asub Roasio, Itaalia.

 1. AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Piemonte veinid, JA Piemonte veinid tööstustes. See asub Vignale Monferrato (Al), Itaalia.

 2. GANCIA.IT

  Itaalia

  Ettevõte GANCIA.IT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See asub Canelli, Itaalia.

 1. NOCETO MICHELOTTI WINERY

  Itaalia

  Ettevõte NOCETO MICHELOTTI WINERY, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See asub Castel Boglione, Itaalia.

 2. AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI

  Itaalia

  Ettevõte AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Piemonte veinid, JA Piemonte veinid tööstustes. See asub Sizzano (No), Itaalia.

 3. CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.)

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.), aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Piemonte veinid, JA Piemonte veinid tööstustes. See asub Acqui Terme (al), Itaalia.

 4. GIORGIO CANTAMESSA

  Itaalia

  Ettevõte GIORGIO CANTAMESSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka barbera, JA malvasia di casorzo tööstustes. See asub Casorzo, Itaalia.

 5. BAROLO WIJNIMPORT

  Holland

  Ettevõte BAROLO WIJNIMPORT, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See asub Leeuwarden, Holland.

 6. CASTELLARI BERGAGLIO

  Itaalia

  Ettevõte CASTELLARI BERGAGLIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka gavi tööstustes. See asub Gavi, Itaalia.

 7. AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA

  Itaalia

  Ettevõte AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA, aastal ja mis tegeleb Piemonte veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, JA Itaalia veinid tööstustes. See asub Govone (Cn), Itaalia.

 8. CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.)

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Piemonte veinid, JA Piemonte veinid tööstustes. See asub Clavesana (CN), Itaalia.

 1. BIASON RENZO

  Itaalia

 2. VINI TIPICI E PREGIATI ANTICO PIEMONTE DI BRETTI LUCIANO

  Itaalia

  Ettevõte VINI TIPICI E PREGIATI ANTICO PIEMONTE DI BRETTI LUCIANO, aastal ja mis tegeleb Šampanja ja vahuveinid tööstuses. See tegeleb ka Veinid, Hispaania veinid, Veinid, JA Hispaania veinid tööstustes. See asub Redavalle, Itaalia.

Filtrid

Otsingu tulemused

Piemonte veinid - Import eksport

Tulemuste arv

22 Ettevõtted