• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mehaanilised abrasiivid

Otsingu tulemused

Mehaanilised abrasiivid - Import eksport

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Production of deburring brushes, cylindrical brushes, tube brushes, technical brushes, wire brushes, nylon brushes, twisted brushes, brushes for washing systems, truck wash brushes, car wash brushes. The Fridolin Müller company was founded in 1952 under the name of Tierhaarverwertung Fridolin Müller. It worked with cattle hair, some of which came from German cattle. Most of it, however, was imported from America. These hairs were processed in four working operations to create the so-called "bakers' bundles". The working operations included: Loosening the hairs using a so-called "hair-wolf", heckling them (which means combing them into one direction), "pulling" the hairs to different lengths and then binding the different lengths to make "bakers' bundles". Those bundles were then delivered to the paint brush factories. Machines were used for some of the individual working operations. From about 1969, brushes for carwashes were also produced. 1972 was the beginning of the production of technical brushes. In that year, a company that mainly made powdering systems for confectioneries was taken over. Occasionally, that company also produced technical brushes. Over the years, powdering systems were marketed less, and they focused more and more on the production and marketing of technical brushes as well as car wash brushes and rollers for cleaning machines. The range includes a wide choice of cylindrical brushes.

 2. FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See asub Iserlohn, Saksamaa.

 3. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROBERT BERGER SÖHNE E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Looduslikud abrasiivid, Teemanttööriistad, Looduslikud abrasiivid, Drilling wheels, Concrete millers, Shaft gear wheels, DEMANT, Drilling rollers, JA Drilling equipment tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 4. ADI S.R.L

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ADI S.R.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivsed lihvimiskivid, Abrasiivkettad, abrasives for marble, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, abrasives for metal, Abrasiivsed lihvimiskivid, Sander e Freecut pins, JA abrasives for granite tööstustes. See asub Domodossola, Itaalia.

 5. KRÜCKEMEYER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KRÜCKEMEYER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka wholesale, abrasives, adhesive tapes, JA Adhesives tööstustes. See asub Wilnsdorf, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. JOEST ABRASIVES GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JOEST ABRASIVES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, abraders for abrasion testers, abrasive papers, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Wald-Michelbach, Saksamaa.

 2. EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL

  Saksamaa

  Ettevõte EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka abrasives, abrasive tapes, Applied abrasives, JA Abrasive belts for belt grinders tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 3. OPTIMA PRECISE

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte OPTIMA PRECISE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Käsitöö, Tööstusdetailid, Kaasaskantavad elektritööriistad, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Käsitöö, Tööstusdetailid, JA Kaasaskantavad elektritööriistad tööstustes. See asub Pardubice, Tšehhi Vabariik.

 4. HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL)

  Saksamaa

  Ettevõte HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL), on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka abrasive papers, abraders for abrasion testers, abrasives for deburring, JA abrasives for bodywork tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 5. FLEXING LTD

  Serbia

  Ettevõte FLEXING LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemilised eemaldusvahendid ja abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised abrasiivid, Abrasiivkettad, Käiamine - teras ja metall, Mehaanilised abrasiivid, Abrasiivkettad, Käiamine - teras ja metall, JA grinding wheel tööstustes. See asub Ada, Serbia.

 1. AR - FLEX SRL

  Itaalia

  Ettevõte AR - FLEX SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, abrasives for metal, sheet and roll abrasives, Abrasiivkettad, JA adhesives for wood tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 2. KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See asub Bad Oeynhausen, Saksamaa.

 1. PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE

  Saksamaa

  Ettevõte PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Teemanttööriistad, grinding wheels, cutters, JA Teemanttööriistad tööstustes. See asub Leverkusen, Saksamaa.

 2. INDASA FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte INDASA FRANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Keemilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised abrasiivid, Peenestamine - tööpingid, Mehaanilised abrasiivid, Peenestamine - tööpingid, JA abrasive tapes tööstustes. See asub Rillieux-La-Pape, Prantsusmaa.

 3. COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Smirgelkangad tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Mehaanilised abrasiivid, Saepingid, Tööpingid - metalli töötlemine, Mehaanilised abrasiivid, sectioning, JA Saepingid tööstustes. See asub Eschau, Prantsusmaa.

 4. DYNABRADE EUROPE

  Luksemburg

  Ettevõte DYNABRADE EUROPE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Lihvimispingid, powered abrasive hand tools, non-powered hand abrasive tools, drills, JA Lihvimispingid tööstustes. See asub Wormeldange-Haut, Luksemburg.

 5. SUD-OUEST MACHINES PRECISION

  Prantsusmaa

  Ettevõte SUD-OUEST MACHINES PRECISION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - tööpingid, Metallivormimistööpingid - varuosad ja tarvikud, Mehaanilised abrasiivid, Lõikamine - tööpingid, machine tools for metal forming, Metallivormimistööpingid - varuosad ja tarvikud, JA Mehaanilised abrasiivid tööstustes. See asub Serres Castet, Prantsusmaa.

 6. LAM PLAN

  Prantsusmaa

  Ettevõte LAM PLAN, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Abrasiivkettad tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised abrasiivid, Postitamine ja sorteerimine, Mehaanilised abrasiivid, JA Postitamine ja sorteerimine tööstustes. See asub Gaillard, Prantsusmaa.

 7. AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka abrasive and polishing products tööstustes. See asub PARIS, Prantsusmaa.

 8. OMNI SABLAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte OMNI SABLAGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka metal shot blasting, JA gravelling tööstustes. See asub Saint-Etienne, Prantsusmaa.

 1. NORDEM ENDÜSTRIYEL

  Türgi

  Ettevõte NORDEM ENDÜSTRIYEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka rolls of emery cloth or paper tööstustes. See asub Bursa/nilufer, Türgi.

 2. ENNEBI SRL

  Itaalia

  Ettevõte ENNEBI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka abrasives, abrasive tapes, abrasive sheets, JA lamellar disks tööstustes. See asub Vignate, Itaalia.

 3. KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka abrasive wheels tööstustes. See asub Königsbach-Stein, Saksamaa.

 4. FRESATOR - INDÚSTRIA METALOMECÂNICA LDA.

  Portugal

  Ettevõte FRESATOR - INDÚSTRIA METALOMECÂNICA LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised abrasiivid, JA Mehaanilised abrasiivid tööstustes. See asub Terrugem, Portugal.

 5. PENTAR

  Poola

  Ettevõte PENTAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka circular blades, abrasive papers, abrasive wheels, JA Abrasive discs for long-neck polishers tööstustes. See asub Mszana Dolna, Poola.

 6. STC - STACAB, SERVIÇOS PARA INDUSTRIA E ACABAMENTOS LDA

  Portugal

  Ettevõte STC - STACAB, SERVIÇOS PARA INDUSTRIA E ACABAMENTOS LDA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See asub Gandra, Portugal.

 7. REINERT

  Luksemburg

  Ettevõte REINERT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite sisseseade ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised abrasiivid, Töökaitsevahendid, Mehaanilised abrasiivid, Töökaitsevahendid, Industrial cleaning products, JA vacuum cleaner for industrial use tööstustes. See asub Leudelange, Luksemburg.

 8. KARBOSAN FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte KARBOSAN FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See asub Chatillon, Prantsusmaa.

 9. JANO CRUDEOIL MARKETING GROUP

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte JANO CRUDEOIL MARKETING GROUP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka air conditioning system tubes, JA advice for offshore works tööstustes. See asub Cape Town, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 10. SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, diamond disks, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Remscheid, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Mehaanilised abrasiivid - Import eksport

Tulemuste arv

812 Ettevõtted