• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmkuivatatud kala

Otsingu tulemused

Külmkuivatatud kala - Import eksport

 1. GROUP SAGUN

  Türgi

  Ettevõte GROUP SAGUN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, tuna, marinated anchovy fillets, frozen fish, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Türgi

  Ettevõte ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka trout, office stationery, JA perch tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portugal

  Ettevõte LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka dry salted cod tööstustes. See asub Coimbra, Portugal.

 4. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka import-export of horses tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  Island

  Ettevõte ICELAND FREEZE DRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, Köögivili, külmkuivatatud, Külmkuivatatud kala, Köögivili, külmkuivatatud, JA freeze-dried food products tööstustes. See asub Þorlákshöfn, Island.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FISCHEN LADEN RONDILLA

  Hispaania

  Ettevõte FISCHEN LADEN RONDILLA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka fish shops tööstustes. See asub Valladolid, Hispaania.

 2. OCEANS AND SEAS LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte OCEANS AND SEAS LTD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. INTERAGROPROD

  Ukraina

  Ettevõte INTERAGROPROD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See asub Kyiv, Ukraina.

 4. SETRACO NV

  Belgia

  Ettevõte SETRACO NV, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka frozen fish products, JA frozen fish tööstustes. See asub Gistel, Belgia.

 5. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte BRODOKOMERC NOVA D.O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaekaubandus tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Külmkuivatatud kala, Liha, kuivatatud, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Rijeka, Horvaatia.

 1. EIRANOVA FISHERIES LTD

  Iirimaa

  Ettevõte EIRANOVA FISHERIES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Suitsutatud ja soolatud kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, JA Suitsutatud ja soolatud kala tööstustes. See asub Bantry, Iirimaa.

 2. FOODS TRADING SRL

  Itaalia

  Ettevõte FOODS TRADING SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Fontanellato (PR), Itaalia.

 1. SIRENA COLDSTORES A/S

  Taani

  Ettevõte SIRENA COLDSTORES A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Esbjerg, Taani.

 2. LOFOTKOMPANIET AS

  Norra

  Ettevõte LOFOTKOMPANIET AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Külmkuivatatud kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Kristiansund N, Norra.

 3. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LOWESTOFT COLD STORE LTD, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Lowestoft, Ühendkuningriik.

 4. VICIUNAI BALTIC O U

  Eesti

  Ettevõte VICIUNAI BALTIC O U, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Külmkuivatatud kala, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 5. KIMBEX, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KIMBEX, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud kala tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Ostrava, Tšehhi Vabariik.

 6. HANLON PROPERTIES LTD

  Iirimaa

  Ettevõte HANLON PROPERTIES LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 7. HAFNARFELL HF

  Island

  Ettevõte HAFNARFELL HF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Hafnarfirði, Island.

 8. GARJUSAN 2000 S.L.

  Hispaania

 1. LOFOTEN SJØPRODUKTER AS

  Norra

 2. NORDKYN SEAFOOD AS

  Norra

 3. FIRST FIMEX FISCH- IM- UND EXPORT GMBH

  Saksamaa

 4. FISKERNES FILETFABRIK A/S

  Taani

 5. JANGAARD EXPORT AS

  Norra

 6. DELFI A/S

  Taani

 7. POLTAVAHOLODPROM

  Ukraina

 8. KÄLID

  Eesti

 9. J L DISTRIBUTION SERVICES LIMITED

  Ühendkuningriik

 10. ØSTLANDSKE FORMIDLING AS

  Norra

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta