• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • papi ja papitoodete töötlemise masinad

Otsingu tulemused

Papi ja papitoodete töötlemise masinad - Import eksport

 1. OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Falkensee, Saksamaa.

 2. SIA BALTKARTS

  Läti

  Verified by europages badge

  Ettevõte SIA BALTKARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papptorud tööstuses. See tegeleb ka Papi tootmine, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Paber ja kartong – valmistooted, Pakkimispapp, Papi tootmine, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Paber ja kartong – valmistooted, Pakkimispapp, JA paper and cardboard products tööstustes. See asub Aizpute, Läti.

 3. GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Foshan, Ühendkuningriik.

 4. SOLARCO MACHINERY, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SOLARCO MACHINERY, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka machinery for die cutting paper and cardboard, carton-making machinery, Cardboard products - manufacturing machinery, JA cardboard punching machinery tööstustes. See asub Kolin, Tšehhi Vabariik.

 5. OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Maltepe, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH

  Saksamaa

  Ettevõte ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka cartoners for packing, packaging systems, packing machines for the food-processing industry, JA semi-automatic packaging machinery tööstustes. See asub Flonheim, Saksamaa.

 2. WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS

  Portugal

  Ettevõte WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pappkastid tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Paberi ja papi lamineerimine, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Paberi ja papi lamineerimine, JA boxes for commercial use tööstustes. See asub Estarreja, Portugal.

 3. TECHNICARTON

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHNICARTON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lainepapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Lainepapp, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub St Paul En Jarez, Prantsusmaa.

 4. KAB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KAB GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Büttelborn, Saksamaa.

 5. NATALIS SPRL

  Belgia

  Ettevõte NATALIS SPRL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Trükkimis- ja köitmistarbed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Trükkimis- ja köitmistarbed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, automatic binders, JA continuous form cutters tööstustes. See asub Grâce-Hollogne, Belgia.

 1. PANOTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PANOTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub München, Saksamaa.

 2. TECHPAP

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHPAP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub Gieres, Prantsusmaa.

 1. SOCO SYSTEM

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCO SYSTEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA rollerways for mechanical goods conveyors tööstustes. See asub Raillencourt Sainte Olle, Prantsusmaa.

 2. SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkematerjalid - paber ja papp tööstuses. See tegeleb ka Lainepapp, Pakkimispapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Lainepapp, Pakkimispapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA cardboard boxes tööstustes. See asub Mortagne-Sur-Sevre, Prantsusmaa.

 3. TROQUELES CUBE S.L.L.

  Hispaania

  Ettevõte TROQUELES CUBE S.L.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka hollow punches for paper and board, laser cutting units, punching tools, JA high-definition laser cutting tööstustes. See asub Alcala La Real, Hispaania.

 4. TECMA PACK

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECMA PACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papp-pakendisse pakkimise masinad tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, case erector, JA case erector manufacturer tööstustes. See asub Coulommiers, Prantsusmaa.

 5. TAMEGAR SL

  Hispaania

  Ettevõte TAMEGAR SL, aastal ja mis tegeleb Pakkimispapp tööstuses. See tegeleb ka Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Elche/Elx, Hispaania.

 6. CARTONNAGE LAMMERANT

  Belgia

  Ettevõte CARTONNAGE LAMMERANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lainepapp tööstuses. See tegeleb ka Pakkimispapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimispapp, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub Leuze-En-Hainaut, Belgia.

 7. PACKING LLC

  Ukraina

  Ettevõte PACKING LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkematerjalid - paber ja papp, adhesive tape, Stretch wrap, JA Pakkematerjalid - paber ja papp tööstustes. See asub Odesa, Ukraina.

 8. MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU

  Saksamaa

  Ettevõte MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Kastellaun, Saksamaa.

 1. TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub China, Ühendkuningriik.

 2. C-TEC SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte C-TEC SYSTEMS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka box machining, JA corrugated board packaging tööstustes. See asub Macclesfield, Ühendkuningriik.

 3. SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkematerjalid - paber ja papp tööstuses. See tegeleb ka Pappkastid, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimisettevõtjad, Pappkastid, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Pakkimisettevõtjad tööstustes. See asub Alba Iulia, Rumeenia.

 4. DIMAPAX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DIMAPAX GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka packaging of fabrics, JA Cardboard products - manufacturing machinery tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 5. PIERRE BONNERRE PLV

  Prantsusmaa

  Ettevõte PIERRE BONNERRE PLV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub St Ouen L'aumone, Prantsusmaa.

 6. ASTIN (S.R.L.)

  Itaalia

  Ettevõte ASTIN (S.R.L.), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub Carbonate (CO), Itaalia.

 7. LIMEHOUSE PAPERBOARD MILLS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LIMEHOUSE PAPERBOARD MILLS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub Witham, Ühendkuningriik.

 8. KAMAK MAKINE

  Türgi

  Ettevõte KAMAK MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Adana, Türgi.

 9. CPMC

  Prantsusmaa

  Ettevõte CPMC, aastal ja mis tegeleb Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub Fremecourt, Prantsusmaa.

 10. EMBA MACHINERY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EMBA MACHINERY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Lübeck, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta