• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • import ja eksport - teras ja metallid

Otsingu tulemused

Import ja eksport - teras ja metallid - Import eksport

 1. VM STEEL 904L

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte VM STEEL 904L, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See asub Wavre, Belgia.

 2. BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, Teras ja metall, industrial metal work, sheet metal, metal, galvanized sheet bending, laser systems and machinery for cutting metals, metal bending, JA sheet metal - trade tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 3. NPI INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte NPI INTERNATIONAL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See asub Avignon, Prantsusmaa.

 4. MARCEGAGLIA BALTICS

  Läti

  Verified by europages badge

  Ettevõte MARCEGAGLIA BALTICS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Teraslehed ja -latid, Supplier of steel, steel processing, steel strips in stock, multimodal transport, Teraslehed ja -latid, cold-rolled steel strips, hot-rolled steel strips, JA Slitting to strips service tööstustes. See asub Riga, Läti.

 5. TRIBEL METALS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRIBEL METALS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - teras ja metallid, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, Rauatööstustoodete äri, Import ja eksport - teras ja metallid, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, JA Rauatööstustoodete äri tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte STAPPERT INTRAMET SA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, Roostevabast terasest torud, Import ja eksport - teras ja metallid, Spetsiaalteras, stainless steel caskets, stainless steel flanges, stainless-steel pipes, steel flanges, JA stainless steel sheets tööstustes. See asub Engis, Belgia.

 2. AG METALS RECYCLING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AG METALS RECYCLING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Rauatööstustoodete äri, Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Rauatööstustoodete äri, JA Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstustes. See asub Lot, Belgia.

 3. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Hiina

  Verified by europages badge

  Ettevõte XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmvaltsitud teraslatid tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - teras ja metallid, tungsten carbide, carbon steel, aluminium bronze, Import ja eksport - teras ja metallid, Aluminum Manganese, Aluminum Zinc, Aluminum Copper, JA Brass Bar Tube Tape tööstustes. See asub Xiamen, Hiina.

 4. EXTRA FORGE D.O.O.

  Sloveenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte EXTRA FORGE D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli stantsimine tööstuses. See tegeleb ka Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Import ja eksport - teras ja metallid, Vask ja vasesulamid, Tööstushoonete ehitus, Messing, Terase ja metalli kuumtöötlus, Masintöötlemine - teras ja metall, Metallitooted, JA Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstustes. See asub Maribor, Sloveenia.

 5. STEEL GATE

  Rumeenia

  Ettevõte STEEL GATE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Terastorud tööstuses. See tegeleb ka Magistraaltorud - mustast metallist, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Import ja eksport - teras ja metallid, Magistraaltorud - mustast metallist, Õmbluseta torud - mustmetallidest, JA Import ja eksport - teras ja metallid tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 1. HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka body shop spare parts, Gearbox, brakes and clutches, JA Automotive parts tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. HIRSHMANN

  Türgi

  Ettevõte HIRSHMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. MOISÉS & JESUS SA

  Portugal

  Ettevõte MOISÉS & JESUS SA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka sheet shearing and pressing tööstustes. See asub Alenquer, Portugal.

 2. WELMAN METAAL

  Holland

  Ettevõte WELMAN METAAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka steel beams, Steel trading, steel constructions, JA steel sheet tööstustes. See asub Weerselo, Holland.

 3. SHAHAB PROJECTS

  Türgi

  Ettevõte SHAHAB PROJECTS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - tekstiil ja rõivad, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Mööbli ja sisustusesemete import ja eksport, Import ja eksport - tekstiil ja rõivad, petrochemical products, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA Mööbli ja sisustusesemete import ja eksport tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka stainless steel wire, stainless steel pipes, JA Stainless steel tubing tööstustes. See asub Ludlow, Ühendkuningriik.

 5. FACTORY1950

  Šveits

  Ettevõte FACTORY1950, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Töökojamööbel, Mööbli ja sisustusesemete import ja eksport, Import-eksport - vahendajad, cutting tools, Töökojamööbel, Mööbli ja sisustusesemete import ja eksport, JA Import-eksport - vahendajad tööstustes. See asub Sion, Šveits.

 6. CARBOFERR COMMODITIES LTD

  Ungari

  Ettevõte CARBOFERR COMMODITIES LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Polüetüleen, commercial financing, Polüetüleen, JA black light tubes tööstustes. See asub Újlengyel, Ungari.

 7. SARL ARTOIS METAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL ARTOIS METAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Industrial waste - collection and recycling, JA disposal of industrial waste tööstustes. See asub Saint-Laurent-Blangy, Prantsusmaa.

 8. SIDENOR FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIDENOR FRANCE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See asub Villeneuve-D'ascq, Prantsusmaa.

 1. CHEDDITE FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHEDDITE FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka lamp-holders, cartridge, JA rifle bullet tööstustes. See asub Bourg-Les-Valence, Prantsusmaa.

 2. FIRSTINOX

  Prantsusmaa

  Ettevõte FIRSTINOX, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Spetsiaalteras tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - teras ja metallid, Trading in steel, Import ja eksport - teras ja metallid, JA stainless steel structural shapes tööstustes. See asub Fosses, Prantsusmaa.

 3. AMPCO METAL PORTUGAL LDA.

  Portugal

  Ettevõte AMPCO METAL PORTUGAL LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See asub Porto, Portugal.

 4. S M A INTERACCIAI

  Prantsusmaa

  Ettevõte S M A INTERACCIAI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Spetsiaalteras, Spetsiaalteras, special steels for mechanical engineering, Processing of stainless steel, JA machining of special steels tööstustes. See asub Mitry-Mory, Prantsusmaa.

 5. GROUPE REEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte GROUPE REEL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Teras, lifting systems, JA Teras tööstustes. See asub Saint-Cyr-Au-Mont-D'Or, Prantsusmaa.

 6. KAMPÜS TEKNOLOJI VE MÜHENDISLIK LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte KAMPÜS TEKNOLOJI VE MÜHENDISLIK LTD.ŞTI., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - teras ja metallid, international trading advice, Machines - import-export, Import ja eksport - teras ja metallid, JA customs operations tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. TAYLOR FORGINGS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TAYLOR FORGINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, JA forging metals tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 8. APROMETAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte APROMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmvaltsitud profiil tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - teras ja metallid, Mustmetallprofiil ja -vardad, Mustmetalltalad, Import ja eksport - teras ja metallid, Mustmetallprofiil ja -vardad, Mustmetalltalad, JA construction of metal structures for public works tööstustes. See asub Saint-Martin-Belle-Roche, Prantsusmaa.

 9. OLIVINI GROUP

  Itaalia

  Ettevõte OLIVINI GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka customised tube cutting, rolled steels, beams, JA stainless steel tööstustes. See asub Flero, Itaalia.

 10. PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA.

  Portugal

  Ettevõte PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See asub Caranguejeira, Portugal.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Import ja eksport - teras ja metallid - Import eksport

Tulemuste arv

1151 Ettevõtted