• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • nafta - puurimine ja ekstraheerimine

Otsingu tulemused

Nafta - puurimine ja ekstraheerimine - Import eksport

 1. MASSA PETROLEUM

  Türgi

  Ettevõte MASSA PETROLEUM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Chemical products, Chemical filtration, water, drilling, JA Diamond drill bits tööstustes. See asub Eyüsultan, Türgi.

 2. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Türgi

  Ettevõte MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka systems and equipment for oil refineries, oil refining, JA oil industry logistics tööstustes. See asub Aix En Provence Cedex 3, Prantsusmaa.

 4. MARKET RESEARCH REPORT

  Saksamaa

  Ettevõte MARKET RESEARCH REPORT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See asub Mönchengladbach, Saksamaa.

 5. MERLIN ERD LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MERLIN ERD LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See asub Perth, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ENERGAA

  Türgi

  Ettevõte ENERGAA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka biogas energy consultants, hydroelectric plant construction, Consultation on renewable energy, JA systems and equipment for oil pipelines tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS

  Prantsusmaa

  Ettevõte INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka studies and control laboratories, testing and analysis, JA chemical products for oil and natural gas extraction tööstustes. See asub Le Plessis Robinson, Prantsusmaa.

 3. GROUPE CVA

  Prantsusmaa

  Ettevõte GROUPE CVA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka International recruitment agency for skilled workers tööstustes. See asub Bayonne, Prantsusmaa.

 4. BIOSHELL

  Türgi

  Ettevõte BIOSHELL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka oil probes, JA supplies for the petroleum, coal and natural gas industries tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. TTS ENERGY

  Norra

  Ettevõte TTS ENERGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka construction of offshore oil drilling platforms tööstustes. See asub Kristiansand, Norra.

 1. LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud määrdeained, lubricant, Tööstuslikud määrdeained, lubricants, JA motor oils tööstustes. See asub Belleville-Sur-Vie, Prantsusmaa.

 2. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Ettevõte FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, Petroleum Tanks, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub Odessa, Ukraina.

 1. PAQELL

  Holland

  Ettevõte PAQELL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See asub Balk, Holland.

 2. WINGAS STORAGE UK LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WINGAS STORAGE UK LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Nafta - jaotus, Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, JA Nafta - jaotus tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 3. BP P.L.C.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BP P.L.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. O M V TRADING SERVICES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte O M V TRADING SERVICES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 5. GEOSTOCK HOLDING

  Prantsusmaa

  Ettevõte GEOSTOCK HOLDING, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub Rueil Malmaison, Prantsusmaa.

 6. OEL-HINZE & KRANZ GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte OEL-HINZE & KRANZ GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Gaas - tootmine ja jaotus, Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, JA Gaas - tootmine ja jaotus tööstustes. See asub Wittingen, Saksamaa.

 7. MINERALOELRAFFINERIE OBERRHEIN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MINERALOELRAFFINERIE OBERRHEIN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Nafta - jaotus, JA Nafta - jaotus tööstustes. See asub Karlsruhe, Saksamaa.

 8. MINIJOS NAFTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Leedu

  Ettevõte MINIJOS NAFTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub Gargzdai, Leedu.

 1. DANA PETROLEUM PLC

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DANA PETROLEUM PLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja gaasiotsimisteenused, JA Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 2. LUKOIL NEFTOCHIM BURGAS AD

  Bulgaaria

  Ettevõte LUKOIL NEFTOCHIM BURGAS AD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub Burgas, Bulgaaria.

 3. DEZHOU BORU PETROLEUM MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

  Saksamaa

  Ettevõte DEZHOU BORU PETROLEUM MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See asub Dezhou, Saksamaa.

 4. GLOBAL-EXPRESS24

  Saksamaa

  Ettevõte GLOBAL-EXPRESS24, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See asub Dortmund, Saksamaa.

 5. INSPECTOR TRAINING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INSPECTOR TRAINING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka training tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 6. BRITISH DRILLING & FREEZING CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BRITISH DRILLING & FREEZING CO LTD, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Kaeve- ja puurimistööd, JA Kaeve- ja puurimistööd tööstustes. See asub Nottingham, Ühendkuningriik.

 7. METAX OLIE A/S

  Taani

  Ettevõte METAX OLIE A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Naftapõhised kütused ja lisandid, Nafta rasked derivaadid, Gaas - tootmine ja jaotus, Naftapõhised kütused ja lisandid, Nafta rasked derivaadid, JA Gaas - tootmine ja jaotus tööstustes. See asub Aalborg, Taani.

 8. REGION LLC

  Ukraina

  Ettevõte REGION LLC, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstuses. See asub Kyiv, Ukraina.

 9. BIERMANN GMBH MINERALÖLE

  Saksamaa

  Ettevõte BIERMANN GMBH MINERALÖLE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Nafta - jaotus, Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, Nafta - jaotus, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub Unna, Saksamaa.

 10. KCA DEUTAG DRILLING LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KCA DEUTAG DRILLING LIMITED, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Nafta - puurimine ja ekstraheerimine, JA Nafta - puurimine ja ekstraheerimine tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta