• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • konserveeritud oliivid

Otsingu tulemused

Konserveeritud oliivid - Import eksport

 1. OLIO CALVI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte OLIO CALVI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, Köögivili, marineeritud, Kastmed, Õliga juurviljakonservid, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Oliivid, oil presses, extra virgin olive oil, JA Konserveeritud oliivid tööstustes. See asub Imperia, Itaalia.

 2. BHS OLIVES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BHS OLIVES, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Konserveeritud oliivid, Oliiviõli, Konserveeritud oliivid, stoned olives, Green Olives, Purple olives, Spicy olives, JA Pickled garlic tööstustes. See asub Vaulx-En-Velin, Prantsusmaa.

 3. UNA AURORA OLIVE

  Türgi

  Ettevõte UNA AURORA OLIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka black olives, JA Green Olives tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Kreeka

  Ettevõte DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, JA Oliivid tööstustes. See asub Halkidiki, Kreeka.

 5. MELIMNOS

  Kreeka

  Ettevõte MELIMNOS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, foodstuffs, gift items, Pure Olive Oil, JA Konserveeritud oliivid tööstustes. See asub Nea Moudania, Kreeka.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ALCOLIVA

  Hispaania

  Ettevõte ALCOLIVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka pickled preserves tööstustes. See asub Córdoba, Hispaania.

 2. SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ

  Hispaania

  Ettevõte SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Green Olives, Stuffed olives, Oliivid, JA black olives tööstustes. See asub Estepa-Sevilla, Hispaania.

 3. ACEITUNAS TORRENT SL

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS TORRENT SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka olives, olives packed, JA olive oil tööstustes. See asub Aguilar De La Frontera-Córdoba, Hispaania.

 4. ACEITUNAS KARINA SL

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS KARINA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, Pickles, pickled preserves, Konserveeritud oliivid, JA Stuffed olives tööstustes. See asub Alcantarilla-Murcia, Hispaania.

 5. COMOLIVE

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMOLIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Oliivid, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Oliiviõli, Oliivid, Green Olives, JA Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstustes. See asub Sete Cedex, Prantsusmaa.

 1. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, JA Oliivid tööstustes. See asub Orihuela, Hispaania.

 2. PAPAGEORGE FAMILY S.A

  Kreeka

  Ettevõte PAPAGEORGE FAMILY S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka stoned olives, JA pickled olives tööstustes. See asub Sparta, Kreeka.

 1. THEION DORON - EXTRA VIRGIN OLIVE OIL

  Kreeka

  Ettevõte THEION DORON - EXTRA VIRGIN OLIVE OIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, Extra virgin organic olive oil, extra virgin olive oil, Konserveeritud oliivid, JA Pure Olive Oil tööstustes. See asub Kalamata, Kreeka.

 2. KARRAS GROUP

  Belgia

  Ettevõte KARRAS GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Delikatessid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, profiteroles, JA Konserveeritud oliivid tööstustes. See asub Fleurus, Belgia.

 3. PERE OLIVE

  Belgia

  Ettevõte PERE OLIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Konserveeritud oliivid, Oliiviõli, Konserveeritud oliivid, stoned olives, JA Table olives tööstustes. See asub Seilles, Belgia.

 4. EGE GIDA SOLENA

  Türgi

  Ettevõte EGE GIDA SOLENA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 5. OLIVE WOOD CHAARI

  Tuneesia

  Ettevõte OLIVE WOOD CHAARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See asub Sfax, Tuneesia.

 6. ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA

  Portugal

  Ettevõte ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka black olives tööstustes. See asub Espinho, Portugal.

 7. GLOBAL FOOD SOLUTIONS

  Hispaania

  Ettevõte GLOBAL FOOD SOLUTIONS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See asub Murcia, Hispaania.

 8. OLYMPION S.A.

  Kreeka

  Ettevõte OLYMPION S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See asub Amaliada, Kreeka.

 1. ACEITUNAS SARASA SA

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS SARASA SA, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, black olives, Stuffed olives, Oliivid, JA Table olives tööstustes. See asub Andosilla-Navarra, Hispaania.

 2. LADAS FOODS S.A

  Kreeka

  Ettevõte LADAS FOODS S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, Stuffed olives, pickled olives, Konserveeritud oliivid, JA olives in brine tööstustes. See asub Simantra, Kreeka.

 3. GAIA OLIVES

  Kreeka

  Ettevõte GAIA OLIVES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliivid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, black olives, Green Olives, Konserveeritud oliivid, JA olives packed tööstustes. See asub Chalkidiki, Kreeka.

 4. JOLCA

  Hispaania

  Ettevõte JOLCA, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Table olives, pickled olives, extra virgin olive oil, JA olives tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

 5. SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL

  Egiptus

  Ettevõte SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka black olives tööstustes. See asub Cairo, Egiptus.

 6. ACEITUNAS EL MESTO

  Hispaania

  Ettevõte ACEITUNAS EL MESTO, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, Table olives, pickled preserves, Oliivid, JA olives packed tööstustes. See asub Montalbán De Córdoba-Córdoba, Hispaania.

 7. L'ESPRIT ET L'OLIVE

  Prantsusmaa

  Ettevõte L'ESPRIT ET L'OLIVE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Provence region articles tööstustes. See asub Mougins, Prantsusmaa.

 8. AMUZALVA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte AMUZALVA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Oliivid, JA Oliivid tööstustes. See asub Almendralejo, Hispaania.

 9. EURAFIA

  Maroko

  Ettevõte EURAFIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud oliivid tööstuses. See tegeleb ka Green Olives, JA black olives tööstustes. See asub Casablanca, Maroko.

 10. GEORG MANGOLD KG

  Austria

  Ettevõte GEORG MANGOLD KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, Konserveeritud liha, Konserveeritud sealiha, Konserveeritud köögiviljad, Konserveeritud oliivid, Konserveeritud liha, Konserveeritud sealiha, JA Konserveeritud köögiviljad tööstustes. See asub Weiler, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta