• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • klaasi ja kristalli valuvormid

Otsingu tulemused

Klaasi ja kristalli valuvormid - Import eksport

 1. DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®

  Türgi

  Ettevõte DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja kristalli valuvormid tööstuses. See tegeleb ka accessories and spare parts tööstustes. See asub Pendik / Istanbul, Türgi.

 2. NOVAMOULES

  Prantsusmaa

  Ettevõte NOVAMOULES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja kristalli valuvormid tööstuses. See tegeleb ka Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Vormid ja mudelid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, JA Vormid ja mudelid tööstustes. See asub Givors, Prantsusmaa.

 3. RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Klaasi ja kristalli valuvormid, Mehaanilised tööriistad, Vaigud, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Klaasi ja kristalli valuvormid, Mehaanilised tööriistad, JA Vaigud tööstustes. See asub Grafenberg, Saksamaa.

 4. ARC TOOLING

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARC TOOLING, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasi ja kristalli valuvormid tööstustes. See asub Aire Sur La Lys, Prantsusmaa.

 5. MOLDES VIDRIOFUSING

  Argentina

  Ettevõte MOLDES VIDRIOFUSING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja kristalli valuvormid tööstuses. See tegeleb ka steel dies tööstustes. See asub Martinez, Argentina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. S.G.F. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte S.G.F. S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Villabate, Itaalia.

 2. SAVAM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SAVAM S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Rozzano, Itaalia.

 3. ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ovada, Itaalia.

 4. TOPFINE INDUSTRY LIMITED

  Hiina

  Ettevõte TOPFINE INDUSTRY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja kristalli valuvormid tööstuses. See asub Chouzhou Road Yiwu City Zhejiang, Hiina.

 5. ADELIO LATTUADA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ADELIO LATTUADA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Carbonate, Itaalia.

 1. BAVELLONI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte BAVELLONI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teemanttööriistad, Klaasi ja kristalli valuvormid, Teemanttööriistad, JA Klaasi ja kristalli valuvormid tööstustes. See asub Lentate Sul Seveso, Itaalia.

 2. REVIMAC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte REVIMAC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Montecchio Maggiore, Itaalia.

 1. KÖCKERT-FORMENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KÖCKERT-FORMENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Vormid ja mudelid, Klaasi ja kristalli valuvormid, Vormid ja mudelid, JA Klaasi ja kristalli valuvormid tööstustes. See asub Weiden, Saksamaa.

 2. PUDSEY MOULD CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PUDSEY MOULD CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja kristalli valuvormid tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, Täppisvormid, JA moulds for glass containers tööstustes. See asub Pudsey, Ühendkuningriik.

 3. THOR INTERNATIONAL

  Kolumbia

  Ettevõte THOR INTERNATIONAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja kristalli valuvormid tööstuses. See asub La Estrella, Kolumbia.

 4. SVEMA

  Itaalia

  Ettevõte SVEMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Barberino Tavarnelle, Itaalia.

 5. PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO

  Itaalia

  Ettevõte PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Brusaporto, Itaalia.

 6. CHIPI GLASS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CHIPI GLASS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Lonate Pozzolo, Itaalia.

 7. BOTTERO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte BOTTERO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tulekindlad materjalid ja tooted, Klaasi ja kristalli valuvormid, Tulekindlad materjalid ja tooted, JA Klaasi ja kristalli valuvormid tööstustes. See asub Cuneo, Itaalia.

 8. MACOTEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MACOTEC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Rogolo, Itaalia.

 1. AB.TECHNOLOGIES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AB.TECHNOLOGIES S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Empoli, Itaalia.

 2. METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA.

  Portugal

  Ettevõte METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vormid ja mudelid tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasi ja kristalli valuvormid tööstustes. See asub Benta, Portugal.

 3. BDF INDUSTRIES S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte BDF INDUSTRIES S.P.A., aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Vicenza, Itaalia.

 4. OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Casale Sul Sile, Itaalia.

 5. CARNAGHI CARLO

  Itaalia

  Ettevõte CARNAGHI CARLO, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Samarate, Itaalia.

 6. ARCANGELI PIETRO SNC

  Itaalia

  Ettevõte ARCANGELI PIETRO SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja kristalli valuvormid tööstuses. See tegeleb ka moulds tööstustes. See asub Murano, Itaalia.

 7. DUERED S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte DUERED S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Optikaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed, JA Klaasi ja kristalli valuvormid tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 8. DELTA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DELTA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Abbiategrasso, Itaalia.

 9. ROSSELLI MACCHINE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ROSSELLI MACCHINE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Avarii- ja pukseerimisteenused, raskeveokid tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Reggio Nell'emilia, Itaalia.

 10. FOR.EL. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FOR.EL. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klaasi ja kristalli valuvormid, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, Klaasi ja kristalli valuvormid, JA Klaasitootmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Roncade, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta