• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • noolutamine - teras ja metall

Otsingu tulemused

Noolutamine - teras ja metall - Import eksport

 1. PRESSTECK S.P.A.

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Pressteck is one of the leading manufacturers of precision deep-drawn parts on multiple die transfer presses, and currently employs more than 100 workers. We manufacture made-to-order parts and assemblies in line with customer specifications. We practise customer service throughout the entire service life of your products. At Pressteck, all processes are optimally organised and certified. From material supply and production right up to needs-based delivery, we ensure prompt provision. Single-use, reusable and special packaging. Specific specialised solutions are possible upon consultation. Pressteck primarily processes stainless steels and non-ferrous metals. The manufactured products are exported worldwide. Pressteck uses metal products that are easily recyclable. The processes follow strict specifications to protect nature and the environment. Leading manufacturers rely on Pressteck. How about you?

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Metallkorgid, Terase ja metalli töötlemine, Mehaanilised tööriistad, Terase ja metalli stantsimine, Noolutamine - teras ja metall, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Olpe, Saksamaa.

 3. FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See asub Weng Im Innkreis, Austria.

 4. METALLURGICA LOCATELLI SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte METALLURGICA LOCATELLI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka drawn products, bright wire, thread and machine thread for cold heading, annealed wire, wire rod, steel wire drawing, steel fibres for concrete, formed wires and wire rods, JA phosphate coating tööstustes. See asub Calolziocorte, Itaalia.

 5. ORESTE CASTELNUOVO

  Itaalia

  Ettevõte ORESTE CASTELNUOVO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See asub Cesana Brianza, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Saksamaa

  Ettevõte ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See asub St. Ingbert, Saksamaa.

 2. J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka deep-drawn metal parts, non-ferrous metals and alloys, drawn copper products, JA Stainless steels tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 3. JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka aluminium punched parts, Precision stamping parts, tool manufacturing, JA Part cleaning tööstustes. See asub Telgte, Saksamaa.

 4. ERL-PLAST GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ERL-PLAST GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See asub Markt Erlbach, Saksamaa.

 5. DEMAR CELIK (DEMAR STEEL)

  Türgi

  Ettevõte DEMAR CELIK (DEMAR STEEL), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka cold drawn metal wires, JA cold-rolled tööstustes. See asub Eskisehir, Türgi.

 1. KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI

  Šveits

  Ettevõte KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Terase ja metalli stantsimine, Lõikamine - teras ja metal, Noolutamine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Terase ja metalli stantsimine, Lõikamine - teras ja metal, Noolutamine - teras ja metall, JA Freesimine - teras ja metall tööstustes. See asub Wängi, Šveits.

 2. TRAFILERIA CERUTI

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIA CERUTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka steel drawing plant, cold-drawn steel bars, cold drawn steel, JA drawn products tööstustes. See asub Corbetta, Itaalia.

 1. TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka fencing, JA metal meshing for fencing tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 2. METAL SOLUTION CONSULT LTD

  Kreeka

  Ettevõte METAL SOLUTION CONSULT LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Special steel structures tööstustes. See asub Athens, Kreeka.

 3. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Sloveenia

  Ettevõte KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Söövitamine - teras ja metall, Söövitamine - teras ja metall, JA tig tööstustes. See asub Metlika, Sloveenia.

 4. BIZON INT SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte BIZON INT SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, industrial staples, staplers, Naelad ja tikkpoldid, JA pneumatic gun-nailer tööstustes. See asub Baniocha K. Warszawy, Poola.

 5. BOOISCHOTSE METALEN

  Belgia

  Ettevõte BOOISCHOTSE METALEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Valtsimine - teras ja metall, Lõikamine - teras ja metal, Noolutamine - teras ja metall, Tööstusdetailid, Valtsimine - teras ja metall, Lõikamine - teras ja metal, JA Noolutamine - teras ja metall tööstustes. See asub Booischot, Belgia.

 6. BEVA METAL

  Belgia

  Ettevõte BEVA METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallist kergkonstruktsioonid tööstuses. See tegeleb ka Tööstushoonete ehitus, Valtsimine - teras ja metall, Noolutamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Tööstushoonete ehitus, Valtsimine - teras ja metall, Noolutamine - teras ja metall, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Retie, Belgia.

 7. ACIA SUD

  Tuneesia

  Ettevõte ACIA SUD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Noolutamine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - mustast metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Metallist kergkonstruktsioonid, Noolutamine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub SFAX, Tuneesia.

 8. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Itaalia

  Ettevõte METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstustes. See asub Ledro, Itaalia.

 1. RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES

  Prantsusmaa

  Ettevõte RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Spetsiaalteras, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Noolutamine - teras ja metall, Spetsiaalteras, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, JA Noolutamine - teras ja metall tööstustes. See asub Cluses, Prantsusmaa.

 2. AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN

  Saksamaa

  Ettevõte AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka moulded, stamped and drawn parts, sheets and pipes shaped, metal deformation, JA assembly of sheet components tööstustes. See asub Korschenbroich, Saksamaa.

 3. ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See asub Hagen, Saksamaa.

 4. NOVOFIL WELDING WIRE

  Itaalia

  Ettevõte NOVOFIL WELDING WIRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See asub Manocalzati, Itaalia.

 5. WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Spetsiaalteras tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Terase ja metalli stantsimine, Lõikamine - teras ja metal, Noolutamine - teras ja metall, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Terase ja metalli stantsimine, Lõikamine - teras ja metal, JA Noolutamine - teras ja metall tööstustes. See asub Friedberg, Saksamaa.

 6. SAEY

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAEY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Töötlemata teras tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Noolutamine - teras ja metall, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, JA Noolutamine - teras ja metall tööstustes. See asub Lille, Prantsusmaa.

 7. METE STEEL

  Türgi

  Ettevõte METE STEEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka drawn steel bars, hot-rolling, cold drawn steel, JA Rolled steel bars tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. MADENCAN STEEL PROFILES

  Türgi

  Ettevõte MADENCAN STEEL PROFILES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka cold-drawn steel bars, JA stainless steel profiles tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 9. A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutamine - teras ja metall tööstuses. See asub Wutha-Farnroda, Saksamaa.

 10. SCHONDELMAIER GMBH PRESSWERK

  Saksamaa

  Ettevõte SCHONDELMAIER GMBH PRESSWERK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Terase ja metalli stantsimine, Noolutamine - teras ja metall, Sepisraua stantsimine, Lehtmetall ja torud, Terase ja metalli stantsimine, Noolutamine - teras ja metall, Sepisraua stantsimine, JA Lehtmetall ja torud tööstustes. See asub Gutach, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Noolutamine - teras ja metall - Import eksport

Tulemuste arv

28 731 Ettevõtted