• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • campania veinid

Otsingu tulemused

Campania veinid - Import eksport

 1. COLLE DI SIDURI WINE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte COLLE DI SIDURI WINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See tegeleb ka farm, falanghina, wineries, aglianico, wines, production of wines, organic wine, barbera, JA typical italian wines tööstustes. See asub Guardia Sanframondi, Itaalia.

 2. IL QUARTO MIGLIO SRL

  Itaalia

  Ettevõte IL QUARTO MIGLIO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Campania veinid, wines, campania wine, Campania veinid, JA typical italian wines tööstustes. See asub Quarto, Itaalia.

 3. SAN SALVATORE 1988

  Itaalia

  Ettevõte SAN SALVATORE 1988, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See tegeleb ka wine-growing businesses, organic wine, typical italian wines, JA tuscan wine tööstustes. See asub Giungano, Itaalia.

 4. CUBULTERIA

  Itaalia

  Ettevõte CUBULTERIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See asub Alvignano, Itaalia.

 5. SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL

  Itaalia

  Ettevõte SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See tegeleb ka taurasi tööstustes. See asub Benevento, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See asub pratola serra, Itaalia.

 2. BM TRADING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BM TRADING S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See asub Scafati, Itaalia.

 3. SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See asub Avellino, Itaalia.

 4. AZIENDA AGRICOLA FEMÌA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA FEMÌA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Campania veinid tööstuses. See asub Lapio, Itaalia.

 5. SOCIETA AGRICOLA SEMPLICE SAN TEODORO DI SANTORO GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETA AGRICOLA SEMPLICE SAN TEODORO DI SANTORO GIUSEPPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka campania grape variety, JA aglianico tööstustes. See asub San Prisco, Itaalia.

Filtrid

Otsingu tulemused

Campania veinid - Import eksport

Tulemuste arv

10 Ettevõtted

Ettevõtte kategooria