• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • okastraat - mustast metallist

Otsingu tulemused

Okastraat - mustast metallist - Import eksport

 1. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, JA screw binding systems tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER

  Saksamaa

  Ettevõte WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Bad Gandersheim, Saksamaa.

 3. DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS

  Türgi

  Ettevõte DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Kocaeli, Türgi.

 4. CAVATORTA FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVATORTA FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Metallrestid, Okastraat - mustast metallist, Metallrestid, metal gratings for fencing, do-it-yourself items, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Villeneuve-Saint-Germain, Prantsusmaa.

 5. METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO.

  Türgi

  Ettevõte METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Dörtyol Hatay, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ARTIK STEEL LLC

  Ukraina

  Ettevõte ARTIK STEEL LLC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja torud tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, aluminium tubes, Okastraat - mustast metallist, JA aluminium and copper rods tööstustes. See asub Nikopol, Ukraina.

 2. YUGSTAL

  Ukraina

  Ettevõte YUGSTAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka metal laminates, JA waste collection bells tööstustes. See asub Zaporizhya, Ukraina.

 3. EUROBARB CONCERTINA

  Poola

  Ettevõte EUROBARB CONCERTINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka fencing, JA english concertinas tööstustes. See asub Ostrów Wielkopolski, Poola.

 4. ERKARE METAL

  Türgi

  Ettevõte ERKARE METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka fences tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 5. HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Hengshui, Hiina.

 1. TELLINI DIS TICARET AS.

  Türgi

  Ettevõte TELLINI DIS TICARET AS., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka hedge, JA Furnishings tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. MWM TECHNIC

  Türgi

  Ettevõte MWM TECHNIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Adana, Türgi.

 1. ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY

  Hiina

  Ettevõte ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka barbed wire tööstustes. See asub hengshui, Hiina.

 2. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladesh

  Ettevõte FRIENDS INTERNATIONAL, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Terastraadid ja -kaablid, Okastraat - mustast metallist, Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub Chittagong, Bangladesh.

 3. KONHTA RAZOR WIRE FACTORY

  Hiina

  Ettevõte KONHTA RAZOR WIRE FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub hengshui, Hiina.

 4. SUNNY BARBED WIRE FACTORY

  Hiina

  Ettevõte SUNNY BARBED WIRE FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka barbed wire tööstustes. See asub Hengshui, Hiina.

 5. BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC

  Ukraina

  Ettevõte BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Lugansk, Ukraina.

 6. CAPITAL PRODUCTS LIMITED

  Iirimaa

  Ettevõte CAPITAL PRODUCTS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vehklemisvarustus tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, Insenerid - tööstusettevõtjad, Okastraat - mustast metallist, JA Insenerid - tööstusettevõtjad tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 7. PEWAG S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte PEWAG S.R.O., aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Vamberk, Tšehhi Vabariik.

 8. SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka barbed wire tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. CAIMAN INDUSTRIAL GROUP

  Ukraina

  Ettevõte CAIMAN INDUSTRIAL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka barbed wire, JA Galvanised barbed wire tööstustes. See asub Lugansk, Ukraina.

 2. VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V.

  Holland

  Ettevõte VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Dokkum, Holland.

 3. EUROPEAN SECURITY FENCING S.L.

  Hispaania

  Ettevõte EUROPEAN SECURITY FENCING S.L., aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Malaga, Hispaania.

 4. CLD FENCING SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CLD FENCING SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Sandbach, Ühendkuningriik.

 5. ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Hengshui, Hiina.

 6. EMIL HITZ AG

  Šveits

  Ettevõte EMIL HITZ AG, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Bassersdorf, Šveits.

 7. SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Okastraat - mustast metallist tööstuses. See asub Shijiazhuang City, Hebei Province, Hiina.

 8. KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Ungari

  Ettevõte KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Hodmezovasarhely, Ungari.

 9. ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS

  Türgi

  Ettevõte ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Okastraat - mustast metallist, JA Okastraat - mustast metallist tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 10. HORTEN ALUMINIUM CONDUCTORS AS

  Norra

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta