• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kala - import ja eksport

Otsingu tulemused

Kala - import ja eksport - Import eksport

 1. MADAR

  Poola

  Verified by europages badge

  With almost 30 years of tradition, MaDar is a food wholesaler from Poland. We supply our products to various industries such as grocery stores, restaurants, companies with different profiles, institutions, and private individuals. We aim to deliver our products with the highest quality at the best price to reach 100 % customer satisfaction. Therefore, you will find a wide selection of excellent food products with us. We have a wide product portfolio, such as: •Pasta, •Processed and canned meat, •Graines, •Different types of flour, •Dairy products, •Sugar, •Spices, and you can discover more about our product portfolio from our website! We guarantee: •Fast execution of orders, •Attractive prices, •A wide selection, •Worldwide delivery Our products are imported from trusted suppliers and local farms to reach the best quality with excellent taste. With us, you will find unique tastes on your table. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Soome

  Verified by europages badge

  From A Truly Worldwide Perspective, We Source Products In The Main Production Areas Of Europe, North & South America, And The Far East. Our Main Product Groups Are Palm Kernal Oil, Palm Oil, Rapeseed Oil, Soybean Oil, Sunflower Oil, Blends, Corn Oil, Cottonseed Oil, High Oleic Sunflower Oil, Poultry, Pork, Beef, Fish, French Fries, Vegetables, Soft Drinks And Dairy. As A Food And Oil Supply Company, Foratia Europe OU Supplies Edible Oils And Frozen Products To More Than 100 Countries Around The Globe. We Are Mainly Active In Europe, Africa, Asia, Middle East, South America, And The Caribbean. We Deliver Our Services And Products To Our Customers In The Following Food Sectors: Manufacturers, Commodity Wholesalers, Foodservice Distributors And Serving Retailers. We Are Renowned For Being A Reliable Partner That Offers High Quality Products And Brands. We Provide A Professional Service In Every Aspect Of Your Business, Including Our Packaging, Quality Control, Documentation, Logistics And Customer Service. We Offer All Of Our Services With Competitive Pricing. That Is Why Foratia Europe OU Is Your Worldwide Food And Oil Supply Specialist. Visit our website or contact us for more information !

 3. FISHERIES INTL

  Mauritaania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 4. FERGOFRESCO S.L

  Hispaania

  Ettevõte FERGOFRESCO S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See asub Vigo, Hispaania.

 5. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte RIBNJACI KUPA D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, sport fishing, Mageveekalad, pike, JA catfish tööstustes. See asub Karlovac, Horvaatia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, Kala, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, fish sticks, JA Kala tööstustes. See asub Saint Malo, Prantsusmaa.

 2. OYSTER FRANCE

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte OYSTER FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka oysters, JA export tööstustes. See asub Atlanta, Ameerika Ühendriigid.

 3. BIANCO DI MAZARA SRL

  Itaalia

  Ettevõte BIANCO DI MAZARA SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Purjetamine - varustamine kalapüügiks tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, king shrimps, shrimp, Kala - import ja eksport, JA frozen fish export tööstustes. See asub Mazara Del Vallo, Itaalia.

 4. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norra

  Ettevõte SEAWELL HIRTSHALS A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Sügavkülmutatud mereannid, Kala - import ja eksport, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Sügavkülmutatud mereannid, Kala - import ja eksport, JA Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstustes. See asub Stavanger, Norra.

 5. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka advice on fish farming tööstustes. See asub Amasya, Türgi.

 1. VENETO PESCA SRL

  Itaalia

  Ettevõte VENETO PESCA SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, fish product, JA Karbid ja koorikloomad tööstustes. See asub Portogruaro, Itaalia.

 2. ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE

  Itaalia

  Ettevõte ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka swordfish, tuna in water, JA tuna tööstustes. See asub Cinisello Balsamo(mi), Itaalia.

 1. GRUPO CENTRAL PESCA

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO CENTRAL PESCA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, seafood, Merekalad, king shrimps, JA granseole (spider crabs) tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 2. ISLATUNA

  Hispaania

  Ettevõte ISLATUNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka fresh fish export tööstustes. See asub Santa Cruz De Tenerife, Hispaania.

 3. EGEMAR SARL

  Mauritaania

  Ettevõte EGEMAR SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka shellfish, seafood product sales, quality fish products, JA frozen shellfish tööstustes. See asub Nouadhibou, Mauritaania.

 4. COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A

  Venetsueela

  Ettevõte COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Granular cocoa, JA octopus tööstustes. See asub Barcelona-Venezuela, Venetsueela.

 5. VISGROOTHANDEL DE JONG

  Holland

  Ettevõte VISGROOTHANDEL DE JONG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka fish, salmon, JA salt cod fillet tööstustes. See asub Urk, Holland.

 6. KARE FOREIGN TRADE

  Türgi

  Ettevõte KARE FOREIGN TRADE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid, Management consultancy, foodstuffs - import/export, JA Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. I.F.KO.

  Belgia

  Ettevõte I.F.KO., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, foodstuffs - import/export, Fruits import export, JA Kala - import ja eksport tööstustes. See asub Wihogne, Belgia.

 8. BEGANTON

  Prantsusmaa

  Ettevõte BEGANTON, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Karbid ja koorikloomad, caught sea fish, caught seafoods, JA Edible crabs - crabs tööstustes. See asub Roscoff, Prantsusmaa.

 1. SEAMAX GLOBAL S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SEAMAX GLOBAL S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See asub Seville, Hispaania.

 2. DISGLOBAL FISH

  Hispaania

  Ettevõte DISGLOBAL FISH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See asub Huelva, Hispaania.

 3. AGRITRADE

  Prantsusmaa

  Ettevõte AGRITRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, JA Kala - import ja eksport tööstustes. See asub Cergy-Pontoise, Prantsusmaa.

 4. KIRA TRADE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KIRA TRADE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sealiha tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Kala - import ja eksport, Toiduained - import ja eksport, beef, Kala - import ja eksport, JA poultry meat tööstustes. See asub Lünen (luenen), Saksamaa.

 5. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Türgi

  Ettevõte NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kalatööstus, pisciculture, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Iskenderun, Türgi.

 6. PETSFISH INTERNATIONAL BV

  Holland

  Ettevõte PETSFISH INTERNATIONAL BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka dried fish tööstustes. See asub Urk, Holland.

 7. AMACORE

  Holland

  Ettevõte AMACORE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, import of frozen fish, frozen fish products, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA frozen fish tööstustes. See asub Hilvarenbeek, Holland.

 8. FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V.

  Mehhiko

  Ettevõte FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka frozen fish, frozen seafood, JA container services tööstustes. See asub D.f., Mehhiko.

 9. FILIERA CORTA DEL MARE SRL

  Itaalia

  Ettevõte FILIERA CORTA DEL MARE SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See asub Termoli, Itaalia.

 10. OPTIMAL SEAFOOD AS

  Norra

  Ettevõte OPTIMAL SEAFOOD AS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See asub Bergen, Norra.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kala - import ja eksport - Import eksport

Tulemuste arv

7053 Ettevõtted