• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • import ja eksport - klaasi ja klaasitooted

Otsingu tulemused

Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted - Import eksport

 1. NEDEX KIMYA SAN VE TIC A.S.

  Türgi

  Verified by europages badge

  NEDEX, a premier insulating glass solutions and materials provider since 1999, commands 35% of the global market from Turkey. Our diverse product range includes Molecular Sieves, Polysulfide Sealant, Hotmelt, Butyl, WarmEdge Spacers, Aluminum Spacers and Bleaching Earth. Serving 100% IG unit producers, our eco-friendly practices contribute to 350M sqm of glass production yearly. Partnering with industry leaders, quality remains non-negotiable for your satisfaction. With over 25 years of expertise since our establishment in 1999, NEDEX stands as a premier provider of insulating glass (IG) solutions and materials, commanding a significant 35% share of the global market from Turkey. Our extensive product line includes: •Molecular Sieves •Polysulfide Sealant •Hotmelt •Butyl •Aluminum Spacers •WarmEdge Spacers •Bleaching Earth NEDEX holds a unique position with an exclusive dedication to serving 100% Insulating Glass unit producers, boasting production facilities across various locations. Annually, our products contribute to approximately 350, 000, 000 square meters of glass production worldwide. We foster lasting partnerships with industry leaders. Sustainability lies at the core of NEDEX, steering our commitment to eco-conscious production methods and materials, with a focus on water source protection and CO2 emissions reduction. At NEDEX, quality reigns supreme, ensuring the superiority of our products and your utter satisfaction. Contact us for more information.

 2. MARISTIKA, UAB

  Leedu

  Ettevõte MARISTIKA, UAB, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klaastahvlid ja peeglid tööstuses. See tegeleb ka Turvaklaas, Karastatud klaas, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, Klaasvaheseinad ja -uksed, Turvaklaas, Karastatud klaas, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, JA Klaasvaheseinad ja -uksed tööstustes. See asub Alytus, Leedu.

 3. ALUMINUM STYLE

  Ukraina

  Ettevõte ALUMINUM STYLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumtarindid, doors and windows, aluminum facades, Alumiiniumtarindid, JA aluminum doors tööstustes. See asub Sumy, Ukraina.

 4. APERTE, UAB

  Leedu

  Ettevõte APERTE, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka Klaastahvlid ja peeglid, Isolatsiooniklaas, Klaasvaheseinad ja -uksed, Klaas, Klaastahvlid ja peeglid, Isolatsiooniklaas, Klaasvaheseinad ja -uksed, JA Klaas tööstustes. See asub Kaunas, Leedu.

 5. SHANDONG BAOLUDA GLASS TECHNOLOGY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHANDONG BAOLUDA GLASS TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaaskonstruktsioonid tööstuses. See tegeleb ka Karastatud klaas, Klaastahvlid, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, Karastatud klaas, Klaastahvlid, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, JA supplies for glasses tööstustes. See asub Zibo, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ADAGLASS LTD. CO.

  Türgi

  Ettevõte ADAGLASS LTD. CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka Automotive parts tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. ROLLING ROOF FACTORY TURKEY

  Türgi

  Ettevõte ROLLING ROOF FACTORY TURKEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. STEKLO EXPORT

  Venemaa

  Ettevõte STEKLO EXPORT, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka Klaaskonstruktsioonid, Turvaklaas, Klaastahvlid, Klaastahvlid ja peeglid, Klaaskonstruktsioonid, Turvaklaas, Klaastahvlid, JA Klaastahvlid ja peeglid tööstustes. See asub Vladimir, Venemaa.

 4. ERDEM GLASS

  Türgi

  Ettevõte ERDEM GLASS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Sehitkamil/gaziantep, Türgi.

 5. BLUE PANGEA

  Türgi

  Ettevõte BLUE PANGEA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka souvenirs and gift articles, JA gift items tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 1. TARGET ELEKTRONIK MEDIKAL ALET VE MALZ. PAZ LTD

  Türgi

  Ettevõte TARGET ELEKTRONIK MEDIKAL ALET VE MALZ. PAZ LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. INORMA YAPI SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte INORMA YAPI SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka bowers tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. REFLEKS SERVIS D.O.O

  Sloveenia

  Ettevõte REFLEKS SERVIS D.O.O, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaasimaalingutega ja pliiklaasaknad tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, canopies, doors and windows, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, JA glass shower cabins tööstustes. See asub Murska Sobota, Sloveenia.

 2. AYS ZÜCCACIYE

  Türgi

  Ettevõte AYS ZÜCCACIYE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud keraamika-, portselani- ja savitooted tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, mares, crystalware gifts, JA coffee cups tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. SIMURG FOREIGN TRADE

  Türgi

  Ettevõte SIMURG FOREIGN TRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, bus bodyshop, Auto parts, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, JA coach refitting tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. KUPA MOVABLE GLASS SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte KUPA MOVABLE GLASS SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumprofiilid, JA Alumiiniumprofiilid tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. STRONGLASAS, UAB

  Leedu

  Ettevõte STRONGLASAS, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karastatud klaas tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, Klaaskiud ja -vill, Armeeritud klaas, Turvaklaas, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, Klaaskiud ja -vill, Armeeritud klaas, JA Turvaklaas tööstustes. See asub Alytus, Leedu.

 6. AYD GLASS TURKEY FLOAT GLASS

  Türgi

  Ettevõte AYD GLASS TURKEY FLOAT GLASS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Melikgazi-Kayseri, Türgi.

 7. HAMADI SALES AGENCY INTERNATIONAL

  Austria

  Ettevõte HAMADI SALES AGENCY INTERNATIONAL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Käepidemed tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, Firmade müük ja ülevõtmine - konsultandid, sliding doors, Glass fittings, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, JA Firmade müük ja ülevõtmine - konsultandid tööstustes. See asub Wien, Austria.

 8. CUMBA PANJUR VE ALUMINIUM DOGRAMA SISTEMLERI INSAAT SANAYI TICARET LTD STI

  Türgi

  Ettevõte CUMBA PANJUR VE ALUMINIUM DOGRAMA SISTEMLERI INSAAT SANAYI TICARET LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Luugid tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, roller shutters, shade awnings, window automatisms - motor-powered windows, JA Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 1. FLOT STAKLO ELENOVI

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte FLOT STAKLO ELENOVI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka glass processing, JA bulletproof glass tööstustes. See asub Kavadarci, Põhja-Makedoonia.

 2. BIGABE E-TICARET TEKSTIL PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türgi

  Ettevõte BIGABE E-TICARET TEKSTIL PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahatööstus tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, leather bags and accessories, carpet import-export, JA Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. ÇIRAYLAR GLASS AND CONSTRUCTION MATERIALS INDUSTRY

  Türgi

  Ettevõte ÇIRAYLAR GLASS AND CONSTRUCTION MATERIALS INDUSTRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka glass replacement for buildings tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. VIDRIOCRISTAL - CERRAMIENTOS DE TERRAZAS

  Hispaania

  Ettevõte VIDRIOCRISTAL - CERRAMIENTOS DE TERRAZAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Valencia, Hispaania.

 5. DECOSTYLE

  Türgi

  Ettevõte DECOSTYLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 6. SANSIRO

  Portugal

  Ettevõte SANSIRO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Espinho, Portugal.

 7. DOBROVIČ GLASS

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte DOBROVIČ GLASS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka Puhutud klaas, Klaasnõud, Dekoratiivklaas, Kristall, Puhutud klaas, Klaasnõud, Dekoratiivklaas, JA Kristall tööstustes. See asub Zahrádky, Tšehhi Vabariik.

 8. SELÇUK GRUP

  Türgi

  Ettevõte SELÇUK GRUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See tegeleb ka building-grade glass, custom-made tarpaulins, bowers, JA small parts in plastic tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 9. INTERGLAS

  Taani

  Ettevõte INTERGLAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Albertslund, Taani.

 10. HESHAN ZHENGDA AUTO GLASS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HESHAN ZHENGDA AUTO GLASS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted tööstuses. See asub Jiangmen, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta