• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puurimine - teras ja metall

Otsingu tulemused

Puurimine - teras ja metall - Import eksport

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Since it was founded in 2001, the company FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) has developed a network of partner foundries based in Poland. FGD offers its customers access to a wide range of moulding and smelting lines on the basis of many years' experience. FGD's management is customer satisfaction, and was rewarded in 2013 when it obtained ISO 9001: 2008 certification for "Design, Purchase and Sales of cast iron parts". The firm offers many services: - Several smelting lines for different grades. - Several moulding lines for different shapes. - Integrated machining shops to reduce parts handling, from casting to final assembly. - Paint shops to protect the parts from corrosion and enhance their appearance. - Design office for developing new parts and concepts. - Suitable logistics resources for excellent responsiveness and optimized management of your stocks. Feel free to contact us for more details!

 2. PLANSKY STAHL- UND METALLBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PLANSKY STAHL- UND METALLBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Wittibreut, Saksamaa.

 3. OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Puurimine - teras ja metall, Treimine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, JA Treimine - teras ja metall tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 4. ASCENTA INTERNATIONAL GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASCENTA INTERNATIONAL GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Emmerich Am Rhein, Saksamaa.

 5. BEINE METALLBEARBEITUNG GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BEINE METALLBEARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Geseke, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GENTHNER SCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GENTHNER SCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Straubenhardt, Saksamaa.

 2. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Raiumine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, Masintöötlemine - teras ja metall, Täppismehaanika, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, JA precision machining tööstustes. See asub Pisogne, Itaalia.

 3. GÖLDI PRÄZISIONSMECHANIK AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte GÖLDI PRÄZISIONSMECHANIK AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Schlieren, Šveits.

 4. SCARONI DOMENICO & C. SNC

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCARONI DOMENICO & C. SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Freesimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Puurimine - teras ja metall, precision machining, mechanical forming to drawings, metal drilling, Puurimine - teras ja metall, light metal framework, metal degreasing, medium-weight steel constructions, JA forging metals tööstustes. See asub Nuvolento, Itaalia.

 5. FERDINAND BERNHOFER GESELLSCHAFT M.B.H. GESENKSCHMIEDE

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte FERDINAND BERNHOFER GESELLSCHAFT M.B.H. GESENKSCHMIEDE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Höhnhart, Austria.

 1. MTS METALLTECHNIK SCHERZINGER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MTS METALLTECHNIK SCHERZINGER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Bräunlingen, Saksamaa.

 2. 1A DREHTEILE WYSS DÉCOLLETAGES AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte 1A DREHTEILE WYSS DÉCOLLETAGES AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Leuzigen, Šveits.

 1. SCHINK BLECHBEARBEITUNG & METALLBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHINK BLECHBEARBEITUNG & METALLBAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Bad Rodach, Saksamaa.

 2. F. GÜNTER GES.MBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte F. GÜNTER GES.MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Enzesfeld-Lindabrunn, Austria.

 3. TORNINFER SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TORNINFER SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Täppismehaanika, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Teritamine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Täppismehaanika, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Teritamine - teras ja metall, JA Puurimine - teras ja metall tööstustes. See asub Poggibonsi, Itaalia.

 4. ROUILLER + HIRT AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROUILLER + HIRT AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Neuenegg, Šveits.

 5. MTP KERSCHBAUMER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte MTP KERSCHBAUMER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Piberbach, Austria.

 6. HTT TIEFBOHRTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HTT TIEFBOHRTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Deep-drilling machines for metalwork, Precision deep-drilling for medical technology, Deep-hole drilling, Deep drilling machines for bottle shapes, Deep drilling machines for dies, Deep drilling machines for cubic workpieces, Circular milling, Drill bushings, JA Steady rest bushings tööstustes. See asub Bad Urach, Saksamaa.

 7. NEDO OÜ

  Soome

  Metalli ja plasti treimis- ja freesimistööd.

 8. IMTECH GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte IMTECH GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - teras ja metal, Treimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Lõikamine - teras ja metal, Treimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, JA Puurimine - teras ja metall tööstustes. See asub Bad Dürrheim, Saksamaa.

 1. PERNDORFER MASCHINENBAU KG

  Austria

  Ettevõte PERNDORFER MASCHINENBAU KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Puurimine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, CNC turned parts, Pipe processing, JA Welded structures tööstustes. See asub Kallham, Austria.

 2. NOVA STEEL

  Türgi

  Ettevõte NOVA STEEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka aluminium and steel handles, steel bending, Light steel constructions, JA Steel construction tööstustes. See asub Osmaniye, Türgi.

 3. LASER XENIA

  Saksamaa

  Ettevõte LASER XENIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub München, Saksamaa.

 4. HEGEDÜS E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte HEGEDÜS E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Ostfildern, Saksamaa.

 5. TSCHUDIN + HEID AG

  Šveits

  Ettevõte TSCHUDIN + HEID AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Puurimine - teras ja metall, CNC turned titanium parts, Brass turned parts, Automatic lathe parts, JA Puurimine - teras ja metall tööstustes. See asub Waldenburg, Šveits.

 6. KORMOS ÉS FIAI KFT

  Ungari

  Ettevõte KORMOS ÉS FIAI KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallitooted tööstuses. See tegeleb ka Treimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Painutamine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Treimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Painutamine - teras ja metall, JA Puurimine - teras ja metall tööstustes. See asub Ordacsehi, Ungari.

 7. K.M.ZIMMER CNC-PRÄZISION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte K.M.ZIMMER CNC-PRÄZISION GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Halver, Saksamaa.

 8. CNC SCHÖN ZERSPANUNG INH. MAIK SCHÖN

  Saksamaa

  Ettevõte CNC SCHÖN ZERSPANUNG INH. MAIK SCHÖN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Genthin, Saksamaa.

 9. TVB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TVB GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See asub Murnau, Saksamaa.

 10. GANTER & NEHER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GANTER & NEHER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka metal boring tööstustes. See asub Reutlingen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Puurimine - teras ja metall - Import eksport

Tulemuste arv

28 690 Ettevõtted