• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • konserveeritud teod

Otsingu tulemused

Konserveeritud teod - Import eksport

 1. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgaaria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PERLESCARGOTS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud teod, Külmutatud valmistoidud, snails, Frozen foods, Luxury food export, certificates food, edible snail breeding, ready-to-eat snails, JA snail breeding tööstustes. See asub Sevlievo, Bulgaaria.

 2. LUMACA ITALIA

  Itaalia

  Ettevõte LUMACA ITALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka snails, JA organic breeding tööstustes. See asub Pescara, Itaalia.

 3. MERCADO CARACOL

  Hispaania

  Ettevõte MERCADO CARACOL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub El Prat De Llobregat-Barcelona, Hispaania.

 4. AGROFARMA

  Kreeka

  Ettevõte AGROFARMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Larisa, Greece, Kreeka.

 5. CARACOLES PERIBÁÑEZ

  Hispaania

  Ettevõte CARACOLES PERIBÁÑEZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka Teod, JA Teod tööstustes. See asub Beniparrell (valencia), Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LA LUMACA

  Itaalia

  Ettevõte LA LUMACA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teod tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud teod, JA Konserveeritud teod tööstustes. See asub Viterbo, Itaalia.

 2. HELIFRUSA

  Hispaania

  Ettevõte HELIFRUSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud teod, snails, ready-to-eat snails, Edible snails, JA Konserveeritud teod tööstustes. See asub Lorca, Hispaania.

 3. FEREIKOS

  Kreeka

  Ettevõte FEREIKOS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka Live snails, edible snail breeding, Pre-cooked snails, JA Frozen snails tööstustes. See asub Corinth, Kreeka.

 4. HÉLIX SANTA ANA

  Hispaania

  Ettevõte HÉLIX SANTA ANA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomsed tooted tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud teod, snails, Konserveeritud teod, JA ready-to-eat snails tööstustes. See asub La Coruña, Hispaania.

 5. HELIXMUR

  Hispaania

  Ettevõte HELIXMUR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud teod, edible snail breeding, JA Konserveeritud teod tööstustes. See asub Murcia, Hispaania.

 1. LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahekosmeetikatooted tööstuses. See tegeleb ka MAHEPÕLLUNDUS, Konserveeritud teod, MAHEPÕLLUNDUS, Konserveeritud teod, Edible snails, JA snails tööstustes. See asub Ghedi, Itaalia.

 2. ROMANZINI SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ROMANZINI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka Konnad, processed snails, Konnad, JA snails tööstustes. See asub LA RIVIERE DRUGEON, Prantsusmaa.

 1. HELIXLAND

  Kreeka

  Ettevõte HELIXLAND, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka edible snail breeding, processed snails, JA ready-to-eat snails tööstustes. See asub Kastoria, Kreeka.

 2. HELIXIRION SNAILS

  Kreeka

  Ettevõte HELIXIRION SNAILS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka snail breeding, cochlea, JA Edible snails tööstustes. See asub Volos, Kreeka.

 3. LA LUMACA BAIATA

  Itaalia

  Ettevõte LA LUMACA BAIATA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka edible snail breeding tööstustes. See asub Paceco, Itaalia.

 4. CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S.

  Itaalia

  Ettevõte CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud teod, edible snail breeding, JA Konserveeritud teod tööstustes. See asub San Giovanni In Fiore, Itaalia.

 5. RAVLYKOVA KHATA

  Ukraina

  Ettevõte RAVLYKOVA KHATA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka snails, JA snail breeding tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 6. AZIENDA AGRICOLA PRADA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA PRADA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka snails tööstustes. See asub Brembate, Itaalia.

 7. EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 8. LUMACHERIA ITALIANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LUMACHERIA ITALIANA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Cherasco, Itaalia.

 1. BIOCARACOL

  Portugal

  Ettevõte BIOCARACOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka cochlea, JA ready-to-eat snails tööstustes. See asub Leiria, Portugal.

 2. LUWES - KEONG SUMBER MAKMUR

  Indoneesia

  Ettevõte LUWES - KEONG SUMBER MAKMUR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka snails tööstustes. See asub Sukoharjo, Indoneesia.

 3. HELIX ITALIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte HELIX ITALIA SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Sassari, Itaalia.

 4. BAGES CARGOL S.L

  Hispaania

  Ettevõte BAGES CARGOL S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka Dried mushrooms tööstustes. See asub Fonollosa, Hispaania.

 5. POLISH SNAIL HOLDING

  Poola

  Ettevõte POLISH SNAIL HOLDING, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Elbląg, Poola.

 6. L'ESCARGOT FRAIS

  Belgia

  Ettevõte L'ESCARGOT FRAIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka snail breeding, JA hand-crafted production tööstustes. See asub Mouscron, Belgia.

 7. ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE

  Türgi

  Ettevõte ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 8. UAB BALTIC ESCARGOTS

  Leedu

  Ettevõte UAB BALTIC ESCARGOTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Vilnius, Leedu.

 9. LA LUMACA PERFETTA

  Itaalia

  Ettevõte LA LUMACA PERFETTA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka snails, JA Live snails tööstustes. See asub Salerno, Itaalia.

 10. TERROIR DU SOLEIL KM

  Maroko

  Ettevõte TERROIR DU SOLEIL KM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See asub Fes, Maroko.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Konserveeritud teod - Import eksport

Tulemuste arv

1878 Ettevõtted