• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • liha soolamise ja suitsutamise seadmed

Otsingu tulemused

Liha soolamise ja suitsutamise seadmed - Import eksport

 1. ROVOM

  Itaalia

  Ettevõte ROVOM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, plants and equipment for boning meats, work tables for the meat industry, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA rail guideways for slaughterhouses tööstustes. See asub Basilicanova-Montechiarugolo, Itaalia.

 2. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Tapamajade masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Tapamajade masinad ja seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Solesmes, Prantsusmaa.

 3. SA SALAISONS PYRENEENNES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SA SALAISONS PYRENEENNES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Sink, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA mountain ham tööstustes. See asub Ibos, Prantsusmaa.

 4. ZN BEARING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte ZN BEARING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha soolamise ja suitsutamise seadmed tööstuses. See tegeleb ka sliding bearings tööstustes. See asub Jiaxing, Hiina.

 5. BERTOLOTTI MAURO

  Itaalia

  Ettevõte BERTOLOTTI MAURO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Mamiano Di Traversetolo, Itaalia.

 2. DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S., aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Felino, Itaalia.

 3. MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Langhirano, Itaalia.

 4. FRATELLI COSTANZINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI COSTANZINI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Castelnuovo Rangone, Itaalia.

 5. SALSI LUCIANO

  Itaalia

  Ettevõte SALSI LUCIANO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Maranello, Itaalia.

 1. GRASSELLI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte GRASSELLI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Albinea, Itaalia.

 2. MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C.

  Itaalia

  Ettevõte MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Joogitööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, JA Liha soolamise ja suitsutamise seadmed tööstustes. See asub Langhirano, Itaalia.

 1. LATIK

  Itaalia

  Ettevõte LATIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Coseano, Itaalia.

 2. TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR

  Itaalia

  Ettevõte TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Bastia Umbra, Itaalia.

 3. DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, JA Liha soolamise ja suitsutamise seadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. NURLU

  Türgi

  Ettevõte NURLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha soolamise ja suitsutamise seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. OFFICINE PARMEGGIANI S.R.L.

  Itaalia

 6. MENOZZI LUIGI & C. S.P.A.

  Itaalia

 7. I.B.

  Itaalia

 8. I.M.A.S. S.R.L.

  Itaalia

 1. CM SERVICES S.R.L.

  Itaalia

 2. CAVALLI MEAT PROCESSING MACHINERY S.R.L.

  Itaalia

 3. GRASSI SILVIO S.A.S. AGENZIA DI COMMERCIO

  Itaalia

 4. FANTIN GABRIELE

  Itaalia

 5. SALUMIFICIO SAN PIETRO S.R.L.

  Itaalia

 6. SCUNGIO SEVERINO

  Itaalia

 7. MARVERTI - RIGHI S.R.L.

  Itaalia

 8. ORLANDINI DI ORLANDINI ACHILLE

  Itaalia

 9. GIGA AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Itaalia

 10. STEFANOINOX S.R.L.

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta