• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall

Otsingu tulemused

Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall - Import eksport

 1. FONTANA & FONTANA AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte FONTANA & FONTANA AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See asub Rapperswil-Jona, Šveits.

 2. TEHROTECH GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TEHROTECH GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See asub Pforzheim, Saksamaa.

 3. A PLUS TRADING GROUP LTD

  Türgi

  Ettevõte A PLUS TRADING GROUP LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Ash firewood, tractors for earthmoving, frozen foods, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 4. BRUNO WELZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BRUNO WELZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõbeesemed tööstuses. See tegeleb ka Kuldamine, Kuld, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Kuldamine, Kuld, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, JA precious metal working tööstustes. See asub Schwäbisch Gmünd, Saksamaa.

 5. IP ART SRL

  Moldova

  Ettevõte IP ART SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kunst - tooted ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Usutarbed, Kuldesemed, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Usutarbed, silver icon, Kuldesemed, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Floresti, Moldova.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GALVANIK HORSTMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GALVANIK HORSTMANN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See asub Hildesheim, Saksamaa.

 2. IRIDIUM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IRIDIUM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See asub Kottmar Ot Eibau, Saksamaa.

 3. ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY

  Prantsusmaa

  Ettevõte ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Elektrolüüs - pinnatöötlus, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Elektrolüüs - pinnatöötlus, electrolysis equipment, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Vitreux, Prantsusmaa.

 4. ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka silver-plating metals, galvanising, silver galvanising treatment, JA gold galvanising treatment tööstustes. See asub Pollenza, Itaalia.

 5. CTE - PARADOXE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CTE - PARADOXE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Kuld- ja hõbeesemed, Kuld- ja hõbeesemed, costume jewellery - production, metal polishing, JA chroming and nickel plating tööstustes. See asub Saint Astier, Prantsusmaa.

 1. MARTIN FURRER GMBH

  Šveits

  Ettevõte MARTIN FURRER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Kodumööbel, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, JA Kodumööbel tööstustes. See asub Brig, Šveits.

 2. PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Lehtmetallide stantsimine, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, JA Lehtmetallide stantsimine tööstustes. See asub Oldenburg, Saksamaa.

 1. MICRONDOR

  Šveits

  Ettevõte MICRONDOR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Masintöötlemine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Biel/bienne, Šveits.

 2. HANS MAYRHOFER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HANS MAYRHOFER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Vääris- ja erimetallid, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Vääris- ja erimetallid, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Unterschleißheim, Saksamaa.

 3. MANFRED BLENINGER

  Saksamaa

  Ettevõte MANFRED BLENINGER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Masintöötlemine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Windach, Saksamaa.

 4. TAKI YILDIZIM

  Türgi

  Ettevõte TAKI YILDIZIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka gold plated jewellery tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. VIBRO PLATING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VIBRO PLATING S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Galvaniseerimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, galvanising, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, JA gilding metals tööstustes. See asub Verdellino, Itaalia.

 6. ENCADREMENTS COÏ SÀRL

  Šveits

  Ettevõte ENCADREMENTS COÏ SÀRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Pildiraamid ja raamimine, Raamimine, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Pildiraamid ja raamimine, JA Raamimine tööstustes. See asub Neuchâtel, Šveits.

 7. SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER

  Saksamaa

  Ettevõte SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Karkassitööd - ehitus, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, JA Karkassitööd - ehitus tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 8. REAL GOLD DELUXE

  Saksamaa

  Ettevõte REAL GOLD DELUXE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Fürth, Saksamaa.

 1. NICOLE KÖLBL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NICOLE KÖLBL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Masintöötlemine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Pocking, Saksamaa.

 2. ALRET

  Bulgaaria

  Ettevõte ALRET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka silver-plating, silver, platinum, palladium, JA rhodium plating tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG

  Saksamaa

  Ettevõte ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Vääris- ja erimetallid, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Vääris- ja erimetallid, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Potsdam, Saksamaa.

 4. SCHLOSSEREI HOECKER

  Saksamaa

  Ettevõte SCHLOSSEREI HOECKER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Beselich, Saksamaa.

 5. VERGOLDEREI WERNER

  Saksamaa

  Ettevõte VERGOLDEREI WERNER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Leipzig, Saksamaa.

 6. N.T.FROST LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte N.T.FROST LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pronksimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Elektrolüüs - pinnatöötlus, Tsingi galvanosteegia, Pronksimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Elektrolüüs - pinnatöötlus, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Birmingham, Ühendkuningriik.

 7. RIDI & MADON

  Itaalia

  Ettevõte RIDI & MADON, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka glass and crystal silver-plating, JA lead coating metals tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 8. BUSSOLA STEFANO

  Itaalia

  Ettevõte BUSSOLA STEFANO, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Usutarbed tööstuses. See tegeleb ka Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Lihvimine - teras ja metall, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, JA Lihvimine - teras ja metall tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 9. GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C.

  Itaalia

  Ettevõte GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C., aastal ja mis tegeleb Galvaniseerimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, metal nickel plating, JA Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall tööstustes. See asub Vicenza, Itaalia.

 10. RIGHI FEDERICO

  Itaalia

  Ettevõte RIGHI FEDERICO, aastal ja mis tegeleb Kuld- ja hõbeesemed tööstuses. See tegeleb ka Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, Hõbeesemed, Kuldamine ja hõbetamine - teras ja metall, JA Hõbeesemed tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta