• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mustmetallprofiil

Otsingu tulemused

Mustmetallprofiil - Import eksport

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Itaalia

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. DOGRAR METAL

  Türgi

  Ettevõte DOGRAR METAL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, Lehtmetall ja torud, Mustmetallprofiil, Painutamine - teras ja metall, Painutuspingid, Roostevabast terasest torud, Metal work, Laser cutting, JA Laserlõikur- ja -keevitusseadmed tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 3. MASCHINENBAU KITZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MASCHINENBAU KITZ GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Troisdorf, Saksamaa.

 4. KANYA DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KANYA DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Marktredwitz, Saksamaa.

 5. FM SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FM SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Eppingen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BERTSCHINGER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BERTSCHINGER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Aldingen, Saksamaa.

 2. ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG

  Austria

  Ettevõte ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Lauterach, Austria.

 3. ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Rottweil, Saksamaa.

 4. KRITEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KRITEC GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Lüdenscheid, Saksamaa.

 5. ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG

  Austria

  Ettevõte ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Wels, Austria.

 1. IT-LINE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IT-LINE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Gomaringen, Saksamaa.

 2. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FERTUBI FRIULI S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, Võred, restid ja traatvõrk, Mustmetallprofiil, Torutarvikud - mustmetallidest, Torustike kaitseventiilid, Võred, restid ja traatvõrk, Mustmetallprofiil, JA Torutarvikud - mustmetallidest tööstustes. See asub Udine, Itaalia.

 1. IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Freudenberg, Saksamaa.

 2. MSI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MSI GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Emskirchen, Saksamaa.

 3. STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See asub Hamm, Saksamaa.

 4. SADEF FRANCE

  Prantsusmaa

 5. PERFIQUINA

  Portugal

 6. CFS PROFILE & STRUCTURE

  Türgi

 7. SIMER SAC METAL SHEET PROCESSING & FORKLIFT

  Türgi

 8. AUBRY NTV

  Prantsusmaa

 1. INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

 2. DIMOTION GMBH

  Saksamaa

 3. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

 4. TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT

  Saksamaa

 5. HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

 6. SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

 7. SINIAT GMBH

  Saksamaa

 8. LOUIS HESS GMBH & CO KG

  Saksamaa

 9. ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Saksamaa

 10. RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH

  Saksamaa