• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmkuivatatud kala

Otsingu tulemused

Külmkuivatatud kala - Import eksport

 1. GROUP SAGUN

  Türgi

  Ettevõte GROUP SAGUN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, tuna, marinated anchovy fillets, frozen fish, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portugal

  Ettevõte LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka dry salted cod tööstustes. See asub Coimbra, Portugal.

 3. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Türgi

  Ettevõte ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka trout, office stationery, JA perch tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. ATLANTIC BOOM FOOD

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte ATLANTIC BOOM FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka cashew nuts, JA ground peanuts tööstustes. See asub New York, Ameerika Ühendriigid.

 5. AMZIL SEAFOOD SARL

  Maroko

  Ettevõte AMZIL SEAFOOD SARL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Agadir, Maroko.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ICELAND FREEZE DRY

  Island

  Ettevõte ICELAND FREEZE DRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, Liha, külmkuivatatud, Köögivili, külmkuivatatud, Külmkuivatatud kala, Liha, külmkuivatatud, JA Köögivili, külmkuivatatud tööstustes. See asub Þorlákshöfn, Island.

 2. ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT

  Hiina

  Ettevõte ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Zhoushan Zhejiang, Hiina.

 3. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka import-export of horses tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. CETUSSAC -PERU

  Peruu

  Ettevõte CETUSSAC -PERU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka frozen seafood, JA scallops tööstustes. See asub Paita, Peruu.

 5. SETRACO NV

  Belgia

  Ettevõte SETRACO NV, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka frozen fish products, JA frozen fish tööstustes. See asub Gistel, Belgia.

 1. RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub rongcheng, Hiina.

 2. FISCHEN LADEN RONDILLA

  Hispaania

  Ettevõte FISCHEN LADEN RONDILLA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka fish shops tööstustes. See asub Valladolid, Hispaania.

 1. INTERAGROPROD

  Ukraina

  Ettevõte INTERAGROPROD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Kyiv, Ukraina.

 2. OCEANS AND SEAS LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte OCEANS AND SEAS LTD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte BRODOKOMERC NOVA D.O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaekaubandus tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Külmkuivatatud kala, Liha, kuivatatud, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Rijeka, Horvaatia.

 4. KIMBEX, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KIMBEX, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Ostrava, Tšehhi Vabariik.

 5. FOODS TRADING SRL

  Itaalia

  Ettevõte FOODS TRADING SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Fontanellato (PR), Itaalia.

 6. EIRANOVA FISHERIES LTD

  Iirimaa

  Ettevõte EIRANOVA FISHERIES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Suitsutatud ja soolatud kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, JA Suitsutatud ja soolatud kala tööstustes. See asub Bantry, Iirimaa.

 7. SIRENA COLDSTORES A/S

  Taani

  Ettevõte SIRENA COLDSTORES A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Esbjerg, Taani.

 8. TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Taizhou, Hiina.

 1. TANDIS PERSIAN GOLF

  Iraan

  Ettevõte TANDIS PERSIAN GOLF, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka shrimp, JA tuna tööstustes. See asub Bushehr, Iraan.

 2. HAFNARFELL HF

  Island

  Ettevõte HAFNARFELL HF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Hafnarfirði, Island.

 3. LOFOTKOMPANIET AS

  Norra

  Ettevõte LOFOTKOMPANIET AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Külmkuivatatud kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Kristiansund N, Norra.

 4. VICIUNAI BALTIC O U

  Eesti

  Ettevõte VICIUNAI BALTIC O U, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Külmkuivatatud kala, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 5. TECHNO KILL

  Pakistan

  Ettevõte TECHNO KILL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Karachi, Pakistan.

 6. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LOWESTOFT COLD STORE LTD, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Lowestoft, Ühendkuningriik.

 7. SANYO CORPORATION

  Jaapan

  Ettevõte SANYO CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Fukukoa, Jaapan.

 8. ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL

  Sri Lanka

  Ettevõte ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub ANGODA, Sri Lanka.

 9. HANLON PROPERTIES LTD

  Iirimaa

  Ettevõte HANLON PROPERTIES LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 10. NORDKYN SEAFOOD AS

  Norra

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta