• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • keermestamine - teras ja metall

Otsingu tulemused

Keermestamine - teras ja metall - Import eksport

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA is a Portuguese company founded in 1996 and specializing as the best outsourcing partner for the production and manufacturing of precision mechanics – cut 3, 4 or 5 pieces (aluminum, steel or stainless steel. We supply all Central and Northern Europe with CNC precision machining, welding, made-to-measure projects, bespoke outsourcing, production in medium series, precision CNC machining of components in metallic alloys, project development and assembly. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO has a technical team of experts that provides your company with fast delays and customer support throughout the entire journey. Contact us today to know more about!

 2. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppismehaanika tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Aeronautikaseadmete tootjad, CNC milling, CNC 4-axis milling work, mechanical design company, aeronautical screw-cutting, Keermestamine - teras ja metall, plastic screw-cutting, JA plastic screw-cutting tööstustes. See asub Vimieiro Braga, Portugal.

 3. BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See asub Delligsen, Saksamaa.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Raiumine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, Masintöötlemine - teras ja metall, Täppismehaanika, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, JA precision machining tööstustes. See asub Pisogne, Itaalia.

 5. KEBA FASTENINGS

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KEBA FASTENINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkinnitused tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Mutrid ja poldid, Screws for plastics, plastic screws, Keermestamine - teras ja metall, Thread forming screws, cold formed parts, hot formed parts, JA fastening parts tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GEWINDE SCHIRRA GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEWINDE SCHIRRA GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See asub Illingen, Saksamaa.

 2. ST.AN MECHANICS

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ST.AN MECHANICS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Täppismehaanika tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Freesimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Freesimine - teras ja metall, JA Keermestamine - teras ja metall tööstustes. See asub Spilamberto, Itaalia.

 3. CELO FIJACIONES SL

  Hispaania

  Ettevõte CELO FIJACIONES SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 4. HILALSAN

  Türgi

  Ettevõte HILALSAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Metal working, high pressure polishing machines for industrial use, JA shear type cutting tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. OMIP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OMIP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppismehaanika tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, JA Keermestamine - teras ja metall tööstustes. See asub Roccapiemonte, Itaalia.

 1. WALZKRAFT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALZKRAFT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See asub Mönchengladbach, Saksamaa.

 2. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Raiumine - teras ja metall, precision turning, CNC turned parts, Keermestamine - teras ja metall, JA Raiumine - teras ja metall tööstustes. See asub Bad Oeynhausen, Saksamaa.

 1. PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See asub Deilingen, Saksamaa.

 2. MULTISTATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte MULTISTATION, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Juhtimisnõustamine tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Keermestamine - tööpingid, Keermestamine - teras ja metall, boring, JA Keermestamine - tööpingid tööstustes. See asub Dinard Cedex, Prantsusmaa.

 3. DURUM SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte DURUM SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See asub Saint-Victor, Prantsusmaa.

 4. ALGI INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ALGI INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Treimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Treimine - teras ja metall, Bar turning steel and metals, filleting, JA Keermestamine - teras ja metall tööstustes. See asub Marignier, Prantsusmaa.

 5. GRADEL BAUDIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte GRADEL BAUDIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kinnitusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, JA hardware tööstustes. See asub Magland, Prantsusmaa.

 6. CO.ME.R. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.ME.R. S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, JA machining tööstustes. See asub Rossano Veneto, Itaalia.

 7. SEDC INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SEDC INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Inserts and tools for thread regeneration, JA filleting tööstustes. See asub Cluses, Prantsusmaa.

 8. NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Saksamaa

  Ettevõte NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See asub Saarbrücken, Saksamaa.

 1. NOLOT SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte NOLOT SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Keermestatud vardad, Keermestamine - teras ja metall, machines for production and working threads, screws, bolts, nuts and rivets, JA Keermestatud vardad tööstustes. See asub Etang-Sur-Arroux, Prantsusmaa.

 2. PROST DECOLLETAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROST DECOLLETAGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Automated fettling, JA Keermestamine - teras ja metall tööstustes. See asub Morez, Prantsusmaa.

 3. ETS CARRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETS CARRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, copper processing, JA Keermestamine - teras ja metall tööstustes. See asub Ouarville, Prantsusmaa.

 4. A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES

  Prantsusmaa

  Ettevõte A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandemehhanismid tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, pine nuts, Keermestamine - teras ja metall, broaching, JA gear teeth grinding tööstustes. See asub Neuvy En Mauges, Prantsusmaa.

 5. BROVEDANI GROUP SPA

  Itaalia

  Ettevõte BROVEDANI GROUP SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Freesimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Pilutamine - teras ja metall, precision mechanics, Mechanical components, Keermestamine - teras ja metall, JA Pilutamine - teras ja metall tööstustes. See asub San Vito Al Tagliamento, Itaalia.

 6. UNIMEX FORMDRILL

  Prantsusmaa

  Ettevõte UNIMEX FORMDRILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka metal inserts, JA Drill bits tööstustes. See asub Aulnay Sous Bois Cedex, Prantsusmaa.

 7. HANS BAYER

  Saksamaa

  Ettevõte HANS BAYER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Raiumine - teras ja metall, Raiumine - teras ja metall, JA filleting tööstustes. See asub Pottenstein, Saksamaa.

 8. GERBO FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte GERBO FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaasaskantavad elektritööriistad tööstuses. See tegeleb ka Aparaadiehitus - kaasaskantavad elektrilised tööriistad, Keermestamine - teras ja metall, Aparaadiehitus - kaasaskantavad elektrilised tööriistad, Keermestamine - teras ja metall, JA industrial grinding work tööstustes. See asub Sarreguemines-Remelfing, Prantsusmaa.

 9. FIBRO

  Prantsusmaa

  Ettevõte FIBRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ametialased organisatsioonid tööstuses. See tegeleb ka Keermestamine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Freespingid, Keermestamine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, JA Freespingid tööstustes. See asub Schiltigheim, Prantsusmaa.

 10. O.M.P. PICCINELLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte O.M.P. PICCINELLI S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Treimine - teras ja metall, Freesimine - teras ja metall, Keermestamine - teras ja metall, Treimine - teras ja metall, JA precision machining tööstustes. See asub Darzo Di Storo, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Keermestamine - teras ja metall - Import eksport

Tulemuste arv

28 677 Ettevõtted