• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • liha- külmkuivatatud

Otsingu tulemused

Liha- külmkuivatatud - Import eksport

 1. HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST)

  Eesti

  Verified by europages badge

  Ettevõte HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST), on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Toidulisandid tööstuses. See tegeleb ka Liha, külmkuivatatud, Liha, külmkuivatatud, organs, organic food supplements, ORGANIC beef, oysters, Beef organ supplements, Desiccated liver capsules, JA Grass-fed beef organ supplements bulk tööstustes. See asub Tartu, Eesti.

 2. GAVRILOVIC D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte GAVRILOVIC D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Liha, külmkuivatatud, Konserveeritud liha, Liha, külmkuivatatud, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Petrinja, Horvaatia.

 3. BONIMEX

  Belgia

  Ettevõte BONIMEX, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, külmkuivatatud, Liha, külmkuivatatud, JA wrecks removed tööstustes. See asub Laarne, Belgia.

 4. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Konserveeritud sealiha, Lihakonservid, JA Konserveeritud sealiha tööstustes. See asub Vorchdorf, Austria.

 5. GREISINGER GMBH

  Austria

  Ettevõte GREISINGER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Lihakonservid, Liha, külmkuivatatud, Liha, kuivatatud, Lihakonservid, Liha, külmkuivatatud, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Münzbach, Austria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Suitsu- ja soolaliha, Liha, kuivatatud, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Vrgorac, Horvaatia.

 2. ASHAR IMPEX

  India

  Ettevõte ASHAR IMPEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, külmkuivatatud tööstuses. See asub New Delhi, India.

 3. MEAT WORLD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEAT WORLD GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka wholesale fresh meats, JA meats tööstustes. See asub Hanau, Saksamaa.

 4. G. & W. MOORE & CO., LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte G. & W. MOORE & CO., LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, külmkuivatatud, JA Liha, külmkuivatatud tööstustes. See asub Ballynahinch, Ühendkuningriik.

 5. CABROL LA SALVETAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte CABROL LA SALVETAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, külmkuivatatud, JA Liha, külmkuivatatud tööstustes. See asub La Salvetat Sur Agout, Prantsusmaa.

 1. LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED

  Küpros

  Ettevõte LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, külmkuivatatud, Suitsu- ja soolaliha, Liha, külmkuivatatud, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Larnaca, Küpros.

 2. MEKOM JSC

  Bulgaaria

  Ettevõte MEKOM JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, külmkuivatatud, JA Liha, külmkuivatatud tööstustes. See asub Silistra, Bulgaaria.

 1. VIP LIF COMPANY

  Türgi

  Ettevõte VIP LIF COMPANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha, külmkuivatatud tööstuses. See asub Osmaniye/merkez, Türgi.

 2. CHAPUIS SALAISONS DE MORTEAU

  Prantsusmaa

 3. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Läti

 4. KÜLMTARNE OÜ

  Eesti

 5. WOODHEAD BROTHERS FARMS LTD

  Ühendkuningriik

 6. EWALD HOPPERGER FLEISCH

  Austria

 7. HEPURKER, BULENT

  Ühendkuningriik

 8. WILHELM LÖW GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 1. NUOVA CONSERVE SPA

  Itaalia

 2. ICAB SPA

  Itaalia

 3. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte BRODOKOMERC NOVA D.O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaekaubandus tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Külmkuivatatud kala, Liha, kuivatatud, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Rijeka, Horvaatia.

 4. FELICE CONSERVE SRL

  Itaalia

 5. RIZZOLI EMANUELLI SPA

  Itaalia

  Ettevõte RIZZOLI EMANUELLI SPA, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud puuvili, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Külmkuivatatud puuvili, JA Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstustes. See asub Parma (pr), Itaalia.