• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pidurid- võimendpidurid ja lisad

Otsingu tulemused

Pidurid- võimendpidurid ja lisad - Import eksport

 1. KENDRION (VILLINGEN) GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  As a solution provider, Kendrion develops, manufactures and markets innovative, high-quality electromagnetic and mechatronic systems and components for customers located all over the world.

 2. ASKU-SCHOLTEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASKU-SCHOLTEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See asub Duisburg, Saksamaa.

 3. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Raudteeveerem ja -seadmed, Kummitihendid, Raudteeveerem ja -seadmed, hydraulic pumps, Spare parts for railway vehicles, Spare parts for wagons, Articulated shafts, Kummitihendid, JA solenoids tööstustes. See asub Falkensee, Saksamaa.

 4. MIKI PULLEY EUROPE AG

  Šveits

  Ettevõte MIKI PULLEY EUROPE AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ühenduskomponendid tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Safety brakes, Shaft clutch, flexible couplings for transmissions, JA Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstustes. See asub Schaffhausen, Šveits.

 5. EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS

  Hispaania

  Ettevõte EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised sidurid, Mehaanilised sidurid, Electromagnetic brakes, JA brakes and clutches tööstustes. See asub Castellar Del Valles, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See asub Lennestadt, Saksamaa.

 2. COSTH BRAKE PARTS

  Türgi

  Ettevõte COSTH BRAKE PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. VARIMAX AG

  Šveits

  Ettevõte VARIMAX AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuul-, nõel- ja rull-laagrid tööstuses. See tegeleb ka Ülekandemehhanismid, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Sõidukite pidurid, Moto-reduktorid, Ülekandemehhanismid, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Sõidukite pidurid, JA Moto-reduktorid tööstustes. See asub Bern, Šveits.

 4. NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC

  Türgi

  Ettevõte NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka brake springs, JA ubolts tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

 5. WARNER ELECTRIC EUROPE SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte WARNER ELECTRIC EUROPE SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Sidurid, Sidurid, JA mechanical power drives tööstustes. See asub St Barthelemy D'anjou Cedex, Prantsusmaa.

 1. PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Sidurid, Elektrimootorid ja varuosad, clutch spare parts, brakes and clutches, Sidurid, JA Elektrimootorid ja varuosad tööstustes. See asub Ostrzeszów, Poola.

 2. UMIT AUTOMOTIVE

  Türgi

  Ettevõte UMIT AUTOMOTIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Valves, sensors, air springs, JA water tank tööstustes. See asub KONYA, Türgi.

 1. MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC.

  Türgi

  Ettevõte MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See asub Selcuklu / Konya, Türgi.

 2. BRMPARTS

  Türgi

  Ettevõte BRMPARTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka brake spare parts, vehicle brake calipers, JA brake repair tööstustes. See asub Karatay, Türgi.

 3. TACOM AUTO PARTS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte TACOM AUTO PARTS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soojuskaamerad tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Brake pads, brake parts for motor vehicles, JA brake spare parts tööstustes. See asub Ningguo, Hiina.

 4. CAN GROUP

  Türgi

  Ettevõte CAN GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka abs pulse rings, brakes and clutches, camshafts, JA new spare parts tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH)

  Türgi

  Ettevõte SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH), on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Veoautode ja haagiste varuosad, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Veoautode ja haagiste varuosad, Brake callipers, JA HGV spare parts tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 6. AGRIEST

  Prantsusmaa

  Ettevõte AGRIEST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veoautode ja haagiste varuosad tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, axles for trailers, JA tungsten carbide tööstustes. See asub SCEY SUR SAÔNE, Prantsusmaa.

 7. SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, couplers, quick couplings, brakes, JA Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstustes. See asub Lyon, Prantsusmaa.

 8. KNORR-BREMSE BENELUX

  Belgia

  Ettevõte KNORR-BREMSE BENELUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite pidurid, JA Sõidukite pidurid tööstustes. See asub Mechelen, Belgia.

 1. GENSEL - KRANANTRIEBE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte GENSEL - KRANANTRIEBE GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kraanad ja tugiplatvormid, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid, Liftid ja eskalaatorid, Kraanad ja tugiplatvormid, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid, JA Liftid ja eskalaatorid tööstustes. See asub Leopoldshöhe, Saksamaa.

 2. FTS AUTO BRAKE

  Türgi

  Ettevõte FTS AUTO BRAKE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka clutch tööstustes. See asub Karatay, Türgi.

 3. NKK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NKK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Tööpingid - metalli töötlemine, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid, Metallist kergkonstruktsioonid, Tööpingid - metalli töötlemine, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, JA Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid tööstustes. See asub Velbert, Saksamaa.

 4. BSP - BREMSSYSTEMPRODUKTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BSP - BREMSSYSTEMPRODUKTE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade, Autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade, Autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Wiesemscheid, Saksamaa.

 5. FRENOS Y EMBRAGUES MOPRISA. S. L.

  Hispaania

  Ettevõte FRENOS Y EMBRAGUES MOPRISA. S. L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka vehicle oil filters, JA vehicle clutches tööstustes. See asub Logroño, Hispaania.

 6. AGES AUTO

  Türgi

  Ettevõte AGES AUTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 7. SR HANDEL GMBH FILIALE MÜLHEIM

  Saksamaa

  Ettevõte SR HANDEL GMBH FILIALE MÜLHEIM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade, Autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade, Autod, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Mülheim, Saksamaa.

 8. BREMBO SGL CARBON CERAMIC BRAKES GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BREMBO SGL CARBON CERAMIC BRAKES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Sõidukite sisseseade ja tarvikud, Mootorrataste varuosad ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Sõidukite sisseseade ja tarvikud, JA Mootorrataste varuosad ja tarvikud tööstustes. See asub Meitingen, Saksamaa.

 9. INGENIEURBÜRO ANTJE SCHMITZ

  Saksamaa

  Ettevõte INGENIEURBÜRO ANTJE SCHMITZ, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade, Autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade, Autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Landesbergen, Saksamaa.

 10. YANCHENG ANTEC AUTO PARTS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte YANCHENG ANTEC AUTO PARTS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Autode varuosad, Brake pads, clutch, JA Autode varuosad tööstustes. See asub Yancheng, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta