• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lombardia veinid

Otsingu tulemused

Lombardia veinid - Import eksport

 1. CANTINE DI MEZZALUNA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE DI MEZZALUNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Lombardia veinid, Itaalia veinid, JA Lombardia veinid tööstustes. See asub Montalto Pavese, Itaalia.

 2. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lombardia veinid tööstuses. See tegeleb ka wine-growing businesses, wine shop, wine exporter, JA production of wines tööstustes. See asub Calvagese Della Riviera, Itaalia.

 3. AZIENDA AGRICOLA MALAVASI DI MALAVASI DANIELE

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA MALAVASI DI MALAVASI DANIELE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lombardia veinid tööstuses. See asub Pozzolengo, Itaalia.

 4. SOCIETÀ AGRICOLA PRATUM COLLER SRL

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETÀ AGRICOLA PRATUM COLLER SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lombardia veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinid, JA Veinid tööstustes. See asub Flero, Itaalia.

 5. CANTINE TORREVILLA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE TORREVILLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lombardia veinid tööstuses. See asub Torrazza Coste, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PANIZZARI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte PANIZZARI SRL SOCIETÀ AGRICOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lombardia veinid tööstuses. See asub Via Madonna Dei Monti 43, Itaalia.

 2. AZ AGRICOLA FRATELLI FERRARI

  Itaalia

  Ettevõte AZ AGRICOLA FRATELLI FERRARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lombardia veinid tööstuses. See tegeleb ka italian riesling tööstustes. See asub Oliva Gessi, Itaalia.

Filtrid

Otsingu tulemused

Lombardia veinid - Import eksport

Tulemuste arv

7 Ettevõtted

Riigid

Ettevõtte tüüp