• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • papi ja papitoodete töötlemise masinad

Otsingu tulemused

Papi ja papitoodete töötlemise masinad - Import eksport

 1. OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Falkensee, Saksamaa.

 2. GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Foshan, Ühendkuningriik.

 3. SOLARCO MACHINERY, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SOLARCO MACHINERY, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka machinery for die cutting paper and cardboard, carton-making machinery, Cardboard products - manufacturing machinery, JA cardboard punching machinery tööstustes. See asub Kolin, Tšehhi Vabariik.

 4. ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH

  Saksamaa

  Ettevõte ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka cartoners for packing, packaging systems, packing machines for the food-processing industry, JA semi-automatic packaging machinery tööstustes. See asub Flonheim, Saksamaa.

 5. WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS

  Portugal

  Ettevõte WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pappkastid tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Paberi ja papi lamineerimine, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Paberi ja papi lamineerimine, JA boxes for commercial use tööstustes. See asub Estarreja, Portugal.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Maltepe, Türgi.

 2. EMC INDUSTRY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte EMC INDUSTRY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Nanjing,jiangsu,china, Hiina.

 3. TECHNICARTON

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHNICARTON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lainepapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Lainepapp, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub St Paul En Jarez, Prantsusmaa.

 4. KAB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KAB GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Büttelborn, Saksamaa.

 5. SOCO SYSTEM

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCO SYSTEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA rollerways for mechanical goods conveyors tööstustes. See asub Raillencourt Sainte Olle, Prantsusmaa.

 1. QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Qingdao, Hiina.

 2. PANOTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PANOTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub München, Saksamaa.

 1. NATALIS SPRL

  Belgia

  Ettevõte NATALIS SPRL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Trükkimis- ja köitmistarbed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Trükkimis- ja köitmistarbed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, automatic binders, JA continuous form cutters tööstustes. See asub Grâce-Hollogne, Belgia.

 2. TECHPAP

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHPAP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub Gieres, Prantsusmaa.

 3. SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkematerjalid - paber ja papp tööstuses. See tegeleb ka Lainepapp, Pakkimispapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Lainepapp, Pakkimispapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA cardboard boxes tööstustes. See asub Mortagne-Sur-Sevre, Prantsusmaa.

 4. TROQUELES CUBE S.L.L.

  Hispaania

  Ettevõte TROQUELES CUBE S.L.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka hollow punches for paper and board, laser cutting units, punching tools, JA high-definition laser cutting tööstustes. See asub Alcala La Real, Hispaania.

 5. TECMA PACK

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECMA PACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papp-pakendisse pakkimise masinad tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, case erector, JA case erector manufacturer tööstustes. See asub Coulommiers, Prantsusmaa.

 6. PACKING LLC

  Ukraina

  Ettevõte PACKING LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkematerjalid - paber ja papp, adhesive tape, Stretch wrap, JA Pakkematerjalid - paber ja papp tööstustes. See asub Odesa, Ukraina.

 7. DING SHUNG MACHINERY CO., LTD

  Taiwan

  Ettevõte DING SHUNG MACHINERY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Taoyuan County, Taiwan.

 8. CARTONNAGE LAMMERANT

  Belgia

  Ettevõte CARTONNAGE LAMMERANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lainepapp tööstuses. See tegeleb ka Pakkimispapp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimispapp, JA Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstustes. See asub Leuze-En-Hainaut, Belgia.

 1. TAMEGAR SL

  Hispaania

  Ettevõte TAMEGAR SL, aastal ja mis tegeleb Pakkimispapp tööstuses. See tegeleb ka Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Elche/Elx, Hispaania.

 2. MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU

  Saksamaa

  Ettevõte MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Kastellaun, Saksamaa.

 3. XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Xiamen, Hiina.

 4. BONJO MACHINERY

  Hiina

  Ettevõte BONJO MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Zhejiang, Hiina.

 5. QINGDAO G&Z TRADING CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO G&Z TRADING CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Qingdao, Hiina.

 6. DIMAPAX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DIMAPAX GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka packaging of fabrics, JA Cardboard products - manufacturing machinery tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 7. G.P.C.

  Maroko

  Ettevõte G.P.C., aastal ja mis tegeleb Papi tootmine tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkematerjalid - paber ja papp, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Pakkematerjalid - paber ja papp tööstustes. See asub Mohammedia, Maroko.

 8. CARTONNAGES DU RIF

  Maroko

  Ettevõte CARTONNAGES DU RIF, aastal ja mis tegeleb Papi tootmine tööstuses. See tegeleb ka Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkematerjalid - paber ja papp, Trükkimine, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkematerjalid - paber ja papp, JA Trükkimine tööstustes. See asub Casablanca, Maroko.

 9. SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkematerjalid - paber ja papp tööstuses. See tegeleb ka Pappkastid, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Pakkimisettevõtjad, Pappkastid, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, JA Pakkimisettevõtjad tööstustes. See asub Alba Iulia, Rumeenia.

 10. CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See asub Cangzhou City, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta